reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

biały słuz to nie płodny.. musi być przezroczysty rozciagliwy jesli dopiero dzis sie pokazal to jeszcze spokojnie moze pokazywac sie kilka dni i ostatni dzien sluzu płodnego a potem jego brak oznacza ze w tym dniu (ostatnim sluzie płodnym) była owulacja

dziekuje laseczki za podrzymanie na duchu..
 
reklama
Kochane powiedzcie czy ja jestem jakaś zła, wredna i nieczuła?????

W pracy 4 dziewczyny są w ciąży....i chyba to prawda, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal...jedna z nich przyszła dziś do pracy i ja nie mogę na nią patrzeć...ma termin na ten sam dzień co ja miałam...ma już pięknie zaokrąglony brzuszek i cieszę się razem z nią...ale jak na nią patrzę to tak mi przykro i serce, aż mi się kraje, że ja mogłabym mieć taki sam, a w środku Maluszka...

Czy coś ze mną jest nie tak????
 
GABA ja także zaczne staranka o drugiego dzidziusia i kupie testy owulacyjne i ci powiem że gdyby nie one to nie wiem jak długo byśmy się starali o Dominisia bo byłam wtedy niedouczona co do dni płodnych wiec je zakupiłam i od razu się udało ,dlatego teraz też tak zrobie:-);-):tak:
 
Kochane powiedzcie czy ja jestem jakaś zła, wredna i nieczuła?????

W pracy 4 dziewczyny są w ciąży....i chyba to prawda, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal...jedna z nich przyszła dziś do pracy i ja nie mogę na nią patrzeć...ma termin na ten sam dzień co ja miałam...ma już pięknie zaokrąglony brzuszek i cieszę się razem z nią...ale jak na nią patrzę to tak mi przykro i serce, aż mi się kraje, że ja mogłabym mieć taki sam, a w środku Maluszka...

Czy coś ze mną jest nie tak????


kochana to jest normalne,jesteś załamana a tego nie da się od tak odrzucić dlatego tak się czujesz myśle że dopiero minie ci jak zafasolkujesz i tu trzymam mocne kciuki aby się udało:tak:
 
Kochane powiedzcie czy ja jestem jakaś zła, wredna i nieczuła?????

W pracy 4 dziewczyny są w ciąży....i chyba to prawda, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal...jedna z nich przyszła dziś do pracy i ja nie mogę na nią patrzeć...ma termin na ten sam dzień co ja miałam...ma już pięknie zaokrąglony brzuszek i cieszę się razem z nią...ale jak na nią patrzę to tak mi przykro i serce, aż mi się kraje, że ja mogłabym mieć taki sam, a w środku Maluszka...

Czy coś ze mną jest nie tak????
ja tez tak mam mamo sowko i nic na to nie poradzimy musimy jakos to przezyc choc jest czasami naprawde ciezko przed chwila sie dowiedzialam,ze taka babeczka ze sklepu urodzila chlopczyka w wieku 45 lat i powiem szczerze,ze nie byla to chciana ciaza nikt oprocz niej nie wiedzial,nikomu nie powiedziala caly czas pracowala,dzwigala towar po prostu sie nie przejmowala co ma bydz to bedzie i ma,maly jest zdrowy,a ja dmuchalam,chuchalam na siebie,a i tak sie nie udalo:(,trzeba probowac i zyc dalej,glowa do gory nam tez sie uda!!!
 
reklama
Cześć Kochane,
Zrobiłam żółtego Bobo-testa. Kreska pojawiła się od razu, mimo że to czułość 25:
Zobacz załącznik 127733

przyszła_mamusia - śliczny wierszyk. Jak tam u Ciebie po nocy??
agnieszka.kk - witaj, wizyta u lekarza jest wskazana, sprawdzisz czy wszystko jest ok i staranka zaczniecie z czystym sumieniem. A co do różnicy wieku to będzie ok. Z doświadczenia wiem że im mniejsza różnica tym lepeiej. Może na początku będzie duuuże zamieszanie ale potem dzieciaczki będą się razem bawić.



MAGGIE ja też tego testu użyłam jak z Dominisiem byłam w ciąży i właśnie wykazał mi fasolke i będe także go uzywać przy sprawdzaniu drugiej ciąży:tak:;-)
 
Do góry