reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć Kochane,

Ogłaszam Wszech i Wobec że betka wynosi: 309,10 mIU/ml :tak::tak::tak: Ostatnia @ była 18.03.

Normy które mam podane:
3-4 tydzień: 5,8 - 71,2
4-5 tydzień: 9,5 - 750
5-6 tydzień: 217 - 7138
6-7 tydzień: 158 - 31795

Dziewczynki, wszystkim razem i każdej z osobna dziękuję już teraz oficjalnie za gratki i za kciuki. Chyba powoli dociera do mnie że wydarzył się mój mały cud. :tak:

:-):-):-) A oto wiosenne fluidki od Nas:
**************************
**************************
**************************
**************************
**************************

Poczytam Was i napisze cosik więcej. :-)

Mam małą masakrę bo od rana mam jakiś nerwoból w krzyżu i każdy ruch sprawia mi ból :-(
 
reklama
czyli wychodzi ze 4-5 tydzien.. swietnie.. gratulacje.. albo 3 tydzien i bliznieta:-)
jeszcze raz Gratulacje

Dziękuję Słońce, łap fluidki, trzymam za Ciebie kciuki :-)
Z suwaczka wynika że od dziś 4 tydzień chociaż jak liczyłam termin to pokazuje albo 22 albo 23.12. Podałam 22.12 - ciekawe co lekarz powie.
 
Maggie jeszcze raz gratki :-).

Strasznie duzo napisałyscie przez święta.
U mnie już chyba po owu, bo dzis była wyższa tempka. Wczoraj nic nie próbowaliśmy tylko przedwczoraj i obawiam się, czy to wystarczy, bo w zeszłym cyklu nie wystarczyło :-(.
 
Dziękuję Słońce, łap fluidki, trzymam za Ciebie kciuki :-)
Z suwaczka wynika że od dziś 4 tydzień chociaż jak liczyłam termin to pokazuje albo 22 albo 23.12. Podałam 22.12 - ciekawe co lekarz powie.
tak tak łapie fluidk.. przydadza sie przed jutrzejszym testowaniem, ale sadze ze nie zdaze wytestowac bo juz dzis odczuwam znaki na @.. boli podbrzusze ale tak w dole, nie jak ostatnio jajniki czy tez po lewej lub prawej.. od czasy do czasu zaboli w dole..
Maggie jeszcze raz gratki :-).

Strasznie duzo napisałyscie przez święta.
U mnie już chyba po owu, bo dzis była wyższa tempka. Wczoraj nic nie próbowaliśmy tylko przedwczoraj i obawiam się, czy to wystarczy, bo w zeszłym cyklu nie wystarczyło :-(.
kochana jak przedwczoraj bylo a wczoraj była owulka to w sam raz trafiliście..
 
Cześć Kochane,

Ogłaszam Wszech i Wobec że betka wynosi: 309,10 mIU/ml :tak::tak::tak: Ostatnia @ była 18.03.

Normy które mam podane:
3-4 tydzień: 5,8 - 71,2
4-5 tydzień: 9,5 - 750
5-6 tydzień: 217 - 7138
6-7 tydzień: 158 - 31795

Dziewczynki, wszystkim razem i każdej z osobna dziękuję już teraz oficjalnie za gratki i za kciuki. Chyba powoli dociera do mnie że wydarzył się mój mały cud. :tak:

:-):-):-) A oto wiosenne fluidki od Nas:
**************************
**************************
**************************
**************************
**************************

Poczytam Was i napisze cosik więcej. :-)

Mam małą masakrę bo od rana mam jakiś nerwoból w krzyżu i każdy ruch sprawia mi ból :-(

jeszcze raz ogromne gratulacje juz glosne i oficialne :-) mowilam bys nie kombinowala i ze to fasola a tydzien pisze 4 a liczy sie jako 5 jakos tak :-) bardzo sie ciesze i czekamy teraz na to co powie lekarz
 
Mama Sówka - i jak? Wyjeżdżasz czy zostajesz?
Narzeczonek będzie miał pole do popisu z tą sypialnią - byle tylko nic nie namieszał :-D:-D:-D:-D Mój jak kiedyś miał klosz zmienić to tak kombinował że tylko był huk że nie tylko korki wywaliło ale całe piętro bez prądu zostało :-D


przyszła_mamusia - przykro mi, że @ przylazła. Nie smutaj się mi tylko. Popatrz na mnie. Mam dwurożną macicę i się udało. Nie wiem co będzie dalej ale mam nadzieję że się ułoży. :tak:


josaya - zrób test owu jutro i daj znać co i jak. Ja miałam cykle 27 dni i sikałam bodajże od 9 dc. 2 dni była bladziocha a 3-ego mocna- choć nie taka sama jak kontrolna. Możesz mieć bardzo niskie stężenie lh i dlatego mogą nie wychodzić.
 
Cześć dziewczyny

Witam po długiej nieobecności, ale miałam zepsuty modem od netu:wściekła/y: .
U nas nic nowego starania nadal trwają, cykl mi sie poprzestawiał tak jak zawsze miałam 29 dni to teraz mam 32, 34, 36 dniowy:wściekła/y:

maggie kochana gratuluje Ci z całego serduszka widać,że czary działają:-D:-D:-D

Chciała doczytac ale nie dam rady:szok:
 
reklama
Do góry