reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

a dlaczego tak myślisz? Robiliście badania?

Tak tak robil maz, wlasnie dlatego sie martwie, wiem ze wynik jest slaby , malo plemnikow i malo ruchliwa, sa szanse na naturalne poczecie, ale nikle ... lekarz czesto mi wspomina o in vitro :(

Byłam ostatnio u ginekologa,zbadał mnie i powiedział,że wszystko ze mną jest ok i jak najbardziej mam się starać o maluszka:tak:
Ale przepisał mi Castagnus i kazał brać,powiedział,że nie zaszkodzi...
Czy któraś z Was go bierze? i co on daje?

Ja biore od 2 cykli, bo mam nieznacznie podwyzszona prolaktyne i bolesne miesiaczki, mlekotok, lykam bez zalecenia lekarza, to sa ziolowe leki wiec nie powinny zaszkodzic..czuje sie po nich oki, mlekotok sie zmniejszyl i mialam mniejsze krwawienie i mniej bolesna @ ostatnio..

Dziewczyny ja nie przerywam staranek, nawet jakbym miala rodzic w wigilie to bym sie cieszyla ze sie udalo :)

p.s. http://kalendarzyk.home.pl/index.php

polecam, przed chwila znalazłam ta stronke i sie rejestruje hehe to tak jak ktos sie nudzi ;)
 
reklama
Witajcie,
Macie jakieś doświadczenia z luteiną? Ja ją biorę od trzech cykli.
Przed jej braniem miałam cykle nieregularne, ale przeważnie 32 dn, a teraz 26 d. Dziewczyny z forum powiedziały że możliwe że biorę ją za wcześnie i nie dochodzi do owu. Pytałam się mojej gin czy tak ma być, że cykl mi się skrócił, ale ona nie widziała w tym nic złego. Jestem załamana, boje się że straciłam niepotrzebnie tyle czasu. :-(
 
Byłam ostatnio u ginekologa,zbadał mnie i powiedział,że wszystko ze mną jest ok i jak najbardziej mam się starać o maluszka:tak:
Ale przepisał mi Castagnus i kazał brać,powiedział,że nie zaszkodzi...
Czy któraś z Was go bierze? i co on daje?
ja biorę tez bez polecenia lekarza. Podejrzewam za wysoką prolaktynę, więc w tej chwili biorę profilaktycznie, bo badania chcę zrobić na początku cyklu.
 
Dziewczyny czuję się jakbym zaraz miała dostać @ :(
Brzuch tak pobolewa :(
Jajnik co jakiś czas lewy zakłuje i się martwie :(
Mam przeczucie, że jutro przyjdzie @ :(
 
Tak tak robil maz, wlasnie dlatego sie martwie, wiem ze wynik jest slaby , malo plemnikow i malo ruchliwa, sa szanse na naturalne poczecie, ale nikle ... lekarz czesto mi wspomina o in vitro :(



Ja biore od 2 cykli, bo mam nieznacznie podwyzszona prolaktyne i bolesne miesiaczki, mlekotok, lykam bez zalecenia lekarza, to sa ziolowe leki wiec nie powinny zaszkodzic..czuje sie po nich oki, mlekotok sie zmniejszyl i mialam mniejsze krwawienie i mniej bolesna @ ostatnio..

Dziewczyny ja nie przerywam staranek, nawet jakbym miala rodzic w wigilie to bym sie cieszyla ze sie udalo :)

p.s. K@lendarzyk program dla Kobiet !!! :: Program Kalendarzyk !!! Możesz powierzyć nam Swoje sekrety !!!

polecam, przed chwila znalazłam ta stronke i sie rejestruje hehe to tak jak ktos sie nudzi ;)

fajna ta stronka tez sie zarejestrowałam:-):-):cool2:
 
Kinga ja wczoraj poległam, miałam ciężki wieczór a że nikogo nie było to stwierdziłam że trzeba to przespać. :tak:


U mnie po staremu, fasolki brak ale z nowym cyklem nowa nadzieja.

maggief :-) ciężko mi trafić na ciebie.
U mnie tak samo nowy cykl i nowa nadzieja:tak: damy rade... ;-) WSZYSTKIE!
 
reklama
Witajcie,
Macie jakieś doświadczenia z luteiną? Ja ją biorę od trzech cykli.
Przed jej braniem miałam cykle nieregularne, ale przeważnie 32 dn, a teraz 26 d. Dziewczyny z forum powiedziały że możliwe że biorę ją za wcześnie i nie dochodzi do owu. Pytałam się mojej gin czy tak ma być, że cykl mi się skrócił, ale ona nie widziała w tym nic złego. Jestem załamana, boje się że straciłam niepotrzebnie tyle czasu. :-(

Ja biorę luteinę od roku ... poprzednia ginekolog kazała mi brać od owu dopóki nie przyjdzie @, obecna gin była bardzo zdziwiona ... podobno bierze się 10 dni :wściekła/y:
Od owu mam strasznie spuchnięte piersi (prawie o rozmiar większe ;-)), kiedyś tak nie było ... poza tym cykle mam ok. 26 dni, ostatnio nawet 24.., ale owulacje miałam ok. 20 dnia, a teraz ok. 14 :-)
A dzis 24dc i chodze jak na szpilkach... przyjdzie @ czy nie przyjdzie
Więc
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
 
Do góry