reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Przemyślałam sobie troszke i postanowilam w poniedziałek isc do ginekologa przebadac się. Bo chyba juz czas (9cykl staran o dzidzie) Zbadam poziom prolaktyny... Może luteine mi przepiszę żebym brała... nie wiem. Ale musze coś zrobić z tym.
No i bede piła siemie lniane teraz choc to jest bleee:baffled: ale czego sie nie robi dla zaciążenia;-)
Dobranoc
 
A na co jest siemie lniane? Też nie lubię ale się zmuszę jak ma pomóc.

I jeszcze jedno pytanie: czy to możliwe, że przy jawnych objawach owulacji i tak do niej nie dochodzi? Bo ja mam i śluz i kłucie i szyjka a ciąży nie ma. Pęcherzyk rósł a potem się okazało, że nie pękł. Na czym może polegać mój problem?
Dodam, że hormony mam w porządku.
 
M stęka na łóżku, niby tak go boli ale tabletek nie chce brać, oj chyba zaraz kolejnego kielicha dla uspokojenia chlupnę sobie
icon10.gif
BABY NASTĘPNA KOLEJKA, USTAWIAĆ SIĘ Z NACZYNIEM PO MAGICZNY NAPÓJ
icon10.gif
!
 
M stęka na łóżku, niby tak go boli ale tabletek nie chce brać, oj chyba zaraz kolejnego kielicha dla uspokojenia chlupnę sobie
icon10.gif
BABY NASTĘPNA KOLEJKA, USTAWIAĆ SIĘ Z NACZYNIEM PO MAGICZNY NAPÓJ
icon10.gif
!

widzę Niunia, że jesteś wesoła. :-D Cóż, ja chyba też chcę tego kielicha! A tak odnośnie gipsu na nodze Męża to wcale nie jest tak źle. Możecie przecież to wykorzystać. No wiesz, pielęgniarka i chory pacjent. :zawstydzona/y: Myślę,że Twój M nie oprze się takiej pokusie nawet jakby Go bolała noga. :-D
 
widzę Niunia, że jesteś wesoła. :-D Cóż, ja chyba też chcę tego kielicha! A tak odnośnie gipsu na nodze Męża to wcale nie jest tak źle. Możecie przecież to wykorzystać. No wiesz, pielęgniarka i chory pacjent. :zawstydzona/y: Myślę,że Twój M nie oprze się takiej pokusie nawet jakby Go bolała noga. :-D

Tyle, ze ja słyszę tylko: NIE DOTYKAJ! BOLI!
Pies go dotkną nosem: TSSSYYY! AŁA!
 
Kochana może na początku rzeczywiście Go ta noga boli,ale myślę,że jak wyjdziesz z inicjatywą to nie będzie miał nic przeciwko. Za parę dni może spróbuj.
 
Kochana może na początku rzeczywiście Go ta noga boli,ale myślę,że jak wyjdziesz z inicjatywą to nie będzie miał nic przeciwko. Za parę dni może spróbuj.

A niech go boli.
Cienias jest i już!

Ja w zeszłym tygodniu byłam chora. Na zapal pęcherza dostałam leki po których dostałam gorączkę ok 40 st. Zbijanie nic nie dawało. Jak go poprosiłam by wracał do domu, to ten gn.....k po pracy do kolegi pojechał!

Teraz ma za swoje!

Przedziwnie taka złość we nie jest na niego, ze dzisiaj współczucia to ja mu okazać nie umiałam.
 
reklama
Wiesz co, to chyba normalne jest. Faceci tak mają. Jak my jesteśmy słabe i nie mamy siły to ich nie ma do pomocy,a jak oni mają 37 stopni to albo są "nieżywi" albo rosołek żona mogłaby ugotować, posprzątać mieszkanie, śmieci wyrzucić....... Długo można wymieniać. Ehhh..... Takie z nimi życie. :tak:
 
Do góry