reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

mi sie jakos Brad nie podoba,dziwne,nie!?;)
..nie jest dziwne, taki gust..moja siostra tez za nim nie przepada..

kobietki mnie jakos wiara w plemniczki mojego m opuszcza, sporo czytalam wczoraj o tej trudnej drodze do pokonania dla plemniczkow, przez pochwe, szyjke macicy do jajowodu..mysle ze dla slabych zolniezykow mojego m ta droga jest nie do pokonania ;(
..głowa do góry:-) nie jedna dziwczyna tu pisała, że na przekór wszystkiemu zafasolkowała, więc tobie tez sie uda..:-D:-D:-D
 
reklama
elfi co ty to piszesz,nie mozesz tak myslec!jest faktem,ze maja trudna droge ale nie mozesz myslec negatywnie tylko im pomoc;)dacie rade!!!
 
Hej dziewczynki;-) ja również się staram o maluszka,krótko bo dopiero od trzech miesięcy a Luty należy do nie udanych,zaniedbałam staranka:crazy: wiem moja wina!!
I tak się zastanawiam czy Marzec sobie odpuścić,bo jak by co to termin był by na Grudzień a coś ta pora roku, zima mi się nie podoba,chyba zacznę od Kwietnia:tak:
Pozdrawiam
 
Moim zdanie takie planowanie, kiedy dokładnie chciałoby sie mieć dzidzisia, jest nie do końca fajne. Troche spontaniczności, pewien element "zaskoczenia" tez jest potzrebny... A poza tym nie wszystko da się zaplanować:)) Więc po co odkładać przyjemne, jakby nie było:)), starania o miesiąc. Moim zdaniem nie ma co czekać:)) Bierz się do "roboty"!!
 
Cześć Nektarynka. Widzę że jesteśmy w tym samym dniu cyklu i nawet tyle samo dni ma cykl. Pozdrawiam i Zycze FASOLKI!! Ja też pewnie nie.. ale... w tym cyklu wybieram sie po pomoc do mojej gin i zobaczymy co powie..
zobaczymy czy jutro przyjdzie @ to sluz skonczyl mi sie jakos 18-19dc czyli plus 14 wychodzi jakos cykl 32-33 dni takze mogę sobie jeszcze poczekać, a że w ogóle nie było owu to wiem bo gin mi powiedział, takze może także się skonczyć w 37dc na wizycie u gina.. żeby tylko przyszła i potem clo..

Hej dziewczynki;-) ja również się staram o maluszka,krótko bo dopiero od trzech miesięcy a Luty należy do nie udanych,zaniedbałam staranka:crazy: wiem moja wina!!
I tak się zastanawiam czy Marzec sobie odpuścić,bo jak by co to termin był by na Grudzień a coś ta pora roku, zima mi się nie podoba,chyba zacznę od Kwietnia:tak:
Pozdrawiam
Wiesz czasem Grudzień ładniejszy od śnieżnego stycznia.. mi tam wsio ryba jaki to będzie miesiąc.. fajnie by było aby była dziewczynka, ale z chłopca także nie omieszkam sie cieszyć..
 
kobietki mnie jakos wiara w plemniczki mojego m opuszcza, sporo czytalam wczoraj o tej trudnej drodze do pokonania dla plemniczkow, przez pochwe, szyjke macicy do jajowodu..mysle ze dla slabych zolniezykow mojego m ta droga jest nie do pokonania ;(
a dlaczego tak myślisz? Robiliście badania?
 
Hej dziewczynki;-) ja również się staram o maluszka,krótko bo dopiero od trzech miesięcy a Luty należy do nie udanych,zaniedbałam staranka:crazy: wiem moja wina!!
I tak się zastanawiam czy Marzec sobie odpuścić,bo jak by co to termin był by na Grudzień a coś ta pora roku, zima mi się nie podoba,chyba zacznę od Kwietnia:tak:
Pozdrawiam

..tez tak odkładałam a tu nic - nie da się zaplanowac, po prostu sie staramy a kiedy wyjdzie, to wyjdzie...to nie zawsze jest tak że zaskoczycie od razu. Nam to już 8 miesiąc zajmuje:-:)-(
 
reklama
Byłam ostatnio u ginekologa,zbadał mnie i powiedział,że wszystko ze mną jest ok i jak najbardziej mam się starać o maluszka:tak:
Ale przepisał mi Castagnus i kazał brać,powiedział,że nie zaszkodzi...
Czy któraś z Was go bierze? i co on daje?
 
Do góry