reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

HURAAAAAAAAAAAAA...Maggie zaczeła porę fasolkową, teraz Ty...oj może niedługo nastepne..Jak choroba zakazna zacznie sie rozprzestrzeniac..
 
reklama
Jejku, jak Maggie_f nie chciała uwierzyć, to myślałam "jak to? przecież test pozytywny", a teraz sama nie wierzę. Wogóle się nie czuję. Maggie_f zaraża :-)
 
****************************************
****************************************
****************************************
****************************************

Porcja fluidków, jeśli to naprawdę prawda :-)
 
czesc dziewczynki!
dawno mnie nie było i nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, wiec GRATULUJĄ wszystkim zafasolkowanym :biggrin2:
ja w tym cyklu rozpoczynam staranka z CLO i coraz bardziej sie martwie, ze nie będzie tak łatwo jak mi się marzyło... :-( właśnie próbuję znaleźc jakieś info kiedy najlepiej się przytulać ;-)
wysyłajcie fluidki wysyłajcie ... oj przydadzą się!
 
reklama
Do góry