reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

no właśnie - nie ma się co zamartwiać na zapas - wszystko będzie dobrze. Moja koleżanka w styczniu urodziła dzidzię w 26 tc. Mała jest jeszcze w szpitalu ale jest coraz silniejsza...
Pozdrawiam wszystkie staraczki nowe i zasiedziałe...
Mnie do testowania został 1dzień ale chyba pokuszę się o test dopiero w poniedziałek bo nie chcę się niepotrzebnie nakręcać...

Trzymam kciuki Kochana:-) oczywiście za pozytywny test:-D

Hehe prorok jakiś czy co???? U mnie wyszło właśnie piękne słoneczko:cool2:, a jak u Was???
 
reklama
Witam kobitki,

Kroptusia trzymam kciuki i nie załamuj się. Złe myśli przyciągają złą materię, tak więc musisz pozytywnie myśleć. :happy:

A ja to jednak głupia jestem. Jutro teoretycznie powinnam dostać @. Dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam test - nawet dwa. :hmm: Dwie kreseczki są , ale ta druga to taka słabiuteńka, że ho ho. Nie wiem co o tym sądzić. Drugi test z takim samym wynikiem. Cycuchy bolą tzn. bardziej sutki. Powiedzcie coś - robić już sobie nadzieję - cieszyć się ???
 
Witam kobitki,

Kroptusia trzymam kciuki i nie załamuj się. Złe myśli przyciągają złą materię, tak więc musisz pozytywnie myśleć. :happy:

A ja to jednak głupia jestem. Jutro teoretycznie powinnam dostać @. Dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam test - nawet dwa. :hmm: Dwie kreseczki są , ale ta druga to taka słabiuteńka, że ho ho. Nie wiem co o tym sądzić. Drugi test z takim samym wynikiem. Cycuchy bolą tzn. bardziej sutki. Powiedzcie coś - robić już sobie nadzieję - cieszyć się ???
no,ja mysle,ze nie wazne,ze slabiutenka,wazne,ze jest:) GRATULUJE!
 
U mnie na zmianę pada deszcz i grzeje słoneczko. Godzina tak, godzinę tak.
Udało mi sie dzisiaj M dorwać. Kur....a przerwa najdłuższa odkąd pamiętam i to już na 7 dni przed @ a w dodatku boli mnie brzuch i po przytulanku już są plamienia.
Do kur....y z taką @.
My baby to się mamy do du....y z takim życiem.
 
Hej Laseczki,

Naskrobałam, naskrobałam i wszystko zeżarło.

Wrrr.....


Witam Was kobitki! :-D U mnie od samego rana ból brzucha i ta okropna @ nadeszła. :wściekła/y: No ale od następnego cyklu znów staranka!:-)
Super podejście, nowy cykl i nowa nadzieja. Ja się już tak nie załamuje jak @ przychodzi. Troszke przykro ale wiosna dobrze na mnie działa. :tak:


Ja 1 Kwietnia (jak nie przyjdzie @) robie tescik. Ale mam złe przeczucia ze ta wstreciucha przyjdzie bo juz mnie bola cycuszki a zawsze mniej wiecej tydzien przed mnie bola takze chyba znow nic z tego :no: Zaczynam sie powoli łamac :wściekła/y:

Buziaki dla Was Wszystkich ;-)
No to czekamy żeby nie przyszła. :-) Nie łam się, myśl pozytywnie ale się nie nakręcaj.


Kroptusiu kochana jestem z Tobą całym serduszkiem i milionem pozytywnych myśli:-) Wierzę, że wszystko będzie w porządku i będziesz mieć zdrowe śliczne dzieciątko:-) Pamiętaj, że Twoje Maleństwo jest silne siłą Twojej miłości do Niego a ona jest niepokonana:happy2: Pogłaskaj brzuszek i powiedz Maleństwu, że wszystkie internetowe ciocie bardzo je kochają, przesyłają mu buziaka, życzą zdrówka i bardzo chcą je powitać na świecie ale jeszcze nie teraz-niech rośnie w siłę i spokojnie czeka conajmniej do 36 tyg. Trzymaj się cieplutko:-)
Pięknie napisane. Myśle tak samo.
Aniu - podziwiam Twojego małża - super że się przejął.

mamaK - no chyba możesz się zacząć cieszyć. Wklej nam teścik to ocenimy te kreseczki :-)
 
cieszyć się bo mi tez slabiutkie wyszły na początku takie że ledwo widać było a mój facet pukał się w czoło, że on tam nic nie widzi:-D
 
reklama
Do góry