reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam,Maggie GRATULACJE:tak: u mnie jakas załamka jak tak zobaczylam te wszystkie rodzinki z wozkami przez swieta to mi az łzy wyszly:-(,by wszystko bylo ok to tez miala bym swoja dzidzie:-(juz od stycznia,jeju ciagle o tym znowu mysle co by bylo gdyby...


31.05.08
[*] Kocham Cie Aniolku:*










 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Kochane,
Zrobiłam żółtego Bobo-testa. Kreska pojawiła się od razu, mimo że to czułość 25:
Zobacz załącznik 127733

przyszła_mamusia - śliczny wierszyk. Jak tam u Ciebie po nocy??
agnieszka.kk - witaj, wizyta u lekarza jest wskazana, sprawdzisz czy wszystko jest ok i staranka zaczniecie z czystym sumieniem. A co do różnicy wieku to będzie ok. Z doświadczenia wiem że im mniejsza różnica tym lepeiej. Może na początku będzie duuuże zamieszanie ale potem dzieciaczki będą się razem bawić.

Maggie gratuluje jeszcze raz:))
 
sama nie wiem, wczesniej sie denerwowalam jaki wynik wyjdzie a teraz wkurzam sie ze nawet tego nie bede wiedziec.. bo nie robia takich badan a babka jeszcze mowi ze szkoda pieniedzy na to.. dzis kupie najczulszy test 10.. i jutro z rana zrobie.. no chyba ze @ przyjdzie..
 
WITAJCIE;-)
MAMA PRZYSZŁA nie martw się @ to nowe staranka:tak:
MAGGIE no GRATULACJE dzidzia w brzusiu:-)
JUSTYS nie smutaj się będzie dobrze jeszcze dzidzie bedziecie mieć:tak:
NEKTARYNKA no trudno zrobisz test i zobaczymy:tak:
AGNIESZKA na co czekać staranka czas zacząć;-)my też zaczniemy a synek ma 1.6 miesięcy:tak:
A mój synek już dużo lepiej się czuje:-)
 
na poczatku czerwca jakos..jeszcze nie mam dokladnego terminu..oo..6 tygodni to juz troche...pewnie lada moment przyjdzie...

No właśnie już prawie 6 tygodni i dalej nic...mam nadzieję, że niedługo przyjdzie @...ehhh ja na nią czekam, a Ty nie czakałaś...ja jej nie mam, a Ty masz...to jest jakaś masakra...

sama nie wiem, wczesniej sie denerwowalam jaki wynik wyjdzie a teraz wkurzam sie ze nawet tego nie bede wiedziec.. bo nie robia takich badan a babka jeszcze mowi ze szkoda pieniedzy na to.. dzis kupie najczulszy test 10.. i jutro z rana zrobie.. no chyba ze @ przyjdzie..

Eeee jakaś durna ta babka, pewnie, że lepiej zrobić betkę, żebyś wiedziała, bo test może jeszcze nie pokazywać, że jesteś w ciąży...trzymam kciuki...

Ja już dotrałam do pracy i teraz będę walczyć do 18...:baffled:
 
reklama
Kochane smutki na bok tak to już jest że życie daje i szcęście i cierpienie no i po łzach zawsze ten uśmiech co głowa do góry a będzie dobrze;-):tak::-)
 
Do góry