reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Zmykam do łóżeczka bo ból głowy mnie męczy.
0205.jpg


Od wczoraj nie piję herbaty - a piłam duuuuuuuuuużo bardzo mocnej herby każdego dnia. A podobno to bardziej szkodliwe niż kawa. I chyba z odstawienia głowa dokucza. Kupiłam sobie herbate rooibos - z czerwonokrzewu (zero szkodliwych syfów) - ale dla mnie smakuje jak siuśki (cóż - lepszy rydz niż nic :-))

Tak więc Buziaki i Słodkich Snów
 
hej dziewczynki :)
jak tam Wam idzie staranie? 3mam kciuki za was wszystkie :)
a u mnie odkad Wam powiedzialm o fasolce mijaja 4 miesiace..ale zlecialo....
Dzisiaj bylam na usg, niestety jeszcze za wczesnie zeby cos o plci powiedziec :(
ale dzidzia jest sliczna, i Wam tez takich malenstw zycze :] :*
a tu wklejam fotki z usg :] :
http://img21.imageshack.us/img21/9475/malenstwo3.jpg
 
Czesc dziewczyny,
Niestety, nie mialam czasu odpisac wczoraj, wczorajszy test wyszedl tez pozytywny, dwie bardzo wyrazne kreski, no i wciaz brak @ a zawsze mialam bardzo regularnie. Niestety, do lekarza moge isc dopiero jutro, bo dzie w pracy urwanie glowy dzien caly i nie dam rady sie urwac.
Powiedzialam wczoraj mezowi, kupilam komplecik spieszek i mu pokazalam, a on nie mogl uwierzyc, wszyscy nam mowili ze minimum rok, bo mieszkamy na wyspach, a tu jedzenie sztuczne, zabiegany tryb zycia i kupa stresu, ale udalo sie za pierwszym razem. Probowalismy 4 razy w ciagu moich dni plodnych. bez pomiaru temperatury i testow owulacyjnych bo ustalilismy, ze pierwsze pol roku nie damy sie zwariowac. No i teraz taki szok.
Trzymam kciuki za was wszystkie, zwlaszcz te, ktore sie dlugo staraja, trzeba wierzyc, na pewno sie uda.

Milego dnia...
 
Hej Dziewczyny:-)

Życzę wszystkim miłego dnia:-)Niewiem jak u Was ale u mnie piękne słońce dziś:tak:
Cudowny mam nastrój:-D Lecę za chwilkę złożyć podanie o pracę,trzymajcie kciukasy:rofl2:

Maggie co do castagnusa to niewiem bo nie brałam tego nigdy ale oeparol brałam i dodatkowo piłam len-żadnych plamień nie miałam ani po jednym ani po drugim. A jadeity napotkałam przypadkiem-byłam z przyjaciółką w sklepie z tapetami i po drodze wstąpiłyśmy do takiej jednej galerii a tam opisy na co jaki minerał działa:-) Z jadeitów były bransoletki i wisiorek:happy: Dziś mój luby wraca do domciu po paru dniach pracy na wyjeździe to jadeity będą miały okazję się wykazać swoją magiczną mocą;-);-);-)

Pozdrawiam serdecznie:-) Ania

 
reklama
witam dziewczyny .
Od 9 cykli staramy sie z mężem o 3 dzidzie :) , troche nam pod górke wiec co miesiac zuzywałam po kilka testów , i zamówiłam w duzej ilosci . Poniewaz moje starania ze wzgledów zdrowotnych niestety musza sie zakończyć, mam do odsprzedania testy strumieniowe bobo-test niebieskie ...najwczesniej wskazujące ciąże bo na wątkach innych dziewczyny juz 7 dni po owu nimi testują . Gdyby któras potzrebowała to zapraszam . piszzcie na priv.

Zycze wam powodzenia w staraniach ...ja juz mogę liczyc jedynie na cud;(
 
Do góry