reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witam się z wieczorka :-):-):-)


Maggie ale zrobiłaś babeczki,mniam mniam aż ślinka leci :))
:-) I oto chodziło :-):-):-)

przepysznie te babeczki wyglądają... zaraz zrobię sobie kaffkę i pochłonę kilka:-D:-D:-D
a tak co do poprawy wszystkiego w naszym organiźmie to znalazłam
Naturalne wspomagacze płodności - Niepłodność - Adonai.pl
są tam proste rady - nie sądzę, żeby zaszkodziły a jak mogą pomóc to czemu nie??
Bardzo ciekawy artykuł, zwięźle i na temat. Dzięki za linka :-):-):-)
jak tu dzisiaj slodko:) u mnie dalej bez zmian,bol brzucha,strzaszny bol piersi,@ brak,no i wogole dziwnie sie czuje ale moze do jutra @ przyjdzie z testem chce jeszcze poczekac,przy tych moich nieregularnych cyklach moze mi jeszcze nie wyjsc,a tak to mam super niedziele,ciagle sobie leze i podjadam choc to mi na dobre nie wyjdzie;)

Justyś no to jak @ nie ma to super. Trzymam kciuki :-):-):-)

Maggie - Pieronq, przez te Twoje babeczki zapylałam na 1,5 km po ciastka do kawy!!! :-):wściekła/y: Kurcze, tak mnie dziś wzięło na słodkosci, że nie mogłam niczym tego przytłumić..., szkoda - zawsze tak mam przed @ do której jeszcze 4 dni..., a takich "baloooonów" jak mam teraz to jeszcze chyba nie miałam, bolą, są wręcz opuchnięte i gorące - dziwne. Od kilku dni kłują mnie też jajniki, jeden na zmianę z drugim a potem coś w stylu pieczenia i ciepełka czuję tam w środeczku... - a "wścikom"się co chwilkę sama nie wiem o co, a potem znowu melancholia...hm, gdybym zażywała duphastonik i monitorowała cykl, jak 3 przedostatnie, - myślałabym, że to może efekt "udziobania przez boćka" - a tak, to raczej opisuję typowe objawy napięcia przedmiesiączkowego....:sorry2: Bo to raczej nie możliwe w tym miesiącu, po zapaleniu przyd., antybiotyku, męża prolaktynie, przewalaniu tobołków na przeprowadzkę i braku czasu na myslenie.... - jak myślicie?;-):blink:
A w ogóle to mam brzusio jak hipopotam...
buhaha, tylko 1,5 km???? Na Zdrowie Ci wyjdzie :-D:-D:-D
A co do twoich balonów itp. - to często tak jest że jak najmniej się tego spodziewamy to .... :tak:;-):-)

U mnie 11 dc i na razie testy są ujemne. Myslę że jest jeszcze za wcześnie na owu. Jutro idę do Giny, musze wyjaśnić z nia kilka wątpliwości. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

U mnie 10dc i narazie też ujemne. A jak długie masz cykle???

witam koleżanki staraczki;-)
jejku ja was nigdy nie nadrobię.
widze że super sobie tutaj gawedzicie i ciesze się, ja niestety nie mam tak czasu na forum. Za wszystie was trzymam kciuki i mam nadzieję że wy za mnie też troche;-):-)
Pozdrawiam
miłego wieczorku
Kinga, no pewnie że trzymamy kciuki - ja na 1000% - codziennie wypatruje czy coś skrobniesz :-):-):-)
O nie! To ja w pracy dzisiaj użeram się z klientami od 10 do 18 a Ty tutaj takie cuda robisz? :wściekła/y::-D Dawaj szybko przepis na te pyszności bo zaraz będę lizać laptopa :-D:-D:-D
kasiulek - przykro mi ale przepis to chroniona rodzinna tajemnica. Jest bezcenny więc sama rozumiesz ....

A ja znowu przez Was monitor obśliniłam:-D i czekolada poszła w ruch:zawstydzona/y:
:-D:-D:-D buha ha ha
 
Dziewczyny pomóżcie.:zawstydzona/y:.. mam teraz taki dylemat zrobiłam dwa testy tzn wczoraj rano i dzisiaj o czyłości 10 Mlu , zrobiłam je rano ,ponieważ wczoraj nic od razu nic sie nie pojawiło położyłam na szafkę nocną połozyłam sie spać i obudziłam po 2 godz. no i zobaczyłam jakby cień cienia 2 kreski, pomyslałam,że mi sie zdaje bo to bardzo czułe testy i pewnie mi się wydaje.Dzisiaj znowu rano o 6 zrobiłam test i znowu cień cienia.Nie mam żadnych objawów i nie spodziewam sie fasoleczki, gdyz te kreski sa na prawdę bardzo blade jak pytałam się M to odpowiedziła,że widzi 2 a potem jak zaczęłam poł godziny patyrzec na Nią przy oknie to stwierdził ,że to chyba jednak jedna kreska:angry:.Nie wiem co myśleć ....
 
Dziewczyny pomóżcie.:zawstydzona/y:.. mam teraz taki dylemat zrobiłam dwa testy tzn wczoraj rano i dzisiaj o czyłości 10 Mlu , zrobiłam je rano ,ponieważ wczoraj nic od razu nic sie nie pojawiło położyłam na szafkę nocną połozyłam sie spać i obudziłam po 2 godz. no i zobaczyłam jakby cień cienia 2 kreski, pomyslałam,że mi sie zdaje bo to bardzo czułe testy i pewnie mi się wydaje.Dzisiaj znowu rano o 6 zrobiłam test i znowu cień cienia.Nie mam żadnych objawów i nie spodziewam sie fasoleczki, gdyz te kreski sa na prawdę bardzo blade jak pytałam się M to odpowiedziła,że widzi 2 a potem jak zaczęłam poł godziny patyrzec na Nią przy oknie to stwierdził ,że to chyba jednak jedna kreska:angry:.Nie wiem co myśleć ....

Ja też mam mieszane uczucia (dziś rano zrobiłam test (pre-test) i po 15 min. pojawił się włąsnie taki "cień cienia 2 kreski" i zgłupiałam. Mój M. raczej widział jedna I, ale... No, właśnie jest to ALE i nie ma nadal @. Dlatego będę znów testować, ale na innym teście.
 
No dobra, żartowałam z tym przepisem :-):-):-)

Już podaje, tylko na mnie nie krzyczcie :-D:-D:-D

Babeczki Czekoladowe:

1. Idziecie do sklepu

2. Szukacie babeczek czekoladowych dr.oetkera (różne smaki)

3. Kupujecie

4. Biegniecie do domku, nagrzewacie piekarnik do 175 st.

5. gotową mieszankę z torebki wsypujecie do miski, dodajecie 100 ml wody, 100 ml oleju i 2 jaja - miksujecie

6. ciasto wlewacie do foremek (są w zestawie) i do piekarnika na 20 minut

7. jak wystygną posypujecie cukrem pudrem

p.s. są pyyyyyyyyyyyyyyyyszne :-):-):-)
 
Ja też mam mieszane uczucia (dziś rano zrobiłam test (pre-test) i po 15 min. pojawił się włąsnie taki "cień cienia 2 kreski" i zgłupiałam. Mój M. raczej widział jedna I, ale... No, właśnie jest to ALE i nie ma nadal @. Dlatego będę znów testować, ale na innym teście.
HEHE to będziemy razem czekały:))) ja mam jeszcze do terminu @ 3-5 dni
 
reklama
Do góry