reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Gosia ja brałam raz 10 + chyba 1 ciążowy ale to za mało a teraz wzięłam 30 szt + 3 ciążowe. No i kupiłam jeszcze wiesiołka ale na mnie nie działa. Co do macy to nie wiem bo nie próbowałam ;-)
 
Kurcze Justyś ... a obfite te plamienia?? Albo się dzidzia zagnieżdża albo masz cos nie tak nie tak z jakimś hormonem (nie pamiętam z jakim ale jak go jest za mało to przed @ ma się plamienia). A masz jakiś test pod ręką - bo może byś zrobiła??? Ale jak to dopiero zagnieżdżanie to chyba nie wyjdzie. :-(
 
dziewczyny nie wiem co robic:(myslalam,ze dostalam @,a sie okazalo,ze to jakies brazowawe plamienie bylo wczoraj i dzisiaj nic,czekam do jutra moze przyjdzie tak normalnie,boje sie:(co to moze byc!?

Nie bój się - to może być też zagnieżdżanie! Trzymam kciuki!
własnie to chciałam napisać Justynie:-) wyjełaś mi to z klawiatury:-D

U mnie dalej brązowawe plamienia,nie wiem co mi jest nigdy tak nie mialam...
który to dzień cyklu.. moze przetestuj się? troszke dziwne, ale wyczytałam, że tak się dzieje przy zagnieżdżeniach..
 
Dziewczyny,

Zapraszam na babeczki czekoladowe :-) Mniam mniam :-D

Smacznego
 

Załączniki

  • ST830198.jpg
    ST830198.jpg
    59 KB · Wyświetleń: 14
  • ST830199.jpg
    ST830199.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkich!

maggie_F
dziekuję za wsparcie,a czy ty korzystałaś z testów owul lub jakaś inna staraczka
jestem ciekawa czy dają jakieś rezultaty:confused::confused::confused::confused:

ja korzystam z testów - tzn. zaczęłam, teraz był 2 cykl - działa o tyle, że wskazuje dwie kreski:tak: ktoś kiedyś pisał,że te testy to sprawa indywidualna, bo każda z nas ma inny poziom LH a testy są nastawione na uniwersalny poziom i dopiero wtedy pokazują 2 kreski. Ale dalej próbować będę;-)

No i kupiłam jeszcze wiesiołka ale na mnie nie działa. Co do macy to nie wiem bo nie próbowałam ;-)
Ja też zażywa wiesiołka - u mnie śluz poprawił:-) ale to też dopiero 2 cykle;-)

U mnie dalej brązowawe plamienia,nie wiem co mi jest nigdy tak nie mialam...
Justyś - życzę, by to było zagnieżdżanie - jeżeli się okaże, że jednak @ to sprawdź poziom progesteronu bo to podobno jego niedobór powoduje też plamienia pzred @

Dziewczyny,

Zapraszam na babeczki czekoladowe :-) Mniam mniam :-D

Smacznego
Maggie - ale ślinka leci:blink:
 
Do góry