reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
A wydałaś na wizyte nieźle,jejku jaka ta Warszawa droga:szok:

Ja nigdy tyle nie płaciłam. Ten lekarz to niby z polecenia mojego gina no ale masakra.

Aaaaaaaaaaaaaa, zapomniałam o najważniejszym: moja macica już nie jest dwurożna tylko jakaś łukowata - podobno to mniejsza wada. Super, a za kolejne 2 miesiące będzie znowu inna.
 
Ja nigdy tyle nie płaciłam. Ten lekarz to niby z polecenia mojego gina no ale masakra.

Aaaaaaaaaaaaaa, zapomniałam o najważniejszym: moja macica już nie jest dwurożna tylko jakaś łukowata - podobno to mniejsza wada. Super, a za kolejne 2 miesiące będzie znowu inna.
Kurcze to tak sie macica zmienia :eek:
 
Kurcze to tak sie macica zmienia :eek:

Ona chyba się właśnie nie zmienia. To chyba co lekarz to inna widzi. Albo ja jakiś ewenement jestem.

Fajnie że widziałaś już na monitorze fasoleczke :-) Wklej zdjątko :tak:

Kochana zdjątko już mam w albumie ale wkleje i tu:

4 mm szczęścia.jpg

Madziaas - Śpij(cie) Słodko
 
Cześć kochane,ale wy sie tu rozmnażacie:-D, widać wiosna duzo fluidkow dala- to wszystko przez te bociany:-D:-D:-D:-D szkoda ze nad moim domem zaden bociek nie krąży:eek: moze jeszcze nie dotarl:-)
a ja czekam teraz na mojego lubego zeby wyszedl z pod prysznica i zabieram sie ostro za staranka:tak:;-):-):-D:laugh2::-p:rofl2::happy::happy2::rolleyes::wink:
dobranoc kochane miłch sn
 
Witam w niedzielny poranek:happy:,ciesze sie Meggi,ze wszystko ok,lekarzem sie nie przejmuj!!!mnie tez lekarz za pierwszym razem zestresowal,poszlam pierwszy raz do lekarza po tescie,szczesliwa,wystraszona,a on mi takie rzeczy nagadal,ze szok i to dlatego moze skonczylo sie jak sie skonczylo i nie pisze tego zebys sie zdenerwowala ale po to bys jak najbardziej myslala pozytywnie:tak:




Aniołek 31.05.08:*
[*]
 
reklama
WITAJCIE:-)
MAGGIE super że dzidzia sobie fajnie siedzi w brzusiu:-)a lekarz maskakra mógł oszczędzic ci tego,ale kochana wiesz ze jednak on coś widział i wiesz powiadomić możliwe musiał powiedzieć co i jak:sorry:teraz o siebie dbaj i niestresuj sie:tak:
A my dzisiaj do siostry na gościnke:-)
 
Do góry