reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ten antybiotyk ścina z nóg:rofl2:
No i do doktora brak mi będzie jednego wykresu, ten z tego cyklu będzie do niczego, bo temp rano wysoka:dry:
 
reklama
ja kochane uwazam ze to wszystko siedzi w naszych glowach tak sobie mysle ze w sumie ja mam co miesiac objawy i musialabym miec juz okolo pol oczne bejbihihi:-D
No a jak nie ma tak nie ma ja w tym cyklu mialam bardzo dziwnie kolo 14 dnia cyklu rano w pracy bardzo mnie bolaly jajniki tak jakby skurcze no i tak w sumie caly dzien wienc jak przyszlam z pracy poprzytulalam sie z mezem bo mysle ze to wlasniew ten dzien przez pare godzin mialam owu :tak:takze moze trafilam a jak bedzie zobaczymy oprocz pekajoacych piersi chyba jest dobrze choc dziennie w nocy boli mnie brzuch tak jakby byl napiety :confused:i ranio budze sie z reka na podbrzuszu hehhe intuicyjnie jak bedzie zobaczymy trzymajcie sie kochane jutro tutaj zajrze zobaczyc co nowego u was papa:-D
 
niunia27 ja bym chyba poszukała dobrego endokrynologa i zrobiła badania pod tym kątem. Choć może to z tego stresu, że chcesz dzidzię a nie wychodzi zaczyna Ci cykl fiksować, w końcu gospodarka hormonalna to jest bardzo ściśle z mózgiem połączona. Ale nie zaszkodzi chyba zrobić badań :confused:.

Betti75 wow podziwiam jakie masz już duże kobiety :-), ja tylko 2 lata od Ciebie młodsza jestem :sorry2:.
Chciałabym córeczkę :-p, ale jakby się trafił drugi synek to też fajnie, byleby się trafił ;-).

My nie mogliśmy wcześniej zacząć się starać, najpierw było dużo pracy przy małym (do spokojnych to on nigdy nie należał), potem musiałam ogarnąć zaległości w pracy a potem wyskoczyły problemy z zatokami i musiałam iść na operację :-(. Teraz jesteśmy po pierwszym cyklu starań, więc się nie nastawiam, że to już.

Nasz malec był dla nas niespodziewajką, ale zdażył nam się w 4 rocznicę ślubu :sorry2:, więc za wydajni w tych sprawach to my nie jesteśmy ;-).

Dziecię zrobiło sobie ferie i nie wróciło na między święta z nami a mi tak łyso, że szok :baffled:, nikt po mnie nie skacze, nikt nie śpiewa, nie wrzeszczy, nie kłóci się :baffled:. Nuuuudnoooo.
Pierwszy raz chyba jesteśmy z m. sami w domu od urodzenia Krystiana :nerd:. Dziwne uczucie nie mieć dziecka w domu :blink:.
 
witam wszystkie kobietki.....

Forum to przeznaczone jest dla tych, ktore podejmuja starania o dzidzie wlasnie w 2009, a ze to tuz tuz za progiem - zapraszam do przenoszenia sie na ten nowootwarty watek.

Szczegolnie goraco zapraszam kobitki ze starajacych sie w 2008, jako kontynuacje naszych rozmow w milym gronie. Bo my mamy jeden cel na 2009 - zafasolkowac i przeniesc sie na form "ciaza/porod" :)))


witam wszystkich serdecznie

jestem za !!!
Szczególnie za wpisem o przeniesieniu sie na forum "ciąża/poród"
 
A umnie dołączył stały element gry od trzech cykli - już mnie boli podbrzusze - wiecie co ja mam tak dziwnie na koniec okresu - plamienia zmieszane ze śluzem - czyżby doktor miał rację, ze owu mam zaraz po okresie, bo skąd ten szklisty białkowaty jak jajo śluz bezpośrednio po?
 
A umnie dołączył stały element gry od trzech cykli - już mnie boli podbrzusze - wiecie co ja mam tak dziwnie na koniec okresu - plamienia zmieszane ze śluzem - czyżby doktor miał rację, ze owu mam zaraz po okresie, bo skąd ten szklisty białkowaty jak jajo śluz bezpośrednio po?

całkiem możliwe, moja kolezanka zaszła w 1 dzien po okresie, i to byl szok! starali sie przez caly cykl a sie okazalo ze zaszla za pierwszym srzalem zaraz po @ :happy:
 
Kingus - Widze, ze tylko 7 dni do testowania:-):tak::-). U mnie 3 dni
Trzymam kciuki za Ciebie :-):-)

a mi tak smutno dziewczyny :-( chcialabym z wami byc tu na okrągło a nie mogę :( mam niesety taką pracę że nie daję rady przeczytac wszystkich postów albo odpisywac:-( tak bym chciala bardziej uczestiniczyc w pogaduszkach a tu lipa :-(
;-)Ja mam to samo uczucie.

