reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Czemu? Boli Cię?
W ciązy to faktycznie nie wskazane takie częste kontrole ale w normalnym cyklu nie ma przeciwwskazań zwłaszcza jak się nie robi nic na siłę.

Ja za to za Chiny Ludowe nie umiem odróżniać śluzu. Tzn widzę, ze się zmienia ale dla mnie to on się zmienia z 15 razy w ciągu cyklu i ja nie wiem który to niby odpowiedni :sorry2:

Ja z sluzem znow nie mam problemów..

Jesli chodzi o badanie szyjki macicy, to najpier musiałabym obciąc paznokcie, bo masz racje, boje sie ze zrobie sobie krzywde, ze bedzie bolało, słabo mi sie robi na sama mysl ze sobie dotykam szyjke macicy , dziwne moze no nie, ale tak czuje, takie wrazenie jakbym miala dotknac oka
 
reklama
Dziewczynki jestem po wizycie u nowego gin. Do zmiany zmusiła mnie niestety sytuacja finansowa :-( chodząc prywatnie wydałam majątek ... Niestety pani doktor niezbyt rozmowna. Dostałam skierownie na badanie na estradio, fsh, lh, progesteron, prolaktyna i tsh, poza tym w połowie marca badanie usg. Poza tym przepisała natamycyne - a na ulotce - ograniczyć aktywnosć seksualną :wściekła/y: Co prawda pisze, ze mozna używać w ciaży, ale juz sama nie wiem :-( Wiecie moze cos na temat tych tabletek?
A co do żeli to polecam z durexa, niedość że nawilżają to jeszcze fajna "zabawa" i sama przyjemność ;-) cena ok. 16 zł, a dostępne są nawet w drogeriach ...

Ja tez polecam durexa- niebieski
 
cześć dziewczynki:)

witam was po paru dniach przerwy..przyglądałam się ale dozuję sobie bb...
kolejny cykl mija i chyba się nie udało..dziś 27 dc...na razie @ nic nie zapowiada ale jakoś nie wierze...
kolejne koleżanki zachodzą a ja...nic:( jakoś mnie to smuci...
byłam u nowej ginki...prywatnie bo tak chociaż się człowiekiem zajmują. W przyszłym cyklu badania hormonalne...a we wtorek mój M idzie też na badanka. Aż się boję o wyniki i swoje i jego...trzymajcie kciuki kochane...

ps. witam nowe i zafasolkowane....:)
 
cześć dziewczynki:)

witam was po paru dniach przerwy..przyglądałam się ale dozuję sobie bb...
kolejny cykl mija i chyba się nie udało..dziś 27 dc...na razie @ nic nie zapowiada ale jakoś nie wierze...
kolejne koleżanki zachodzą a ja...nic:( jakoś mnie to smuci...
byłam u nowej ginki...prywatnie bo tak chociaż się człowiekiem zajmują. W przyszłym cyklu badania hormonalne...a we wtorek mój M idzie też na badanka. Aż się boję o wyniki i swoje i jego...trzymajcie kciuki kochane...

ps. witam nowe i zafasolkowane....:)

Nie ma sie czego bac- tylko glowa (i nogi) :) do gory- musisz byc pozytywna, ja juz przebolalam ze sie nie udalo za pierwszym razem- na przyszly tydzien owulka i dobre mysli :0
Nam tez sie uda :)
 
WITAM. Jestem mężatką mam 23 lata i 6 - cio letnią córeczkę. Od 2 lat staramy się z mężem o drugą dzidzię i nic, chodzą mi po głowie różne myśli, może coś jest nie tak. Prosze o pomoc bo zwariuję, może znacie jakieś skuteczne sposoby?? To mój e-meil annab1986@tlen.pl Z góry dziękuję
Ania a u lekarza byłaś? Robiłaś jakieś badania?

Dziewczynki jestem po wizycie u nowego gin. Do zmiany zmusiła mnie niestety sytuacja finansowa :-( chodząc prywatnie wydałam majątek ... Niestety pani doktor niezbyt rozmowna. Dostałam skierownie na badanie na estradio, fsh, lh, progesteron, prolaktyna i tsh, poza tym w połowie marca badanie usg. Poza tym przepisała natamycyne - a na ulotce - ograniczyć aktywnosć seksualną :wściekła/y: Co prawda pisze, ze mozna używać w ciaży, ale juz sama nie wiem :-( Wiecie moze cos na temat tych tabletek?
A co do żeli to polecam z durexa, niedość że nawilżają to jeszcze fajna "zabawa" i sama przyjemność ;-) cena ok. 16 zł, a dostępne są nawet w drogeriach ...
czego właściwie mam się spodziewać po tym żelu durexa? Wszyscy zachwalają i już od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem zakupu. Chyba zafunduję sobie /nam na walentynki ;-)
Ja z sluzem znow nie mam problemów..

