reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziewczyny pomóżcie.:zawstydzona/y:.. mam teraz taki dylemat zrobiłam dwa testy tzn wczoraj rano i dzisiaj o czyłości 10 Mlu , zrobiłam je rano ,ponieważ wczoraj nic od razu nic sie nie pojawiło położyłam na szafkę nocną połozyłam sie spać i obudziłam po 2 godz. no i zobaczyłam jakby cień cienia 2 kreski, pomyslałam,że mi sie zdaje bo to bardzo czułe testy i pewnie mi się wydaje.Dzisiaj znowu rano o 6 zrobiłam test i znowu cień cienia.Nie mam żadnych objawów i nie spodziewam sie fasoleczki, gdyz te kreski sa na prawdę bardzo blade jak pytałam się M to odpowiedziła,że widzi 2 a potem jak zaczęłam poł godziny patyrzec na Nią przy oknie to stwierdził ,że to chyba jednak jedna kreska:angry:.Nie wiem co myśleć ....

mozę lepiej kochana zrobić sobie badanie krwi na obecność hcg, wtedy bedziesz miała 100% pewności
3mam kciuki:tak:
 
reklama
gdybym dawno wiedziała ze jest tu takie forum z tak fajowymi staraczkami już dawno bym się wpisała:tak:
jeteście najlepsze:-)
 
mozę lepiej kochana zrobić sobie badanie krwi na obecność hcg, wtedy bedziesz miała 100% pewności
3mam kciuki:tak:
Ja boję sie strasznie igieł:))) Jednak wydaje mi sie ,że to nie to...niby widze dwie kreski ,ale takie bladziuchne ,że pewnie fabrycznie;-)

Ale kochanae to prawda,taka ekipa musi trzymac sie razem:):-)!!!
 
Zgadza się Gosiu, więc, Martuśka, czekamy cierpliwie razem!! -:tak:--:tak:/

A ja trzymam kciuki :-):tak:

popieram w całej rozciągłości... nie ma to jak wespół zespół - razem raźniej i weselej jak się okazuje...

Święte słowa :-):-):-)

Dziewczyny, miłego wieczoru życzę. Ja się chyba dziś wcześniej położę bo jakoś oczy się kleją a jutro na 7 rano mam zajęcia. Buziaki i kolorowych (jak już potkniecie się o łóżka) :-):tak::-D
 
Hej dziewczyny- nadrobilam znowu czytanie i widze duuuzo sie dzieje, u mnie jeszcze troszke do @, pobolewa mnie no i wysypalo mnie tradzikiem, wiec przyjdzie wredota pewnie. Mecze sie wlasnie z alergia, caly dzien mnie trzyma- kichanie ze smarkaniem na przemian, efekt przestania brania leków- ze wzgledu na staranka. Wczoraj na poprawe humorku- wyparzylam z kumpela na zakupy- bagaznik pelen toreb ale za to pomoglo. Pozdrawiam wszystkie
 
A ja trzymam kciuki :-):tak:



Święte słowa :-):-):-)

Dziewczyny, miłego wieczoru życzę. Ja się chyba dziś wcześniej położę bo jakoś oczy się kleją a jutro na 7 rano mam zajęcia. Buziaki i kolorowych (jak już potkniecie się o łóżka) :-):tak::-D

I ja się dziś już pożegnam, bo głowa mnie na dodatek rozbolała, a jutro długi, trudny dzień, bo pierwszy po urlopie.... Udanego wieczorku i dobrego startu w nowy tydzień roboczy. No i kolorowych snów, oczywiście! :-)
 
Maggie jeśli będzie tak jak mówisz... -uwierzą w czary! Ale wtedy pozwól mi zostać Twoim menagerem:-);-)
Życzę wszystkim spokojnej nocy, dobrego tygodnia...i też lece "się wypasować" na jutro i nastroić do pracy po 2 tygodniach odpoczynku:-);-)
Śpijcie smacznie Kochane! - Niech Wam się przyśnią natarczywe boćki..... - to cudownie nastraja:-):-)
 
reklama
a ja mam znowu doła:sorry2::sorry2:
tak wierzyłam w to ze w tym cyklu napewno zafasolkuje,i sie przeliczyłam:-(
trafiłam na owul(tak mi sie wydaje)a po przytulanku trzymałam nogi wysoko jakies 30 min i nicc.i znowu czekać cały dłuuuuugaśny miesiąc:no: tylko czemu @ przyszła aż 4 dni za wcześnie:szok: a w pracy taka nie ciekawa sytuacja, kryzys itp:baffled:


dobranoc kochane papatki:blink:
 
Do góry