reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku


Eeee jakaś durna ta babka, pewnie, że lepiej zrobić betkę, żebyś wiedziała, bo test może jeszcze nie pokazywać, że jesteś w ciąży...trzymam kciuki...

Ja już dotrałam do pracy i teraz będę walczyć do 18...:baffled:

az mi prawie łzy napłyneły do oczków.. ze szkoda kasy ze cos tam..

Patrysia ma racje głowa do góry a życie płynie dalej..
 
reklama
az mi prawie łzy napłyneły do oczków.. ze szkoda kasy ze cos tam..

Patrysia ma racje głowa do góry a życie płynie dalej..


jaka glupi ten ginekolog...CHOLERA JASNA!! To TWOJA kasa i to TY ja wydasz i to TOBIE ewentualnie bedzie jej szkoda..No ja nie rozumiem takich lekarzy, az mnie nerw nosi jak cos takiego czytam..

Nektarynka..trzymaj sie kochana..Damy rade!
 
ja tez tak mialam jak ty nektarynko tylko,ze w styczniu,bylam u gina i przepisal duphaston i powiedzial albo wywola albo podtrzymie fasolke ale u mnie niestety przyszla @ po pieciu dniach od odstawienia ale mam nadzieje,ze u Ciebie to fasolka,trzymam kciuki


 
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące śluzu. Otóż dziś mam 9 dc, a cykle mam 28-31 dniowe i wydawało mi się , że zobaczyłam dziś u siebie śluz płodny, tzn. taki przejrzysty jak białko kurze ( sorki za opis ), w dodatku bolą mnie jajniki. Ale to chyba jest niemożliwe, żebym miała dziś owulacje. Jak myślicie?
 
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące śluzu. Otóż dziś mam 9 dc, a cykle mam 28-31 dniowe i zaobserwowałam u siebie dziś rano taki biały, rozciągliwy śluz jak białko kurze ( sorki za opis ). Czy to może być śluz płodny? Ale chyba za wcześnie jeszcze na owulacje? Dodam, ze zaczeły też noleć mnie jajniki.
 
reklama
No właśnie co ona ma tam do gadania niech ta pani robi swą robote a nie gada głupot:crazy:
A wiecie kobitki co tam słychać u założycielki tego wątku LUSESITY czy udało się zafasolkować:confused:
 
Do góry