reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

a ja mam znowu doła:sorry2::sorry2:
tak wierzyłam w to ze w tym cyklu napewno zafasolkuje,i sie przeliczyłam:-(
trafiłam na owul(tak mi sie wydaje)a po przytulanku trzymałam nogi wysoko jakies 30 min i nicc.i znowu czekać cały dłuuuuugaśny miesiąc:no: tylko czemu @ przyszła aż 4 dni za wcześnie:szok: a w pracy taka nie ciekawa sytuacja, kryzys itp:baffled:


dobranoc kochane papatki:blink:
Trzymaj się! Wiem co czujesz, ja też tak się czuję jak przychodzi @, bądźmy dobrej myśli, na pewno niedługo zafasolkujemy. Buziaczki;-)
 
reklama
a ja mam znowu doła:sorry2::sorry2:
tak wierzyłam w to ze w tym cyklu napewno zafasolkuje,i sie przeliczyłam:-(
trafiłam na owul(tak mi sie wydaje)a po przytulanku trzymałam nogi wysoko jakies 30 min i nicc.i znowu czekać cały dłuuuuugaśny miesiąc:no: tylko czemu @ przyszła aż 4 dni za wcześnie:szok: a w pracy taka nie ciekawa sytuacja, kryzys itp:baffled:


dobranoc kochane papatki:blink:

ja tez dlugo nie moglam uwierzyc ze w owu sie kochalismy i d..panic nie bylo.. tak kilka razy bylo, potem okazalo sie ze chyba za czeso bylo.. i chlopaki za slabe.. a moze tez nie mialam owu.. bo to tylko lekarz moze sprawdzic czy byla czy nie..
 
a ja mam znowu doła:sorry2::sorry2:
tak wierzyłam w to ze w tym cyklu napewno zafasolkuje,i sie przeliczyłam:-(
trafiłam na owul(tak mi sie wydaje)a po przytulanku trzymałam nogi wysoko jakies 30 min i nicc.i znowu czekać cały dłuuuuugaśny miesiąc:no: tylko czemu @ przyszła aż 4 dni za wcześnie:szok: a w pracy taka nie ciekawa sytuacja, kryzys itp:baffled:
Nie dołuj się emma. Uda Wam sie w koncu. Wiem ze Ci cieżko bo zawsze jak @ sie pojawia to jest rozczarowanie i złość. Ale pamietaj że każda z nas ma swój czas na baby i na pewno w koncu się wam uda:tak:;-) ja to wiem.

Powodzenia dziewczyny!:-)
Milusiego dnia
 
U mnie dzisiaj bardzo słaba temperaturka spadła do 36,7 ,więc pewnie @ nadchodzi, ale i tak na nic się nie nastawiałam , moze w następnym cyklu:):tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje kochane:) @ nadeszla i to z takim bolem brzucha,ze szok ale na szczescie troche mi juz przeszlo jeszcze zdazylismy wczoraj pobaraszkowac;),no i z jednej strony sie ciesze,ze przyszla,bo oznacza to,ze mi sie chyba reguluje cykl i nie bede musiala brac zadnych hormonow,a z drugiej strony troche chwycilam dołka,bo znowu sie nie udalo:((


 
hej dziewcyzny!dzis zrobilam tesciora i wyszly dwie kreseczki wprawdzie druga bledsza ale jest hehe...
dziewczyny nie lamcie sie uda wam sie w koncu zafasolkowac:)
 
Dziewczynki dawno nie było zaklęcia naszej Czarownicy numer 1! :-D Trzeba je powtórzyć bo widzę,że chyba działa i coraz więcej fasolek mamy. Tak więc:
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!

My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!

:-D
Miłego dzionka!
 
reklama
Do góry