reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,

Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
 
Podczymuję "czary"

i ja również :)

Witaj Dorotko ;-) my się już znamy :-)

Witam również wszystkie staraczki, my również staramy sie od jakiegoś czasu o drugą dzidzie :) Mamy synka Kacperka, który w grudniu skończył 3 latka :) Kacperek bardzo chciałby mieć brata ;) w przeciwieństwie do mamy która chciałaby córeczkę :) ale nie ważne co będzie, najważniejsze żeby było zdrowe.

Także przyłączam się do Waszego grona :) i zarówno za siebie jak i za Was mocno trzymam kciuki!!!!!

gie-oska moje największe gratulacje! Szczęściara! :-)

Ściskam Paula
 
czesc dziewczyny ja 13-14 lat LECZENIA i jak zostawilam lekarzy kuracje itd to mam syna 1.5 roku a ja mam 36 lat !! lekarze tylko udaja ze wiedza co nam jest a to w d... prawda na mnie wytestowali wszystko zastrzyki tabl zaplodnienia stracilam majatek i nie bylo warto !!! bez ich pomocy mam Mikolaja i jestem przesczseliwa jeszcze drugie dziecko chce szybko bo juz wiek nie ten:no:

Zycze wam duuuuzo sily i spokoju marzenia sie spelniaja w najmniej oczekiwanym momencie tak jak u mnie bylo jak sie skapnelam ze cos nie tak to myslalam ze to grypa w zyciu bym sie nie spodziewala ze jestem w ciazy a byl to juz 13 tydzien!
 
i ja również :)

Witaj Dorotko ;-) my się już znamy :-)

Witam również wszystkie staraczki, my również staramy sie od jakiegoś czasu o drugą dzidzie :) Mamy synka Kacperka, który w grudniu skończył 3 latka :) Kacperek bardzo chciałby mieć brata ;) w przeciwieństwie do mamy która chciałaby córeczkę :) ale nie ważne co będzie, najważniejsze żeby było zdrowe.

Także przyłączam się do Waszego grona :) i zarówno za siebie jak i za Was mocno trzymam kciuki!!!!!


Witamy w gronie :)



hej dziewcyzny!dzis zrobilam tesciora i wyszly dwie kreseczki wprawdzie druga bledsza ale jest hehe...
dziewczyny nie lamcie sie uda wam sie w koncu zafasolkowac:)

Gratulacje- mnie sie jakos wydaje ze do maja to cykle beda dla nas szczesliwe- damy rade Kochane- buziaczki
 
Witaj Paula ;)

Zawsze w modlitwie pamiętam o wszystich dziewczynach, które pragną urodzić zdrowe maleństwa, niech te kruszynki szybko zamieszkają w Waszych brzuszkach :)
 
Witajcie moje kochane:) @ nadeszla i to z takim bolem brzucha,ze szok ale na szczescie troche mi juz przeszlo jeszcze zdazylismy wczoraj pobaraszkowac;),no i z jednej strony sie ciesze,ze przyszla,bo oznacza to,ze mi sie chyba reguluje cykl i nie bede musiala brac zadnych hormonow,a z drugiej strony troche chwycilam dołka,bo znowu sie nie udalo:((
przynajmniej jakies plusy są ze teraz ja juz w miare sie reguluje, poobserwuj swoje ciało w tym cylku może się uda i gwiazdkowy prezent jak znalazł..

hej dziewcyzny!dzis zrobilam tesciora i wyszly dwie kreseczki wprawdzie druga bledsza ale jest hehe...
dziewczyny nie lamcie sie uda wam sie w koncu zafasolkowac:)
czekamy na fluidki kochana.. gratulacje i spokojnych 9 miesiecy..

kasiulek widze,ze ty pelna optymizmu mi jakos z dniem dzisiejszym optymizm odszedl:(((zalamka
zobaczysz za kilka dni tylko @ przejdzie znów będziesz pałać optynizmem..

ja też czaruje na ten cykl...

@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,

Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
;) fajne- te czary;-)
 
reklama
Do góry