reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ale się rozpisałyście!
Ja do @ mam jeszcze 4,5 dni. Męczy mnie przeziębienie już dwa tygodnie i mam infekcję pochwy. W czwartek idę do gina z wynikami badań, które odbieram w śrdoę. Ech. Chyba to jakaś bakteria bo boli mnie podbrzusze i piecze wszystko na dole a clotrimazolum nie pomaga. Ech.
Nie myślałam, ze to powiem ale chyba bym wolała, żeby w tym miesiącu się okazało, że nie jestem w ciąży bo ten cykl nie zaczął się szczęśliwie :-( i martwiłabym się czy z dzieckiem jest wszystko OK
 
reklama
Dziewczyny ależ mnie piersi bolą...a w jednej tak czasami kłuje...wczoraj albo dzisiaj miałam dostać @.. zastanawiam się czy to nie... ale M mówi, żebym się nienakręcała, żeby to była niespodzianka ale wiecie jak jest... ach ach ach
 
Ja biorę luteinę od roku ... poprzednia ginekolog kazała mi brać od owu dopóki nie przyjdzie @, obecna gin była bardzo zdziwiona ... podobno bierze się 10 dni :wściekła/y:
Od owu mam strasznie spuchnięte piersi (prawie o rozmiar większe ;-)), kiedyś tak nie było ... poza tym cykle mam ok. 26 dni, ostatnio nawet 24.., ale owulacje miałam ok. 20 dnia, a teraz ok. 14 :-)
A dzis 24dc i chodze jak na szpilkach... przyjdzie @ czy nie przyjdzie
Więc
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!


ja ją biorę 16-25 dc, boje się że za wcześnie. Moja gina nie zaproponowała mi monitoringu cyklu, muszę z nią o tym zagadać. Ale wiecie co, to jest szczyt żeby pacjent mówił lekarzowi co ma robić...masakra
 
Ja biorę luteinę od roku ... poprzednia ginekolog kazała mi brać od owu dopóki nie przyjdzie @, obecna gin była bardzo zdziwiona ... podobno bierze się 10 dni :wściekła/y:
Od owu mam strasznie spuchnięte piersi (prawie o rozmiar większe ;-)), kiedyś tak nie było ... poza tym cykle mam ok. 26 dni, ostatnio nawet 24.., ale owulacje miałam ok. 20 dnia, a teraz ok. 14 :-)
A dzis 24dc i chodze jak na szpilkach... przyjdzie @ czy nie przyjdzie
Więc
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
to tak jak ja. Koło środy teścik jakiś trzeba będzie zrobić ;-)chyba, że nie będzie potrzeby :-(
 
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
:-):-):-)
 
popieram kilolku:),ja sie zastanawiam co bedzie ze mna w tym miesiacu,bo ostatni cykl byl bardzo dlugi:( ale to z winy stresu pewnie,ciagle myslalam,ze zafasolkowalam w tym cyklu odpuscilam co ma bydz to bedzie i zobaczymy
 
reklama
Do góry