reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku


sama juz nie umiem wysiedziec.. ale panicznie sie boje.. oczywiscie nie igly
kurczak z rana z prawej teraz z lewej naparza mnie jajnik.. idzie ocipieć.. (przepraszam za wyrazenie..) w kazdym ciekawe czy tempka jutro spadnie..

DObrej nocy kochane


trzymam kciuki bardzo mocno!!! mnie tez jajniki bola..takze znam Twoj bol..czekam na wyniki betki:-)
 
reklama
Witam dziewczyny po dłuższej przezwie:)

Podjęliśmy z mężem decyzje że nie długo zaczniemy starania o drugiego bobasa,mamy już jednego synka który ma 2 lata i 3 miesiące:) i tak się zastanawiam czy przed staraniami powinna iść do ginekologa się przebadać tak ogólnie?i sama nie wiem czy odstęp wiekowy między dziećmi będzie odpowiedni? nie wiem czy dam radę?pytań nasuwa mi się milion:)

miłego wieczorku dziewczyny:)
 
Gdy pościel rozkładasz,
Gdy do snu się układasz,
Spójrz na gwiazdy na niebie
I pomyśl, że każda z nich
To słodki buziak dla Ciebie!

DOBRANOC KOBIETKI!
 
Cześć Kochane,
Zrobiłam żółtego Bobo-testa. Kreska pojawiła się od razu, mimo że to czułość 25:
28dc bobo test żółty.jpg

przyszła_mamusia - śliczny wierszyk. Jak tam u Ciebie po nocy??
agnieszka.kk - witaj, wizyta u lekarza jest wskazana, sprawdzisz czy wszystko jest ok i staranka zaczniecie z czystym sumieniem. A co do różnicy wieku to będzie ok. Z doświadczenia wiem że im mniejsza różnica tym lepeiej. Może na początku będzie duuuże zamieszanie ale potem dzieciaczki będą się razem bawić.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochane,
Zrobiłam żółtego Bobo-testa. Kreska pojawiła się od razu, mimo że to czułość 25
no to chyba mozna gratulowac oficjalnie...
teraz zarazaj, zarazaj i przesylaj fluidki bo ja tez tak chce...:-):-):-)
mnie wreszcie temperatura skoczyla... wczoraj bylo 36,59 a dzis 36,79
ostatnie przytulanki byly w niedziele wieczorem. Mam nadzieje, ze wystarcza a wczoraj padlam jak zmieta stowka
 
Ostatnia edycja:
Ma sie tego nosa, co? :-D:-D:-D Super że takie wiadomości podbudowują.
Kochana a kiedy ta kreseczka stała się mocniejsza u Ciebie

Kochana widzę, że Tobie można już gratulować:-) i to z pełną odpowiedzialnością:-D a te dzisiejsze dwie kreseczki są już mega widoczne:tak: cieszę się razem z Tobą, czekam na dzisiejszy wynik betki:-D jak tylko przyjdziesz to się pochwal:-) kochana ja zrobiłam tylko 3 testy 3 dni z rzędu i na każdym była słaba ta druga kreseczka, a potem już pognałam do lekarza i nie robiłam więcej testów
:-) ja też już bym tak chciała, ale my musimy jeszcze troszkę poczekać...w czwartek dzwonię jak mam wynik cytologii...jeszcze raz buziolek:-)

Cześć, u mnie masakra, zatoki zawalone, byliśmy na pogotowiu, ja i młody dostaliśmy antybiotyk. Dla mnie taki, który nie zaszkodzi ewentualnej fasoli. Lekarz zasugerował, żebym test zrobiła, żeby się nie martwić. Kupiłam i rano chyba się odważę. Choć mam przeczucie, że będzie jedna kreska :-( Szyjka niby twarda i zamknięta, ale jakoś w normalnym miejscu. Chyba za wcześnie żeby się na @ otwierała, cykle mam raczej dłuższe niż 28 dni. Ale mną emocje targają, jutro pewnie będzie płacz.

Kochana nie załamuj się zawsze jest szansa, a jak nie teraz to następnym razem:-):tak: buziaczek ogromny muaaaaa
:tak:

Mamo stacha - spokojnie głowa do góry pamietaj ze nie teraz to potem, ale trzeba byc dobrej mysle ze teraz sie udało..
u mnie dziś z rana potworny ból podbrzusza.. po prawej stronie czasem po lewej.. choroba nie wiem co to juz znaczy.. w kazdym razie mam miliony mysli w głowie boje sie iść na betke zeby sie nie rozczarowac.. chyba wole zyc z mysla do piątku ze @ moze nie przyjdzie i umówić się w piatek na wizyte.. ehhh
a propo testow ktore są czulsze 10 czy 25mIU/MI? bo ja nigdy nie wiem..

