reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

maggie_f pisze:
Mojego M. też nie ma, więc luzik
mojego tez nie było wczoraj i zapowiada się, że dzis także go nie będzie.. ale i tak post czekam na @ pewnie pojawi sie jutro lub pozniej.. w tym miesiacu nie było owulki więc nie musze żadnych testó robić.. jakoś tak spokojniej nie jak na szpilkach

nie Paulinko M to maz,choc moj M sie nazywa na M:):)
wiesz nie tylko Twój M ma imie na M. mój też:)

Teraz idę w poniedziałek. Ostatnio byłam też w poniedziałek i kazała przyjść dopiero dzisiaj więc pęcherzyk nie był gotowy,a teraz tylko jeden dzień między wizytami więc może już niedługo pęknie. :tak: Cykle przed poronieniem miałam około 30 dni. Po, przez 3 miesiące też 30. Niestety ostatnie 3 już były ponad 40 dni, nawet do 56.
masakra z takimi cyklami nie wiadomo potem w końcu kiedy sie testować ale może to przyczyna cykli bezowulacyjnych? kontrolowałam to z ginem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Wyleczyłam moją prl i tsh.
W tym cyklu staranka były.
Dziś 24 dc.
Trzeci dzień pod rząd robiłam test ciążowy.
Nie wiem co o nich myśleć.
tempka cały czas na jednym poziomie od 4 dni (wcześniej mierzyłam innym termometrem), codziennie po kilka razy kłuje mnie jajnik i podbrzusze, czuje jakbym zaraz miała dostać @, piersi bolą jak zwykle przed @, mogłabym non stop spać, mam apetyt na słodkie, no i mam przeczucie, że to jest właśnie to ;)
oto moje testy w kolejności od zrobionego najwcześniej do dzisiejszego:
19luty:


20luty:


21 luty:



Co o tym sądzić?
Mam jeszcze jeden test w domu, a w poniedziałek dostane kolejne 3 pocztą od znajomej.
 
Ja radziłabym zrobić test w dniu spodziewanej miesiaczki, często testy wykrywaja ciążę w dniu miesiączki albo i później.Dlatego,to,ze teraz wyszedł wynik negatywny to jeszcze nic nie znaczy
Pozdrawiam!;-)
 
a faktycznie jak zmniejszyłam sobie jasnośc monitora zauwazyłam takie słabiutkie cienie! to jakas szansa!:), zazwyczaj takie slabe cienie to wczesna ciąża , ale najlepiej poczekac do dnia miesiaczki, albo moze kup sobie Bobo test strumieniowy o stęzenie 10 a nie 25 jak w zwykłych testach. Najwczesniej wczesną ciążę wykrywa badanie z krwi.
 
Witam.
Wyleczyłam moją prl i tsh.
W tym cyklu staranka były.
Dziś 24 dc.
Trzeci dzień pod rząd robiłam test ciążowy.
Nie wiem co o nich myśleć.
tempka cały czas na jednym poziomie od 4 dni (wcześniej mierzyłam innym termometrem), codziennie po kilka razy kłuje mnie jajnik i podbrzusze, czuje jakbym zaraz miała dostać @, piersi bolą jak zwykle przed @, mogłabym non stop spać, mam apetyt na słodkie, no i mam przeczucie, że to jest właśnie to ;)
oto moje testy w kolejności od zrobionego najwcześniej do dzisiejszego:
19luty:


20luty:


21 luty:



Co o tym sądzić?
Mam jeszcze jeden test w domu, a w poniedziałek dostane kolejne 3 pocztą od znajomej.
no to gratuluję!!!!!!!! Nawet blada kreska oznacza ciążę i wiem to na pewno bo sama tak miałam!!! Z tym, że skoro to dopiero 24 dc to bardzo wcześnie na robienie testu. Przed terminem spodziewanej miesiączki jest bardzo duże ryzyko poronienia naturalnego. Kiedyś jakieś badania na ten temat nawet czytałam, które udowadniały że prawie połowa ciąż obumiera przed terminem spodziewanej miesiączki i kobiety często nawet nie mają pojęcia, że były w ciąży. Moja gin też mówiła, że to się bardzo często zdarza i jest to sprawa jak najbardziej naturalna dlatego lepiej tak wcześnie testów nie robić żeby się potem niepotrzebnie nie denerwować.
 
reklama
Do góry