reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
moj M wlasnie wrocil,nie chcialy byscie go widziec:-D:-D:-Dtaki wstawiony;-)
i pusc gdzies chlopa samego;-):-):-)
 
Dziewczyny już sobotę mamy. Chyba czas spać, mam szczytne plany na jutro związane ze sprzątaniem. Tak więc ja mówię DOBRANOC. Ciekawe która jutro, a właściewie dziś będzie pierwsza i powie Dzień Dobry. :-):-):-)

Buziole Kochane i do dzisiaj :tak::-D
 
DZIEŃ DOBRY:-):-):-)
Jestem dzis pierwsza:-p;-),malo spalam ale chyba sie wyspalam,czekam na malego brzdaca Kubusia:happy:
 
Dzień dobry kobietki.
Wiecie, że M już po urlopie.
Będę mogła częściej tu zaglądać:blink:

Miłego dzionka
 
reklama
Kinga - cześć Kochana. Tak się właśnie ostatnio zastanawiałam co u Ciebie :tak: Jak tam mama?
Ja też czekam na II kreseczki ale z tego co widzę to pewnie troche poczekam :-( No cóż, smutać się nie będę bo nic mi to nie pomoże. Jak narazie stwierdziłam że będę po kolei pozbywać się problemów które od dawna wiszą mi nad głową - ot takie wiosenne porządki. Może jak będzie luzik psychiczny to i fasolka się pojawi. :-)
Hej kochana, steskniłam się miedzy innymi za Tobą:tak:
Spokojnie...doczekamy sie w końcu:sorry2:;-) My to z mężem ten cykl jedziemy co dziennie i kilka razy dziennie!!!:rofl2: więc może zaowocuje?:-p

Wiesz ja myślę że każda z nas ma swój czas na dzidzie..:tak: 3mam kciuki za ciebie mocno i za reszte koleżanek! :blink:

Miłego dnia
 
Do góry