Trzymam kciuki by @ nie przyszła i czekam na wynik betki:-)

u mnie nadal brak @...czekam jutra..

Kochana mam nadzieję, że @ nadal nie przyszła i teścik, który zrobisz będzie pozytywny:-D

Hej dziewczyny - ja przezarta i z bolacym brzuchem wlasnie sobie odpoczywam czytajac forum a tu takie nowinki...
Ja wczoraj mialam taki okropny bol jajnikow po piatkowym zastrzyku z pregnylu, ze myslalam, ze zejde... mam nadzieje ze jajo peklo jak na wielkanoc przystalo i za 2 tyg beda dwie kreski na tescie... trzymajcie kciuki...

Kochana ja oczywiście mocno trzymam kciukaski:-)

Witam dziewczyny po dłuższej przezwie:)
Podjęliśmy z mężem decyzje że nie długo zaczniemy starania o drugiego bobasa,mamy już jednego synka który ma 2 lata i 3 miesiące:) i tak się zastanawiam czy przed staraniami powinna iść do ginekologa się przebadać tak ogólnie?i sama nie wiem czy odstęp wiekowy między dziećmi będzie odpowiedni? nie wiem czy dam radę?pytań nasuwa mi się milion:)
miłego wieczorku dziewczyny:)

Witaj Kochana:-) do ginka zawsze możesz pójść, bo to nie zaszkodzi, a może pomóc:-) jeśli czujesz się na siłach mieć drugiego dzieciaczka to wszystko się uda i na pewno dasz radę:-) i nawet przedział wiekowy nie będzie Ci przeszkadzał:-)

Witam się z Wami Kochane w ten wtorkowy poranek:-D narszeszcie miałam chwilkę, żeby poczytać co tu naskrobałyście:-D jak tylko napisałam posta w sobotę to Narzeczonek zaczął wymiotować i całą noc nie spaliśmy:baffled: przeboje były niezłe...ale na szczęście rano czuł się już lepiej, a do wieczora już zupełnie mu przeszło:tak: to chyba zmiana klimatu i jedzenia:baffled: mamy taką nadzieję:-)

Ja dziś do pracy śmigam na 10, więc teraz troszkę odpoczywam jeszcze:-) dziś się dowiem czy jadę na delegację w środę do Redy na 5 dni:-) jeśli tak to dziś jeszcze jakieś zakupy i pakowanko:-D z jednej strony nie chcę zostawiać Narzeczonka, ale z drugiej zaczynamy remont sypialni i te podstawowe rzeczy, których i tak ja z nim nie zrobię on woli zrobić sam, więc może lepiej, że nie będę mu przeszkadzać:-p no i z tym też był mały problem, bo wczoraj nam się o tym przypomniało i musieliśmy dokładnie wymyślić co chcemy i jaki jest plan, żeby wiedział co na której ścianie ma zrobić i dziś też musimy po pracy jechać do Leroya, żeby oświetlenie pooglądać, żeby Narzeczonek wiedział jak kabelki pociągnąć:-p jak zwykle zamieszanie:-p

Po powrocie chcę Narzeczonka wysłać jeszcze na badanie krwi, bo on oczywiście nie wie jaką ma, a ja mam B Rh (-) i boję się, żeby nie było jakiegoś konfliktu...a poza tym jeszcze parę spraw związanych ze ślubem i weselem....masakra, ale dalej będzie bieganina:-p

Buziaczki Kochane i miłego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama



Po powrocie chcę Narzeczonka wysłać jeszcze na badanie krwi, bo on oczywiście nie wie jaką ma, a ja mam B Rh (-) i boję się, żeby nie było jakiegoś konfliktu...a poza tym jeszcze parę spraw związanych ze ślubem i weselem....masakra, ale dalej będzie bieganina:-p

Buziaczki Kochane i miłego dnia:-)


a konfliktem serologicznym podobno przy pierwszej ciazy nie ma sie co martwic..moja kolezanka ma z mezem konflikt i dzidzia zdrowa jak ta lala..
 
Do góry