reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A mi ię wydaje,że ja tego śluzu w szyjce prawie nie mam:szok:
Pani ginekolog powiedziała, że może tak byc,że niektóre osoby maja go tylko w środku.A juz myslałam , zę po Oleju z wiesiolka jest dobrze a tu prawie połowa cyklu i nic:wściekła/y::-), ale co tam , nie będę sie przejmowała bo nic mi to ie da.
Dobrej nocki~!
 
reklama
A mi ię wydaje,że ja tego śluzu w szyjce prawie nie mam:szok:
Pani ginekolog powiedziała, że może tak byc,że niektóre osoby maja go tylko w środku.A juz myslałam , zę po Oleju z wiesiolka jest dobrze a tu prawie połowa cyklu i nic:wściekła/y::-), ale co tam , nie będę sie przejmowała bo nic mi to ie da.
Dobrej nocki~!

Martuska ja mam podobnie, tez nie czuje śluzu w szyjce;/
Dziś idę do nowego gin, strasznie się denerwuje... nawet nie wiem dlaczego :-( trzymajcie kciuki za dobre wiadomosci ;-)
 
A mi ię wydaje,że ja tego śluzu w szyjce prawie nie mam:szok:
Pani ginekolog powiedziała, że może tak byc,że niektóre osoby maja go tylko w środku.A juz myslałam , zę po Oleju z wiesiolka jest dobrze a tu prawie połowa cyklu i nic:wściekła/y::-), ale co tam , nie będę sie przejmowała bo nic mi to ie da.
Dobrej nocki~!
martuska wtedy może byc pomocny żel nawilżający. One są na bazie wody więc w niczym nie szkodzą i można je stosować nawet całą ciążę, a ułatwią poślizg chłopakom. Tylko obserwacje śluzu to Ci raczej odpadają.

Martuska ja mam podobnie, tez nie czuje śluzu w szyjce;/
Dziś idę do nowego gin, strasznie się denerwuje... nawet nie wiem dlaczego :-( trzymajcie kciuki za dobre wiadomosci ;-)
ja też musze sobie nowego gina znaleźć, tylko nie za bardzo mam z czego wybierać niestety.

A u mnie w pracy kolejna w ciązy :-(
 
ja też musze sobie nowego gina znaleźć, tylko nie za bardzo mam z czego wybierać niestety.
A u mnie w pracy kolejna w ciązy :-(

oj, jak Cię doskonale rozumiem :-( ostatnio dowiedziałam sie o ciąży trzech koleżanke... wszedzie naokoło pełno dzieci, pełno kobiet w ciaży ... łatwo nie jest, ale na nas tez przyjdzie pora!
u mnie niestety tez ciezko z ginekologami. na dzisiejszą wizyte musiałam czekać ponad miesiąc (bo tyle chętnych)...:confused2:
 
martuska wtedy może byc pomocny żel nawilżający. One są na bazie wody więc w niczym nie szkodzą i można je stosować nawet całą ciążę, a ułatwią poślizg chłopakom. Tylko obserwacje śluzu to Ci raczej odpadają.

ja też musze sobie nowego gina znaleźć, tylko nie za bardzo mam z czego wybierać niestety.

A u mnie w pracy kolejna w ciązy :-(


Nie martwcie się , na pewno będzie dobrze, przecież musi się udać!
Kitolek dziękuję za pomoc, a wiesz może jakie to mogą być żele? np. jakiej firmy?
 
martuska ja mam Intimel polskiej firmy Emo-Farm. Kupiłam w aptece. Kosztował ok. 10 zł.
 
super, właśnie obdzwoniła przychodnie chcąc zapisać się do gina jakiegokolwiek! Niestety wszędzie terminy do końca kwietnia zajęte, nawet prywatnie!
 
Hejka- ja tylko chwile wpadam sie zameldowac. Wczoraj wracajac z pracy wpadlam do sklepu po witaminki dla meza- kupilam poprostu multi sklad ale zawiera co potrzebne. Wrocilam do domu i obwiescilam mu, ze skoro ja biore jakies to i on musi- bo do tanga trzeba dwojga :p Szykuje obiad na stol, poszlam do kuchni po moje tabletki i wzielam tez dla niego, a on mi mowi ze te swoja juz wzial OO oczy zrobilam i sie usmialam. Taki zaradny jest hehe. Mykam podgrzac zupke i pokaze sie wieczorkiem- buziaczki dla Was
 
Ostatnia edycja:
WITAM. Jestem mężatką mam 23 lata i 6 - cio letnią córeczkę. Od 2 lat staramy się z mężem o drugą dzidzię i nic, chodzą mi po głowie różne myśli, może coś jest nie tak. Prosze o pomoc bo zwariuję, może znacie jakieś skuteczne sposoby?? To mój e-meil annab1986@tlen.pl Z góry dziękuję
 
reklama
Dziewczynki jestem po wizycie u nowego gin. Do zmiany zmusiła mnie niestety sytuacja finansowa :-( chodząc prywatnie wydałam majątek ... Niestety pani doktor niezbyt rozmowna. Dostałam skierownie na badanie na estradio, fsh, lh, progesteron, prolaktyna i tsh, poza tym w połowie marca badanie usg. Poza tym przepisała natamycyne - a na ulotce - ograniczyć aktywnosć seksualną :wściekła/y: Co prawda pisze, ze mozna używać w ciaży, ale juz sama nie wiem :-( Wiecie moze cos na temat tych tabletek?
A co do żeli to polecam z durexa, niedość że nawilżają to jeszcze fajna "zabawa" i sama przyjemność ;-) cena ok. 16 zł, a dostępne są nawet w drogeriach ...
 
Do góry