reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja z M w tym miesiacu chyba przegapiliśmy owu.. bo prawdopodobnie skok tempki byl jak bylismy w Anglii a nie mogłam zabrać ze sobą termometru a jak juz wrocilismy i zmierzylam następnego dnia temke to była juz podwyższona.. podejrzewam ze w poniedzialek lub wteorek była owu.. a przytulalismy sie w niedziele i wczoraj.. takze żadnych szans na fasolke.. no nic.. moze nastepnym razem w kazdym razie wychodzi na to ze @ powinnam dostać dopiero po 23 lutym.. strasznie sie to wszystko wydłużylo..
 
reklama
Ja z M w tym miesiacu chyba przegapiliśmy owu.. bo prawdopodobnie skok tempki byl jak bylismy w Anglii a nie mogłam zabrać ze sobą termometru a jak juz wrocilismy i zmierzylam następnego dnia temke to była juz podwyższona.. podejrzewam ze w poniedzialek lub wteorek była owu.. a przytulalismy sie w niedziele i wczoraj.. takze żadnych szans na fasolke.. no nic.. moze nastepnym razem w kazdym razie wychodzi na to ze @ powinnam dostać dopiero po 23 lutym.. strasznie sie to wszystko wydłużylo..
oj nie koniecznie! szanse są jeszcze 2 dni przed i 2 dni po owu :-)
 
witaj , tak mam takie same przemyślenia wszyscy juz w około maja dzieci a ja nie. Czytajac strony takie jak ta widze ze nie jestem jednak sama z tym problemem. Kiedys musi sie udac! pozdrawiam
 
w sumie racja.. ale znajac życie i moje szczęscie to musze trafić dokładnie w owu.. bo juz tak miałam, że niby w owu trafiłam i 2 dni po terminie przyszła.. wredna @.. ale mozliwe ze nie bylo wtedy owu.. wszystko mozliwe..
na tej stronce co martuska podala
PRE-SEED ŻEL NAWILŻAJĄCY MIEJSCA INTYMNE dla STARAJĄCYCH SIĘ+ 3x TESTY
znalazłam bardzo tanie testy paskowe i kasetkowe.. pisze ze wykrywaja wczesną ciąże.. ale nie o to mi chodzi bo w aptece test kasetkowy kosztuje w zależości od firmy od 8zł nawet po 16zł i więcej a tu 3,5zł.. szczerze gdybym wcześniej wiedziała z 10 bym sobie kupila.. no chyba ze kasetkowy a plytkowy to nie to samo bo wygladem za wiele sie nie roznia
nie mowiac o testach owu...
 
Ostatnia edycja:
ja kiedyś w aptece trafiłam kasetkowe po 2,50. To chyba od firmy zależy, nie wiem sama.
A generalnie to zaopatruję się na allegro w testy paskowe sa taniutkie. Ostatnio kupiłam chhyba ze 20szt po 1,50 zł czy jakoś tak.
Bo ja jestem niecierpliwa dusza i u mnie strasznie dużo tych testów idzie :-) jak staralismy się o Kubę to też ich używałam i nie nażekam na ich skuteczność. Fakt, że dwie kreski zobaczyłam dopiero pod koniec 7 tc. ale kilka dni wcześniej robiłam wtedy nawet test z krwi i nie wykrył. Widocznie niskie stężenie hormonów miałam.
 
Hej dziewczyny, Właśnie przeglądam na allegro oferty testów ciążowych i owulacyjnych bo ja dużo tego zużywam a w aptekach strasznie drogo wychodzi. No i właśnie... czy myślicie, ze te testy są wiarygodne? zsą oferty już od 1,70zł. Myślicie, że można ufać takim testom?:confused:
 
Hej hej Kochane,

Wreszcie mam chwilkę na poczytanie i popisanie. :-)

Żurawiejka - ja zakupiłam ostatnio na allegro testy owu ale jak dla mnie były do bani albo ja jestem do bani. Praktycznie każdego dnia cyklu pokazują mi kreskę testową - jaśniejszą od kontrolnej. Obie takie same nie były ani razu, nie mówiąc już o wyraźniejszej testowej.

2 cykle temu zamówiłam sobie testy z takiej "apteki internetowej" - dużo drożej niż allegro nie jest a kreseczki były jak należy. Teraz mają np. 30 szt owu + 3 ciążowe za 52,75 zł. Zamówiłam sobie na ten cykl - jedyny mankament to to że na przesylkę czekasz jakieć 7-10 dni. Ale co mi tam, właśnie dziś przyszły więc będą na marcowe staranka. :-) W tym sklepie mają też żele, wiesiołka i inne przydatne produkty.
 
A właśnie, dziewczyny, jak to jest z tymi testami owulacyjnymi.
Robiłam od 10dc i pierwsze 2 wyszły słabiutko ale w kolejne dni 3 razy pod rząd dwie porządne, ciemne krechy, nawet ta moja dużo ciemniejsza niż testowa. o co chodzi:dry:
???
czy mam owulację 3 dni pod rząd? myślałam, że jak się robi te testy to tylko przez 1 dzień kreski są mocne a potem znowu słabną... sama nie wiem co myśleć. temperatura mi skoczyła, więc by się zgadzało, że była owu, tylko teraz w którym z tych 3 dni?:baffled:
 
reklama
Żurawiejka - moja lekarka powiedziała, że testy LH powinnam robić 2 razy dziennie (jutro podchodzę do inseminacji) i jak druga kreska będzie wyraźna, to po ok. 24-36 h jest owulacja.
 
Do góry