reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

witam wszystkie staraczki!! mam pytanie! Poleciałam dzisiaj na test beta hcg, myślicie że bedzie wiarygodny wynik?? jaki wynik bedzie oznaczał wczesną ciążę? mam jutro urodzinki i jakby cos wyszło to mąż by sie ucieszył i ja tez oczywiście!! ale wiecie jak to przy urodzinach alkohol itd., a ja nie chciałabym nieświadomie szkodzić ...
dajcie znać jak myślicie??

Wszystkiego naj naj z okazji urodzinek
 
reklama
Dziewczyny załamka wynik beznadziejny...0,100 a powinno być powyżej 5,8 w 3 tygodniu czyli znowu nic!!! ach...ach.. a dziś mam 29 urodzinki, ciekawe czy mi się uda przed trzydziestką?.. teraz to już zdecydowalismy poprosic lekarza o pomoc, może monitoring? zobacze co powie?
Pozdrawiam was wszystkie!!

głowa do góry uda się.. czemu miałoby być inaczej..

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek
szampan.jpg
 
Hej wszystkim oczekujacym mamom
my staramy sie o dzidzi juz 7lat tzn ze saoba jestesmy juz 7lat nigdy sie nie zabezpieczalismy i nie bylam nigdy w ciazy ,O dziecku zaczelismy myslec 2lata temu bezskuteczne proby placz...
mam stwierdzone pco burza hormonalna
mialam robione hsg jajniki drozne
mialam robiona laparoskopie teraz biore bromergon metformax duphaston od 16dnia cyklu do 25dnia
jestem zalamana jutro wklepie wam moje wyniki sa tragiczne
boze jak my pragniemy dziecka
mysle coraz czesciej o in vitro moze ktos jest w podobnej sytuacji prosze pomozcie przetrwac mi w cierpieniu
 
Hejka!Norma (w ng/ml):
faza folikularna (od 1. dnia miesiaczki do owulacji) 2.0-30.0
owulacja (czyli uwolnienie komorki jajowej ;) 2,0-45,0
faza lutealna (od owulacji do miesiaczki) 2,0-40,0
menopauza (czyli menopauza;) 2,0-20,0

Od interpretacji wynikow jest lekarz, ale moge napisac co wiem.
Generalnie nadwyzka prolaktyny wynika z niewlasciwego dzialania przysadki mozgowej, przez ktora hormon jest wydzielany. U Ciebie norma jest mocno przekroczona co oznacza prawdopodobnie Hiperprolaktynemie
wysoka prolaktyna bardzo utrudnia zajśćie w ciąze-biegnij do lekarza i zacznij brac leki na obniżęnie,kuracje czasem trwaja kilka m-c
 
Hej wszystkim oczekujacym mamom
my staramy sie o dzidzi juz 7lat tzn ze saoba jestesmy juz 7lat nigdy sie nie zabezpieczalismy i nie bylam nigdy w ciazy ,O dziecku zaczelismy myslec 2lata temu bezskuteczne proby placz...
mam stwierdzone pco burza hormonalna
mialam robione hsg jajniki drozne
mialam robiona laparoskopie teraz biore bromergon metformax duphaston od 16dnia cyklu do 25dnia
jestem zalamana jutro wklepie wam moje wyniki sa tragiczne
boze jak my pragniemy dziecka
mysle coraz czesciej o in vitro moze ktos jest w podobnej sytuacji prosze pomozcie przetrwac mi w cierpieniu

Monia, ja jestem w podobnej sytuacji. My juz prawie 6 lat sie staramy. U nas problemem sa niedrozne jajowody. Najwazniejsze jest to, ze sie leczysz. Tu na forum jest wiele wspanialych dziewczyn, ktore zafasolkowaly w PCO i ktore na 100% maja wiele dobrych rad. Nie zalamuj sie kochana. Uda Wam sie !!!

P.S. Zapraszam na inne watki na przyklad "starania-watpliwosci" czy"staraczki 2009" . Buzka
 
Ostatnia edycja:
Dzieki za wsparcie mam juz 27lat i mysle ile to potrawa jak zobacze swoj brzuszek ostatnio lekarz powiedzial ze musze schudnac ma 177wzrostu waze 90kg i moze to jest przyczyna ja juz naprawde nie wiem co robic
pomozcie kobietki
 
reklama
Hej,
ja też mam 27 lat i niestety endometriozę. O dziecku myślimy już od 4 lat. I nic. Od pół roku staramy się "intensywnie" no i biorę leki na owulację itp. Czekanie jest najgorsze. U mnie czas jest podzielony na miesiące: dni płodne, niepłodne, testy owulacyjne, czekanie na okres... a raczej nadzieja na jego brak.
Nie załamujcie się. Głowa do góry! Trzeba myśleć pozytywnie bo psychika odgrywa tu dużą rolę. Zastanów się nad kuracją ziołową. Jest mnóstwo ziół wspomagających płodność. Znam wiele dziewczyn, którym się udało dzięki ziołom właśnie mimo pco, niedrożności i innych bajerów.
No cóż, co by się nie działo siedzimy w tym razem.
Ja też liczę na wsparcie ;-)
pozdrawiam
 
Do góry