reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dzień Dobry Kochane - ale pospałam :-) Po wczorajszych nocnych rozmowach super mi się spało (wreszcie :tak:). I wiecie co zaklęcie chyba działa bo moja obecna @ ucieka a to dopiero na przyszłą miało podziałać. :-D:-D:-D

U mnie piękne słoneczko za oknem więc zapowiada się udany weekend :-)


DZIEŃ DOBRY:-):-):-)
Jestem dzis pierwsza:-p;-),malo spalam ale chyba sie wyspalam,czekam na malego brzdaca Kubusia:happy:

Hej Skowronku - udało Ci się mnie wyprzedzić. Zapowiada Ci się pracowity ale cudowny dzionek z Kubusiem :-)

dzień dobry :)
Mam nadzieję że będzie dobry :)

Musi być dobry w takim towarzystwie

Dzień dobry kobietki.
Wiecie, że M już po urlopie.
Będę mogła częściej tu zaglądać:blink:

Miłego dzionka

:-) Wreszcie :-) Zaglądaj i pisz, pisz ...

Hej kochana, steskniłam się miedzy innymi za Tobą:tak:
Spokojnie...doczekamy sie w końcu:sorry2:;-) My to z mężem ten cykl jedziemy co dziennie i kilka razy dziennie!!!:rofl2: więc może zaowocuje?:-p

Wiesz ja myślę że każda z nas ma swój czas na dzidzie..:tak: 3mam kciuki za ciebie mocno i za reszte koleżanek! :blink:

Miłego dnia
Kinga ja też się stęskniłam :tak: Widze że pracowity cykl się zapowiada :-):-D Masz racje z tym odpowiednim czasem na dzidzie - też tak myślę. Ja miałam robić dalsze badania w tym cyklu ale pogadałam wczoraj z M. i ustaliliśmy że tan cykl poczekamy jeszcze - bez badań i zamartwiania się o wyniki. Pełen spontan. Więc może, może ...


Kto chętny na kawkę, herbatkę ..... Zapraszam
 
reklama
Witajcie Dziewczyny!
Jesteście niesamowite! :tak: Hymn świetny!
Ja właśnie się szykuję na kolejną wizytę do gin. 3 raz idę na monitoring owulacji. Wiem już na pewno,że owulkę mam później, nawet duużo. Dzisiaj mam 18dc, a wciąż na nią czekam. Ehh.. Buziaki! Później zajrzę. No chyba,że owulka tuż tuż. :-)
 
Witajcie Dziewczyny!
Jesteście niesamowite! :tak: Hymn świetny!
Ja właśnie się szykuję na kolejną wizytę do gin. 3 raz idę na monitoring owulacji. Wiem już na pewno,że owulkę mam później, nawet duużo. Dzisiaj mam 18dc, a wciąż na nią czekam. Ehh.. Buziaki! Później zajrzę. No chyba,że owulka tuż tuż. :-)

Dzięki Dzięki :-D:-D:-D Twórcza nocka była.

kasiulek i może właśnie tu był największy problem że owu dużo później. Jakie to nam organizm płata figle. Daj znać jak pęcherzyk, no chyba że będziesz zaaapracowana ;-):-) to poczekamy
 
Szok:) nie zagladałam 2 dni bo miałam imprezę integracyjna w pracy:tak: a tu tyle sie dzało:) tak sie zawsze uśmieje jak czytam posty tak mi lepiej :):) Kochane moje dołączam sie i zycze milego dzionka!:-)

BUziaki;-)
 
maggief wiesz my sie niebawem wybieramy do Hotelu Gołębiewskiego na urlopik wiec może i tam coś zaowocuje:tak:;-):-)
Dziewczyny starajcie się starajcie i wasi faceci też.. aż w końcu się uda:-) to pewne!
Pozdrawiam serdecznie i lece na spacer z synkiem
:happy:
 
Witam się i ja
Nie mogłam zajrzec od rana bo dzieciaki( mam na feriach bratanice) ledwo wstały to juz mnie ciągły na sanki:rofl2:
meggie na mnie chyba tez zaklęcie podziałało bo zawsze leci ze mnie tydzień, dzisiaj jest 4 dzień a tu od rana nic:szok:
Miłego dzionka. Buziaczki
 
uff, wreszcie doczytałam! Niesamowite jesteście :-)
a mi się wczoraj troszkę nudziło i poszłam wcześniej spać. Tyle przegapiłam :-(
:-D:-D:-D Robi się :-):-):-)

Napisałam zaklęcie odganiające:

@ zła, @ zła – niech stąd szybko ucieka!!!!!
My Cie @ już nie chcemy,
Spadaj, znikaj – My w tym cyklu fasolkujemy!!!!!
:-):-):-) zaraz odspiewam, pewnie boso konieczne. Przydałoby się wkoło ogniska potanczyć :sorry2: może postawię lampę na środku :-)
 
No i jestem po kolejnym badaniu. Dziś 18 dc, pęcherzyk ma 15x13 mm. Pani doktor powiedziała tylko "na szczęście rośnie". To chyba dobrze. Cykl będzie pewnie długi,ale jakoś to wytrzymam. ;-)
 
maggief wiesz my sie niebawem wybieramy do Hotelu Gołębiewskiego na urlopik wiec może i tam coś zaowocuje:tak:;-):-)
Dziewczyny starajcie się starajcie i wasi faceci też.. aż w końcu się uda:-) to pewne!
Pozdrawiam serdecznie i lece na spacer z synkiem
:happy:
Wow, wow, no to niezły relaksik się w Gołębiu szykuje - zazdroszcze Ci. :-):-):-) U mnie nie zapowiada się żaden urlopik w najbliższym czasie, niestety.


Witam się i ja
Nie mogłam zajrzec od rana bo dzieciaki( mam na feriach bratanice) ledwo wstały to juz mnie ciągły na sanki:rofl2:
meggie na mnie chyba tez zaklęcie podziałało bo zawsze leci ze mnie tydzień, dzisiaj jest 4 dzień a tu od rana nic:szok:
Miłego dzionka. Buziaczki
:-D:-D:-D A widzisz - czary mary, abrakadabra :-)

uff, wreszcie doczytałam! Niesamowite jesteście :-)
a mi się wczoraj troszkę nudziło i poszłam wcześniej spać. Tyle przegapiłam :-(
:-):-):-) zaraz odspiewam, pewnie boso konieczne. Przydałoby się wkoło ogniska potanczyć :sorry2: może postawię lampę na środku :-)
:-D:-D:-D
Przegapiłaś Kochana zlot czarownic :-);-) To widze dołączasz do grona - pomysł z lampką jak najbardziej ok - wkońcu mamy XXI wiek więc trochę się już pozmieniało :-):-):-)

No i jestem po kolejnym badaniu. Dziś 18 dc, pęcherzyk ma 15x13 mm. Pani doktor powiedziała tylko "na szczęście rośnie". To chyba dobrze. Cykl będzie pewnie długi,ale jakoś to wytrzymam. ;-)

A jak długie cykle miałaś do tej pory bo nie kojarze?? I kiedy teraz idziesz???
 
reklama
A jak długie cykle miałaś do tej pory bo nie kojarze?? I kiedy teraz idziesz???

Teraz idę w poniedziałek. Ostatnio byłam też w poniedziałek i kazała przyjść dopiero dzisiaj więc pęcherzyk nie był gotowy,a teraz tylko jeden dzień między wizytami więc może już niedługo pęknie. :tak: Cykle przed poronieniem miałam około 30 dni. Po, przez 3 miesiące też 30. Niestety ostatnie 3 już były ponad 40 dni, nawet do 56.
 
Do góry