reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

czesc dziewczyny. planuje z mężem zacząć starania tak około kwietnia, choć przyznam ze juz teraz bym chciała ( dzis robiłam test ale negatywny). zapraszam wszystkie przyszłe staraczki
 
reklama
dodam, że byłam juz na pierwszej wizycie u ginekologa, Pani zrobiła usg i pobrała próbkę do cytologii (wynik bedzie na koniec lutego). na początku marca chce zrobić badanie na toxo i cyto. u nas te 2 badania kosztują około 130zł.i jeśli wszystko bedzie ok to od kwietnie esssa :-p. jeszcze chciałabym zmienić lekarza na takiego co przyjmuje i prywatnie i państwowo ale jakos na żadnego nie moge sie zdecydować. wypytywałam wsród znajomych ale o każdy lekarzu słyszałam i dobre i złe opinie. i narazie mam mętlik w głowie:rofl2:.
 
Ja chętnie dołączę, choć starania zamierzam zacząć dopiero maj/czerwiec. Póki co nie chcę się nakręcać, powoli robie sobie badania, zaraz kupię kwas foliowy. I przez pierwsze miesiące starań na pewno nie będę patrzeć na dni płodne, mierzyć temperatury itp.Ostatnio tak robiłam i to się stało moją obsesją. I choć udało mi się zajść w końcu w ciążę, to kosztowało mnie to sporo nerwów. Teraz zacznę spokojniej. Zobaczymy. Nie wiem tylko czy jest sens zakładać nowy wątek na ten sam temat. Są juz staraczki 2009 i nie ma chyba potrzeby rozbijać tego na pory roku, albo na miesiące bo zrobi się tu bałaban. Ale to tylko moje zdanie, jeśli są tu chętne to ja też będę zaglądać:-)
 
Witajcie Dziewczyny!

Wróciłam z urlopu. Udał się, wypoczynek był aktywny. :-D
Przepraszam,ale nie dam rady nadrobić ogromnych zaległości. Są nowe fasolki?

Ja już jestem po pierwszych badaniach. Niby wszystkie wyniki w normie,ale nie wiem jak z prolaktyną. Pierwszy wynik 481,20 mlU/l, po godzinie 6567,00 mlU/l, i po kolejnej godzinie 4001,00 mlU/l. Rozumiecie coś z tego?

Pozdrawiam Was wszystkie i ślę gorące buziaki!
 
dodam, że byłam juz na pierwszej wizycie u ginekologa, Pani zrobiła usg i pobrała próbkę do cytologii (wynik bedzie na koniec lutego). na początku marca chce zrobić badanie na toxo i cyto. u nas te 2 badania kosztują około 130zł.i jeśli wszystko bedzie ok to od kwietnie esssa :-p. jeszcze chciałabym zmienić lekarza na takiego co przyjmuje i prywatnie i państwowo ale jakos na żadnego nie moge sie zdecydować. wypytywałam wsród znajomych ale o każdy lekarzu słyszałam i dobre i złe opinie. i narazie mam mętlik w głowie:rofl2:.

Wybór lekarza nie jest łatwy, trzeba się zastanowić czego od niego oczekujemy i szukać pod tym kątem. Ja chcę mieć lekarza, który przyjmie mnie w każdej chwili a nie tylko co 3 tyg na umówionej wizycie i chcę mieć możliwość dzwonić do swojego lekarza w razie jakichkolwiek pytań. Nie patrzę na odległość bo mam samochód, wiec mogę dojeżdżać- oczywiście bez przesady z tymi dojazdami! :-)
 
Dziewczyny naprawde nie jest to potrzebe zakladac kolejnego watku o staraniach.....
zapraszam na watki:
Mamusie,staraczki w 2009 roku
Starania sie-watpliwosci
Jak zaplanowac plec chlopiec/dziewczynka
mamusie jako staraczki po raz drugi

wiec jak same widziecie do koloru do wyboru :-)
 
Witajcie Dziewczyny!

Wróciłam z urlopu. Udał się, wypoczynek był aktywny. :-D
Przepraszam,ale nie dam rady nadrobić ogromnych zaległości. Są nowe fasolki?

Ja już jestem po pierwszych badaniach. Niby wszystkie wyniki w normie,ale nie wiem jak z prolaktyną. Pierwszy wynik 481,20 mlU/l, po godzinie 6567,00 mlU/l, i po kolejnej godzinie 4001,00 mlU/l. Rozumiecie coś z tego?

Pozdrawiam Was wszystkie i ślę gorące buziaki!
Nie mam pojęcia co znaczą te wyniki. Może dziewczyny cos wiedzą?
maggie_f to proszę Cię wyślij mi link ze stroną do tych testów co zamawiasz.
UDANYCH OWOCNYCH WALENTYNEK!

Kilolek to do dzieła może i w te się uda:tak:
Moja córcia była w męża urodzinki;-)
 
PRZYJEMNYCH WALENTYNEK DLA WAS WSZYSTKICH!!! Wiele sie u was dowiaduje.. o tej macicy pirwszy raz tu słysze, ucze sie jak odczytywac wyniki badan i na co zwracac uwage, no i oczywiscie zaczynam dokładniej obserwowac moje ciało.... DZIĘKI ZA TO!!!!!! DLATEGO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WAM WSZYSTKIM Z OKAZJI WALENTYNEK!!! :-));-)
 
reklama
czesc wszystkim staraczkom!!!!!jak juz kiedys wspomnialam staralismy sie z mezem od 7 mc o malenstwo.rok temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne,pol roku pozniej zaczelismy sie starac bo czas najwyzsze 2 lata po slubie,rozne pozycje,nogi w gorze -w trakcie i po.....;-) i nic tylko plakac sie chcialo:no:.....poszlam do gina i przypisal mi duphaston po 1 tab przez 10 dni od 16 dc .wczoraj powinnam dostac okres....i sie opoznial.cykle mialam rozne 28-32 dni..Powiedzialam sobie "a zrobie test ..." Dzis Walentynki i co dwie kreski hurraaa!!!!!!:-):-):-):-):-D:-D:-D:-D lepszego prezentu na walentynki nie moglismy dostac!!!!nie moge uwierzyc ze zafasolowalam:laugh2: ale za 2 tygodnie zrobie jeszcze jeden tescik i do lekarza sie przejde.....pozdrawiam trzymajcie sie i trzymam kciuki za was wszystkie:tak:
 
Do góry