reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziękuje za słowa otuchy. Nigdy nie miałam regularnych cyklów, od 25 do nawet 40 dni, teraz od paru miesięcy mam regularnie ale co 36 dni to też mi się wydaję że to długo. Może która z was miała podobny problem jak ja i leczyła sęe bromergonem na obniżenie prolaktyny? Proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami!!
 
reklama
Hej kobitki!
Jestem tu nowa i bardzo miło jest mi dołączyc do waszego grona ;-) Z moim TŻ ślubujemy w sierpniu ale starania o nasze maleństwo planujemy zacząc od czerwca. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona i że będę mogła niedługo napisac cos wiecej. Zakupiłam już testy oulacyjne które mam nadzieje pomogą nam w naszych staraniach bo cykle mam nieregularne 24-27 dni.Biorę już kwas foliowy od jakiegos czasu a po @ wybieram się do gina na badania.pozdrawiam wszystkie forumki.calusy:-)
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam :-)

Madziaas - jak się czujesz? Śliczny Avatarek ;-)

Hej kobitki!
Jestem tu nowa i bardzo miło jest mi dołączyc do waszego grona ;-) Z moim TŻ ślubujemy w sierpniu ale starania o nasze maleństwo planujemy zacząc od czerwca. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona i że będę mogła niedługo napisac cos wiecej. Zakupiłam już testy oulacyjne które mam nadzieje pomogą nam w naszych staraniach bo cykle mam nieregularne 24-27 dni.Biorę już kwas foliowy od jakiegos czasu a po @ wybieram się do gina na badania.pozdrawiam wszystkie forumki.calusy:-)

Nam też jest miło. i oczywiście że przyjmiemy Cie do naszego grona. Pisz, pisz, pisz. I powodzenia w starankach :-)
 
Kasiulek powiedz mi kochana czy zawsze jak brak jest owulacji to trzeba brać clo? Ja podejrzewam, że nie mam owulacji (robiłam w tym miesiącu testy owulacyjne i nic) i 16 kwietnia jadę do lekarza to potwierdzić. Nie chciałabym brać znów hormonów bo właśnie od brania lutenylu w nieodpowiednim czasie cyklu nie mam tej owulacji.

Kochanie szczerze mówiąc to nie wiem czy zawsze się bierze clo. Z tego co wiem od dziewczyn z forów to przeważnie właśnie dostają właśnie ten lek. Najlepiej zapytaj swojego lekarza, może być tak,że owulację masz tylko trochę później. Powodzenia!
 
Dziękuje Maggie_f :)) Dobrze się czuje,w poniedziałek ide do gina na comiesięczną wizyte.Dzidziuś szaleje na całego :))
 
A tak wogóle to jeszcze raz dziękuję za gratulacje -he he Pani MGR ze mnie pełną gębą już :-D

Aniu - gdzie można taką bransoletkę upolować???? Ja też chce ;-):-):-)

zaniepokojona - ja niestety w sprawie bronka nie pomogę bo się nie znam :sorry2:

Acha - Kochane moje, mam pytanie: zaczęłam brać w tym cyklu oeparol i castagnus i cholera dziś 7 dc a ja plamie - żółto-brunatne coś ze mnie leci - nie strasznie dużo ale jest to wkurzające i nigdy tak nie miałam. Czy któraś tak miała???
 
Dziękuje Maggie_f :)) Dobrze się czuje,w poniedziałek ide do gina na comiesięczną wizyte.Dzidziuś szaleje na całego :))

no to standardowo czekam na wieści z poniedziałkowej wizyty. :-) Będziesz miała usg - może jakieś foteczki będą?? ;-) Może to chłopak skoro tak szaleje?
 
Hej kobitki!
Jestem tu nowa i bardzo miło jest mi dołączyc do waszego grona ;-) Z moim TŻ ślubujemy w sierpniu ale starania o nasze maleństwo planujemy zacząc od czerwca. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona i że będę mogła niedługo napisac cos wiecej. Zakupiłam już testy oulacyjne które mam nadzieje pomogą nam w naszych staraniach bo cykle mam nieregularne 24-27 dni.Biorę już kwas foliowy od jakiegos czasu a po @ wybieram się do gina na badania.pozdrawiam wszystkie forumki.calusy:-)
oczywiście witamy...pozdrowienia...
 
reklama
Pewnie że będą:) No właśnie już czekam z niecierpliwością na poniedziałek bo jak się nam pokaże to już będzie wiadomo co w brzuszku siedzi :))
 
Do góry