reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
staram się, ale to wcale nie takie proste jak czasem mam takie bóle podbrzusza jakbym @ miała dostać zaraz:szok:
musimy być dobrej myśli
A my chyba troszke za intensywnie się staraliśmy:) bo nadwyręzyłam sobie ścięgno i przedobrzyłam bo teraz tak mnie boli,że nie moge się ruszać:wściekła/y: Mój M:) sie śmieje bo jak dzisiaj bylismy na obiedzie u teściów i mama zapytala się co sie stało to aż sie zakrztusiłam:-)!!bo co miałam powiedzieć:zawstydzona/y:
buziaki i pozdrawiam:-D
 
psychicznie juz jestem do przodu choc nie bylo łatwo;),a teraz mam jeszcze was,a wy rozumicie co i jak:)moge pisac wprost
 
Dokładnie, nie można sie denerwować!! Psychiczne nastawienie jest bardzo ważne!!! Trzeba być optymista, a wszystko będzie dobrze:)) Bedzie dobrze, vo musi być:-)!!!
 
Pewnie że tak. Po to jest to forum utworzone, nikt nie zrozumie nas lepiej ni z inne staraczki.. Mój M to zapyta czy dostałam @ a później powie że pewnie dlatego jeszcze nie, że jestem troche przeziębiona--a ja nerwa łapie. Mimo, że podejrzewam, że dostanę to mam malutką nadzieję, bo wczoraj zasnęłam przed córcią, bo strasznie mnie pokłuwa w piersiach...i ciągle ze strachem gonie do toalety czy dostałam czy nie... och chciałabym już miec fasoleczkę;-)
 
Ja czasami to już nie wiem czy wmawiam sobie, czy naprade coś się w tym moim brzuch jednak dzieje, bo od kilku dni ma takie dziwne wrazenie, którego nie potrafie opisać, może to to, może się udało, nie wiem... czy sobie coś wmawiam czy napradę coś się dzieje, ale tym razem nprawdę czuje się jakoś inaczej...
 
Ja czasami to już nie wiem czy wmawiam sobie, czy naprade coś się w tym moim brzuch jednak dzieje, bo od kilku dni ma takie dziwne wrazenie, którego nie potrafie opisać, może to to, może się udało, nie wiem... czy sobie coś wmawiam czy napradę coś się dzieje, ale tym razem nprawdę czuje się jakoś inaczej...
Wikula moze to fasolka:),trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry