reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

te słabe cienie, to negatywy? :(
zastanawiałam się jakie cienie jak przekrzywi lam monitor to zauważyłam..
w poniedziałek to 26dc ;)
ja na Twoim miejscu poczekałabym do 28dc.. albo nawet 29.. łatwo jest się rozczarować wiem coś o tym.. tyle łez popłynęlo..
no to
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
ja jeszcze nie w tym cyklu ale nastepny juz nie dlugo i bedzie na pewno ze wspomagaczem clomid'em więc moze się uda..
 
reklama
Cześć Nektarynka. Widzę że jesteśmy w tym samym dniu cyklu i nawet tyle samo dni ma cykl. Pozdrawiam i Zycze FASOLKI!! Ja też pewnie nie.. ale... w tym cyklu wybieram sie po pomoc do mojej gin i zobaczymy co powie..
 
Czesc Dziewczynki :)
Ja mam 28 lat (niedawno skonczone), slub za niecale 2 miechy, a po slubie bedziemy sie starac o dzidzie :tak:
Moj przyszly M jest po trzydziestce, wiec czas najwyzszy ;-)
Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Pozdrawiam!
 
Dzień Dobry Kochane,

A ja dopiero niedawno się obudziłam. Mam jakąś śpiączkę weekendową (chybia odsypiam tydzień).

Czesc Dziewczynki :)
Ja mam 28 lat (niedawno skonczone), slub za niecale 2 miechy, a po slubie bedziemy sie starac o dzidzie :tak:
Moj przyszly M jest po trzydziestce, wiec czas najwyzszy ;-)
Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Pozdrawiam!
Witaj, witaj. :-)
i ja się wittam! Dziecko przyssało się do telewizora więc mam chwilę wolną :-):-) "dobranocny ogród" leci więc nic go nie ruszy ;-)
Cześć Słońce
Cześć Dziewczyny!! Ale z was jajcary!!!! ale się uSmiałam przy czytaniu postów... już szukam hymnu i wklejam na dzisiaj!!!! akurat mam idealna fryzure na czaownice to może zadziała hihihiihihi ;-)
No to kolejna czarownica w gronie, może niedługo jakiś sabacik zorganizujemy :-):-D
smutna ja tez trzymam kciuki :tak:
maggief a ja jestem!:rofl2: i byśmy poczarowały ale Ty spać poszłać pewnie :-p;-)

my niedawno z imprezki wróciliśmy, miło było...
za tydzień znowu impreza tym razem u nas w domciu:-)

spokojnej nocy życze koleżanki
ja ide czytać książkę
Kinga ja wczoraj poległam, miałam ciężki wieczór a że nikogo nie było to stwierdziłam że trzeba to przespać. :tak:
Co tam u Ciebie Maggie_f ?

U mnie po staremu, fasolki brak ale z nowym cyklem nowa nadzieja. Ty lepiej pisz co tam u Ciebie. :tak::tak::tak: Który to już tydzień??? Jak się czujesz??
 
hi hi hi
 

Załączniki

  • apic21.jpg
    apic21.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 16
reklama
Do góry