reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

:-):-):-) Cześć Dziewczyny,

Wszystkim Wam razem i każdej z osobna dziękuję za gratulacje - super mieć to już za sobą - chociaż nie czuję się inaczej z tym tytułem :-):-):-)

Wczoraj zaszalałam i poległam a dzis od rana wpadłam w zakupowy szał - brzydka pogoda więc humorek sobie trzeba było poprawić. :-) (kupiłam super butki, 2 torebki, kiecke, jakieś bluzki i troche kosmetyków). Zaraz lece do pracki, ale dziś tylko 2 godzinki :-)

emma - bidulo, to co Ty robisz że nocami pracujesz???

kinga - kurujcie się

pianistka - powtórzyłaś teścik, byłaś u lekarza???

smartka - witaj, mam nadzieję że będziesz teraz częściej zaglądać :-)

Lece powalczyć, znaczy popracować - wpadne wieczorkiem :-)
 
reklama
witam
jestem pierwszy raz na tym forum, fajnie że takie istnieje.
My z mężem staramy się od 5 miesięcy o dzidzie i nic. ostatnio zrobiłam badania i wyszło że mam wysoki poziom prolaktyny i lekarz zapisał mi bromergon, może ktoś już zażywał ten lek i wie jakie są po nim efekty??? Pozdrawiam
 
Hej hej Dziewczyny:-)

U mnie też śnieżyca na całego, ale mi to nie przeszkadza:-)taki bajkowo biały krajobrazik się zrobił:-Dpięknie:-)

A ja dziś dostałam super prezent- bransoletkę z jadeitu a do niej przyczepiona karteczka "SZCZĘŚCIE" koi pragnienia i namiętności, harmonizuje i umacnia związki, otwiera drogę do poznania samego siebie usuwając podświadome blokady, doskonale wpływa na nerki i zwiększa płodność:tak:Czyli magii ciąg dalszy w tym cyklu:happy:"wszechświat" mi ostatnio sprzyja;-)

 
witam
jestem pierwszy raz na tym forum, fajnie że takie istnieje.
My z mężem staramy się od 5 miesięcy o dzidzie i nic. ostatnio zrobiłam badania i wyszło że mam wysoki poziom prolaktyny i lekarz zapisał mi bromergon, może ktoś już zażywał ten lek i wie jakie są po nim efekty??? Pozdrawiam

Witaj na forum! ;-)
Ja też miałam za wysoki poziom prolaktyny i również dostałam bromergon na obniżenie. W tej chwili prolaktyna jest już obniżona i zaczęły występować u mnie bardziej regularne @. Do tego jest też owulacja. A na lepsze dojrzewanie pęcherzyków dostałam też clo. Pozdrawiam i nie martw się, będzie dobrze!

Maggie gratuluję Kochanie!!!!!! :tak:
 
Witam Was dziewczyny...
Czesc dziewczyny,
Ja rowniez zasilam konto staraczek 2009, dzis wyszedl mi pozytywny wynik testu, ale jakos mam watpliwosci czy to realne, zeby zafasolkowac juz w pierwszym miesiacu staran..
no to witaj serdecznie - jesteś we właściwym miejscu...
wpadam meldować tylko że u nas chorość
ja i synek:-(
dzis do lekarza.... ehh co za pech no...
pozdr!
ja już tak choruję od 4 miesięcy. Cały czas leczyłam się domowymi sposobami bo może zafasoklowałam i tak doprawiłam, że teraz jestem przez dwa tygodnie na antybiotyku i głos straciłam:)) Na razie nie liczę, że w tym cyklu uda mi się zafasolkować przez to choróbsko choć z suwaczka wynika że za kilka dni testowanko:happy::happy::happy:
Hej Maggie GRATULACJE!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)
:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Jest wśród Nas nowa Pani Magister:tak:
no i ja się przyłączam do gratulacji SERDECZNE GRATULACJE PANI MAGISTER
U mnie co chwile sypie śnieg,wieje, koszmarna pogoda.Widze że tu puściutko
U MNIE TOŻ SAMO - ŚNIEG I SŁOŃCE PRZEPLATANE WICHURAMI
 
Zaniepokojona - witaj również, obniżysz prolaktynę i zafasolkujesz. Zobaczysz że za niedługo przeniesiesz się do innego pokoju na tym forum - życzę ci tego z całego serca...
 
reklama
Witaj na forum! ;-)
Ja też miałam za wysoki poziom prolaktyny i również dostałam bromergon na obniżenie. W tej chwili prolaktyna jest już obniżona i zaczęły występować u mnie bardziej regularne @. Do tego jest też owulacja. A na lepsze dojrzewanie pęcherzyków dostałam też clo. Pozdrawiam i nie martw się, będzie dobrze!

Maggie gratuluję Kochanie!!!!!! :tak:

Kasiulek powiedz mi kochana czy zawsze jak brak jest owulacji to trzeba brać clo? Ja podejrzewam, że nie mam owulacji (robiłam w tym miesiącu testy owulacyjne i nic) i 16 kwietnia jadę do lekarza to potwierdzić. Nie chciałabym brać znów hormonów bo właśnie od brania lutenylu w nieodpowiednim czasie cyklu nie mam tej owulacji.
 
Do góry