reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Kochane jak dodać załącznik odliczający dni do porodu?


to są tzw.suwaczki co wpisz w google suwaczki i od koloru do wyboru potem sobie tam ustalasz termin i wtedy jak go wygenerujesz to pojawiają sie kody i ktorys sie wpasuje co musisz wybrać który ale chyba ten bez adresu URL(coś takiego już zapomniałam)wklejasz go w "edycja sygnaturki"i tam w puste pole go wklejasz i gotowe;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja siedzę w pracy i nic mi się nie chcę, ale już nawet dużo zrobiłam, bo muszę to dziś zrobić, bo zaś 3 dni mnie nie będzie w pracy...

Pogoda nawet fajniutka się zrobiła, a wcale się nie zapowiadało...słoneczko pięknie świeci:-)

Buziaczki Kochane:-D

Ciekawe jak tam Maggie_f i jej betka???:-D
 
reklama
Hejka, nie bylo mnie cale Swieta, ale nadrobilam czytanko

Maggie Ty gwiazdko nasza gratulki kochana :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Strasznie sie ciesze, ze Ci sie udalo.

U mnie koniec juz @ byl, ale nie licze wogóle owulki stad tez brak suwaczka. Przygotowuje sie do urlopu w maju, wiec sie podsmarzam :).

Buziolki
 
Do góry