Jesli chodzi o badanie szyjki macicy, to najpier musiałabym obciąc paznokcie, bo masz racje, boje sie ze zrobie sobie krzywde, ze bedzie bolało, słabo mi sie robi na sama mysl ze sobie dotykam szyjke macicy , dziwne moze no nie, ale tak czuje, takie wrazenie jakbym miala dotknac oka
hihihi uśmiałam się przy tych paznokciach :-);-)
 
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa, staram sie od sierpnia 2008, miałam wysoka prolaktyne, biore norprolac, teraz sie juz obnizyła ale dzidzi nie widac:( byłam w szpitalu na endokrynologii i niby inne wyniki sa ok, zaczynam sie martwic mam juz 30 lat, ide 25 do nowego lekarza moze cos mi doradzi moze jakies leki ,moze stymulacja tyle sie naczytałam o tym że az mnie głowa rozbolała od tych informacji, długa to droga .Jestem pełna nadzieii i wam wszyskim życze szybkiego zafasolkowania. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa, staram sie od sierpnia 2008, miałam wysoka prolaktyne, biore norprolac, tera sie juz obnizyła ale dzidzi nie widac:( byłam w szpitalu na endokrynologii i niby inne wyniki sa ok, zaczynam sie martwic mam juz 30 lat, ide 25 do nowego lekarza moze cos mi doradzi moze jakies leki ,moze stymulacja tyle sie naczytałam o tym że az mnie głowa rozbolała od tych informacji, długa to droga .Jestem pełna nadzieii i wam wszyskim życze szybkiego zafasolkowania. Pozdrawiam


Cześć,:-D
Ja też jestem tu nowa. Mam 31 lat. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dzidzię. 4 lata temu miałam puste jajo (łyżeczkowanie), boje się jak teraz będzie, choć jak na razie martwie się tym że nie zachodzę. Dodatkowo ta presja że już jestem po 30, no i prawie wszyscy znajomi mają już potomstwo. Czuje straszną presję. Najgorzej jest w święta bo w dni powszednie wpadam w wir pracy i staram się o tym nie myśleć. Biorę luteinę i po niej skrócił mi się cykl, mam plamienia i bóle w podbrzuszu. Od przyszłego cyklu zacznę stosować testy owulacyjne, mam nadzieję że pomogą nam wstrzelić się w ten właściwy dzień:-).
Pozdrawiam i życzę powodzenia Wam wszystkim.
 
Justys84 miałam tak wolny net że nie miałam ochoty nigdzie zaglądać. Pd dziś znów neostrada. Oficjalnie mówię że staranka muszę odłozyć do pierwotnego zamysłu czyli do listopada tego roku. Za duzo mam problemów na głowie i na uczelni zamęt. Okresu nadal nie mam nadal reguluje poziom hormonów i cieżko mi to idzie ale przynajmniej nie kusi chęc zajścia w ciaze gdy mam tak trudny i problemowy okres. Nawet nie staram sie was nadrobć w czytaniu bo przez ten miesiac bym nie połapała sie. Co tam u Ciebie? przyszła w końcu? wiesz dlaczego nie było jej taaaak sługo? i jakie plany macie bo migło mi sie ze też odkładacie staranka... buziaczki kochana mam dwa egzaminy teraz w weekend trzym kciuki mooooooooooocno!!!
 
reklama
czego właściwie mam się spodziewać po tym żelu durexa? Wszyscy zachwalają i już od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem zakupu. Chyba zafunduję sobie /nam na walentynki ;-)

Żele z durexa świetnie nawilżają, poza tym zielony jest miętowy, czerwony uwrażliwia skórę - rozgrzewa sie po podmuchanu ;) (moim zdaniem najlepszy) :-) , niebieski neutralny, a ten duzy 2w1 jest bardziej "wodnisty" - swietny też do masażu ... polecam :blink:
Żele pomagają zwiekszyć nawilżenie tylko na czas przytulanka :-)
 
Do góry