reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witam się z wieczora ;-)

Teraz idę w poniedziałek. Ostatnio byłam też w poniedziałek i kazała przyjść dopiero dzisiaj więc pęcherzyk nie był gotowy,a teraz tylko jeden dzień między wizytami więc może już niedługo pęknie. :tak: Cykle przed poronieniem miałam około 30 dni. Po, przez 3 miesiące też 30. Niestety ostatnie 3 już były ponad 40 dni, nawet do 56.

Kurcze kasiulek strasznie długie te Towje cykle. No ale to by się zgadzało po wzroście pęcherzyka. Ale teraz przynajmniej dzięki monitoringowi wiesz kiedy będzie owulka i może może .... :-)

te słabe cienie, to negatywy? :(

nie smutaj się, ja też widziałam te cienie. Główka do góry i włącz pozytywne myślenie - wiara czyni cuda :-)



a który to będzie dc?

Ja się wlaśnie opycham tatarem :-) jak zajdę w ciąże to juz nie będę mogła ;-)

Tatarem powiadasz?? Ja ostatnio też mam fazę na tatar :-D:-) Smacznego
 
smutna ja tez trzymam kciuki :tak:
maggief a ja jestem!:rofl2: i byśmy poczarowały ale Ty spać poszłać pewnie :-p;-)

my niedawno z imprezki wróciliśmy, miło było...
za tydzień znowu impreza tym razem u nas w domciu:-)

spokojnej nocy życze koleżanki
ja ide czytać książkę
 
Cześć Dziewczyny!! Ale z was jajcary!!!! ale się uSmiałam przy czytaniu postów... już szukam hymnu i wklejam na dzisiaj!!!! akurat mam idealna fryzure na czaownice to może zadziała hihihiihihi ;-)
 
i ja się wittam! Dziecko przyssało się do telewizora więc mam chwilę wolną :-):-) "dobranocny ogród" leci więc nic go nie ruszy ;-)
 
reklama
no to
@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!

dzięki wam niech spada ta wredna @

p.s. na razie mam spokój !!
Cześć olcik !
 
Do góry