reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

a konfliktem serologicznym podobno przy pierwszej ciazy nie ma sie co martwic..moja kolezanka ma z mezem konflikt i dzidzia zdrowa jak ta lala..

No może i tak, ale ja też chciałabym wiedzieć jaką on ma grupę krwi tak w razie czego, a poza tym lepiej, żeby lekarz wiedział:-)
A jak tam u Ciebie???? Robiłaś test????
 
reklama
nie robilam..od 6 rano cierpie - @ przylazła jednak..

Oj Kochana strasznie Ci współczuję <przytul>, ale nie możesz się teraz załamywać i poddawać...wiem, że to nie jest takie proste i łatwo się mówi, ale musisz być silna...następny cykle będzie Twój wierzę w to i trzymam kciuki:-)

P.S. Ja jeszcze nie dostałam @ po zabiegu i troszkę się martwię....
 
Oj Kochana strasznie Ci współczuję <przytul>, ale nie możesz się teraz załamywać i poddawać...wiem, że to nie jest takie proste i łatwo się mówi, ale musisz być silna...następny cykle będzie Twój wierzę w to i trzymam kciuki:-)

P.S. Ja jeszcze nie dostałam @ po zabiegu i troszkę się martwię....


narazie sobnie odpuscimy, az do mojej obrony..teraz musze zajac sie magisterka..
a jeszcze dzisiaj jestem taka polprzytomna z bolu i na pewno nie rusze tylka do pracy - moze jutro jak bede sie normalnie czula..


a ile czasu juz po zabiegu jestes?
 
Witajcie ponownie.

Nadszedł czas moich zmagań z testami i pojawił się pierwszy problem. Mam cykle 26-27 dniowe wczoraj był 10d cyklu zrobiłam test i troszke sie zdezorientowałam ponieważ pojawila sie tylko kreskakontrolna po testowej ani śladu czy to narmalne w 10d jeśli teoretycznie owu powinno przypada na 12-13 dc? czy moze testy ktore zamowilam sa jakies felerne?pomozcie bo przestraszylam sie troszke ze nie bede miala owu wogole i beda problemy:-(pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
niestety @ :(((( od 6 zdycham z bólu
kochana bedzie dobrze przy nastepnym cyklu..
Cześć Kochane,
Zrobiłam żółtego Bobo-testa. Kreska pojawiła się od razu, mimo że to czułość 25:
Zobacz załącznik 127733
no to teraz to juz sie nie wymigasz.. Gratulacje

poszłam bo laboratorium i oni nie robią betki.. takze odbilam sie od drzwi.. w kazdym razie najblizej to chyba w opolu robia ale raczej juz poczekam do piatku.. trudno.. az mi lezki polecialy bo nie wiem co sie dzieje.. ale jesli testy wychodza negatywnie to tak raczej nic nie ma..:-(
 
reklama
Do góry