Po teściku z rana... Niestety obrzydliwie jedna krecha
Przytulam mocno.

marzenixx, kingus, lilu- ja tez was znam jeszcze spzed roku jak zakladalam watek stad jestem tak z wami zwiazana,, ;-)fluidki dla was i dla wszytskich testujacych~~~~~~~~~
Ja łapie fluidki ale jakoś bez nadziei :zawstydzona/y:
Hej dziewczyny:-)
Ja staranka w tym cyklu muszę odpuścić, dopadło mnie zapalenie oskrzeli:-p
Zdrowiej szybko:tak:

Dzis ginek moze przyjde z dobra nowinka ale to wieczorkiem dopiero :). Milego dnia
Już po ????

Tych osób które znam od początku jest już niewiele i dlatego pewnie nowe dziewczynki mnie nie znają.
Ja też zostałam ;-)

O co najlepiej pytać lekarza, co najlepiej powinien doradzić, jakie badania biorąc pod uwagę, że staramy się od kwietnia, przez 5 lat brałam anty mam silne objawy napięcia przedmiesiączkowego a teraz dołączył skracający się cykl - trwa już tylko 23dni a wliczając w @ brunatne plamienia ta wredota trwa już 9 dni:szok:
Tak jak piszesz, ja dodałam że szybko chcę zajść w ciążę ;-)

Cześć dziewczyny:)mogę do Was dołączyć??staramy się z męzem prawie 1,5 roku i nic i mam zamiar zajsc w 2009 r i to na samym początku;)trzymam za Nas wszystkie kciuki......wiem że w końcu się uda;):-)
Witaj:-D

Ja sie melduje oczywiscie:-)))):-D:-):tak:
Witam:-)

Babo - witaj:)

A ja mam 75D i sie az boje, ze jak zafasolkuje to E bedzie za male:)
Ja też 75 D, 172 cm i 58 kg.

No i brak ochoty na sex moj maz lazi na mnie wsciekly a ja niewiem czemu niemam ochotyb sie kochac :no:
Pozdrawiam was koochane ja testuje 6 stycznia takze zobaczymy:-D
Czasem tak jest lepiej odpuścić niż zmuszać się do czegoś ;-)
Trzymam kciuki za teścik:tak:

Super :-):-):-)

Nie chcę to smucić ale jakoś nie wierzę w to że mogło się teraz udać, nic nie czuje:-( @ ma przyjść za 6 dni a ja z każdym dniem tracę nadzieję :-( popłakałam sobie troszkę....
 
Witajcie dziewczeta:-):-)

Ja niedawno przyszlam z pracy:tak::tak:. Bylam tak ciekawa co u was slychac, ze ledwo weszlam do domu i wlaczylam kompa:-D. W miedzy czasie przygotowywalam obiadek. Dziewczyny tyle napisalyscie, ze az trudno bylo mi wszystko przeczytac jak najszybciej i napisac do was:tak::tak:ale udalo sie - przeczytalam wszystko chyba 11 stron :-D. Jestescie niesamowite!!!
Ja mam 27 lat, ale 15 lutego 2009 koncze 28, co prawda nie wygladam na tyle - tak ciagle powtarzaja mi znajomi i rodzinka:-) z czego bardzo sie ciesze hihihi. Hmmm co do innych rozmiarow to niestety tylko 75A czasem 70B, mam 159cm i waze 55kg :tak:.​

Kroptusia - czekamy na wiadomosci. 3mam kciuczki najmocniej jak tylko potrafie:tak:

Nie chcę to smucić ale jakoś nie wierzę w to że mogło się teraz udać, nic nie czuje:-( @ ma przyjść za 6 dni a ja z każdym dniem tracę nadzieję :-( popłakałam sobie troszkę....

Kingus - przytulam Cie mocno. Wiem jak sie czujesz - nie raz plakalam, nie doszukuj sie objawow, badz optymistka i mysl pozytywnie:tak::-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
J@god@ echh kobiety duze, to fakt:-)ale jakie wredotki:-D:-)etap dojrzewania i te sprawy:-D:-) brak swoich ciuchów w szafie, a jak pytam..to mamuś pożyczyłam:-),a to tusz gdzieś wcieło, a to kredka do oczu nagle nóg dostała:-) to są moje dziewczynki:-)ale są kochane:-) my to teraz praktycznie cały czas sami jesteśmy bo te już mają swoje towarzystwo więc gdzie będą ze starymi siedzieć:-D:-) a ostatnio zapragnęliśmy mieć znowu takie małe maleństwo:-) chcielibyśmy chłopczyka wiadomo po dwóch dziewuszkach, ale co ma być to będzie najważniejsze by było zdrowe:-) kiedy testujesz kochana?:-)
 
Do góry