reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej, hej,
melduję się :-)

Dziewczyny czuję się jakbym zaraz miała dostać @ :(
Brzuch tak pobolewa :(
Jajnik co jakiś czas lewy zakłuje i się martwie :(
Mam przeczucie, że jutro przyjdzie @ :(
smutna - myśl pozytywnie, kreseczki blade były więc może jednak, trzymaj się dzielnie ;-)
fajna ta stronka tez sie zarejestrowałam:-):-):cool2:
Zaraz obadam tę stronkę
maggief :-) ciężko mi trafić na ciebie.
U mnie tak samo nowy cykl i nowa nadzieja:tak: damy rade... ;-) WSZYSTKIE!
no Kinga jak ja jestem to Ciebie nie ma na odwrót :-)
Ja biorę luteinę od roku ... poprzednia ginekolog kazała mi brać od owu dopóki nie przyjdzie @, obecna gin była bardzo zdziwiona ... podobno bierze się 10 dni :wściekła/y:
Od owu mam strasznie spuchnięte piersi (prawie o rozmiar większe ;-)), kiedyś tak nie było ... poza tym cykle mam ok. 26 dni, ostatnio nawet 24.., ale owulacje miałam ok. 20 dnia, a teraz ok. 14 :-)
A dzis 24dc i chodze jak na szpilkach... przyjdzie @ czy nie przyjdzie
Więc
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
Oby nie przyszła, trzymam kciuki :tak::-)
Dziewczyny ależ mnie piersi bolą...a w jednej tak czasami kłuje...wczoraj albo dzisiaj miałam dostać @.. zastanawiam się czy to nie... ale M mówi, żebym się nienakręcała, żeby to była niespodzianka ale wiecie jak jest... ach ach ach
Wiemy, wiemy .... mam nadzieję że to fasolka, cycuchy jak bolą to zaje.....cie :-):-):-)
tak jakos dziwnie mnie bola moje piersiatka i sie zastanawiam dlaczego?? moze znowu cos jest nie tak:(
druga z bólem cycuchów - normalnie nawał fasolek się szykuje :-);-)

musimy być dobrej myśli
A my chyba troszke za intensywnie się staraliśmy:) bo nadwyręzyłam sobie ścięgno i przedobrzyłam bo teraz tak mnie boli,że nie moge się ruszać:wściekła/y: Mój M:) sie śmieje bo jak dzisiaj bylismy na obiedzie u teściów i mama zapytala się co sie stało to aż sie zakrztusiłam:-)!!bo co miałam powiedzieć:zawstydzona/y:
buziaki i pozdrawiam:-D

:-D:-D:-D trzeba było prawde mówić, miny by mieli suuuuuuuuuper

a ja dziś zmaaaaaarzłam na kość
 

Załączniki

  • 33.gif
    33.gif
    8,9 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Maggie_f najgorze jest to że robiłam betkę w 23 dc i wyszło NIC--0,100 mIU/ml więc nie jestem pewna co mam myśleć owulacje miałam w 15-16 dniu i mogła byc betka za wcześnie ale miałam urodzinki i imprezki w tym tygodniu, więc chciałam się upewnic czy nie zaszkodze ale tylko się skołowałam, teraz już nic nie wiem.. chyba po prostu nie nakręcać się i cierpliwie czekac bo przeciez krew nie kłamie ???
 
hej, hej,
melduję się :-)


smutna - myśl pozytywnie, kreseczki blade były więc może jednak, trzymaj się dzielnie ;-)

zaraz obadam tę stronkę

no kinga jak ja jestem to ciebie nie ma na odwrót :-)

oby nie przyszła, trzymam kciuki :tak::-)

wiemy, wiemy .... Mam nadzieję że to fasolka, cycuchy jak bolą to zaje.....cie :-):-):-)

druga z bólem cycuchów - normalnie nawał fasolek się szykuje :-);-)



:-d:-d:-d trzeba było prawde mówić, miny by mieli suuuuuuuuuper

a ja dziś zmaaaaaarzłam na kość

normal_p1100486.jpg
Będzie ci cieplej Maggie_f :-)
 
nie wiem,czy mnie cos ominelo ale nie wiedzialam,ze catedra zafasolkowala,a wy ? widzialam przed chwila zdjatko testu
 
maggie na ogrzanie
70911616.jpg
Dzięęęki :-)
Maggie_f najgorze jest to że robiłam betkę w 23 dc i wyszło NIC--0,100 mIU/ml więc nie jestem pewna co mam myśleć owulacje miałam w 15-16 dniu i mogła byc betka za wcześnie ale miałam urodzinki i imprezki w tym tygodniu, więc chciałam się upewnic czy nie zaszkodze ale tylko się skołowałam, teraz już nic nie wiem.. chyba po prostu nie nakręcać się i cierpliwie czekac bo przeciez krew nie kłamie ???
no to się nie nakręcaj i czekaj

hej maggi f;),gzdzie ty to tak zmarzlas ?

na działce, wiem, wiem, na działke w zime :szok: no cóż, niestety gazik się skonczył i ziiiiiiiiiiiiimno było :-) ale fajosko :-D:-D:-D Byłam odstawić małe czary mary, he he a Wy już pewnie myślałyście że się mnie stąd pozbyłyście

Zobacz załącznik 116795
Będzie ci cieplej Maggie_f :-)

Dzięki :tak: Kochane jesteście

nie wiem,czy mnie cos ominelo ale nie wiedzialam,ze catedra zafasolkowala,a wy ? widzialam przed chwila zdjatko testu
Ja wiedziałam bo czasem podczytuje drugie forum a tam głośno o tym było :-);-):-)
 
Ostatnia edycja:
Ojej,ale Wy tu skrobiecie dużo i szybko. :-D
Ja jutro znowu do lekarza idę. Już mam dosyć. Może w końcu pęknie pęcherzyk i będą staranka. Oby! Buziaki!
 
ja zmykam powoli,rano trzeba wstac,a moj M juz czeka kiedy odejde od kompa;)
KASIULEK glowa do gory,uda sie,trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie!!!
 
reklama
Do góry