reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Powiedzialam sobie "a zrobie test ..." Dzis Walentynki i co dwie kreski hurraaa!!!!!!:-):-):-):-):-D:-D:-D:-D lepszego prezentu na walentynki nie moglismy dostac!!!!nie moge uwierzyc ze zafasolowalam:laugh2: ale za 2 tygodnie zrobie jeszcze jeden tescik i do lekarza sie przejde.....pozdrawiam trzymajcie sie i trzymam kciuki za was wszystkie:tak:

Żaden inny prezent tak nie cieszy jak właśnie te upragnione dwie kreseczki naprawde gratuluje.. ja w tym miesiacu bardzo wyluzowana bo wiem ze nic nie bedzie.. takze czekam na nastepny miesiac i pewnie testy owulacyjne pójda w ruch
 
reklama
no u mnie pewnie też nic z tego nie będzie przez te męża dentystyczne niedomagania i wczorajsza kłótnię - cykl stracony :dry:
 
Witam...
No ładnie, ładnie - maggie i kijolek Wy też jesteście Belframi???? No masz Ci los!...Suuuper:-)
Ja tym razem dopisuję się do Tych, którym ten cykl "przepada". Jestem na kuracji antybiotykowej i własnie w samym CENTRUM owulki, co prawda dziś już kończę leki, ale chyba nie wolno tak, nie wiem... Dziś idę do B. Dobrego i znanego u nas lekarza gin. na pierwszą wizytę, zobaczymy co powie...
Kurcze, prawdę mówiąc - boję się.., Podobno jak on nie pomoze, to już nic się nie da zrobić...Tak więc o 16.30 dziewuszki - 3majcie kciuki...pliskam....
- Jasny gwincie- ale sypie....​
 
Witam...
No ładnie, ładnie - maggie i kijolek Wy też jesteście Belframi???? No masz Ci los!...Suuuper:-)
Ja tym razem dopisuję się do Tych, którym ten cykl "przepada". Jestem na kuracji antybiotykowej i własnie w samym CENTRUM owulki, co prawda dziś już kończę leki, ale chyba nie wolno tak, nie wiem... Dziś idę do B. Dobrego i znanego u nas lekarza gin. na pierwszą wizytę, zobaczymy co powie...
Kurcze, prawdę mówiąc - boję się.., Podobno jak on nie pomoze, to już nic się nie da zrobić...Tak więc o 16.30 dziewuszki - 3majcie kciuki...pliskam....
- Jasny gwincie- ale sypie....​
też???? Ty też smartka??? :-)
a czemu ten antybiotyk?
 
Kijolek też:-)
A antyb. dlatego, że napatoczyło mi się zapalenie przydatków po badaniu sprawdzenia drożności... I dostałam Dalacin i takie tam i teraz possst:-)
Mój biedny M...:-)
 
a no kojarzę. Jakoś nie zanotowałam w pamięci tego anttybiotyku.

A czego uczysz? ja nauczanie początkowe.
 
Pedagog w klasach integracyjnych w szkole średniej... - to tak ładnie ujęte...- Realnie- nauczyciel wspomagający...:)
Pozwoliłam sobie przejrzeć Twoją galerię... - Wy macie już ślicznego syneczka, Kochany...:-)
 
Wita Was kolejny belfer- anglista. Ja w tym miesiącu próbuję, kupiłam testy owulacyjne, wiesiołka no i mam nadzieję na fasolkę.
Gratuluję zafasolkowania Wiki 82! Proszę o fluidki, moga mi byc potrzebne lada moment!:-)
 
reklama
Wita Was kolejny belfer- anglista. Ja w tym miesiącu próbuję, kupiłam testy owulacyjne, wiesiołka no i mam nadzieję na fasolkę.
Gratuluję zafasolkowania Wiki 82! Proszę o fluidki, moga mi byc potrzebne lada moment!:-)
hahaha no coraz zabawniej z tymi belframi :-)
może i ja się na te testy skuszę.... jakoś nie mam przekonania :sorry2:
 
Do góry