reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Dziewczyny ;-):-)

Wpadłam na chwilkę zajrzeć co słychać. A tak poza tym to padam ze zmęczenia. Moja macica dwurożna jest na topie - temat numer jeden. Moja mama uważa to jej wina i ma doła - zaczęła nawet płakać. Próbowałam z nią rozmawiać, wytłumaczyć a ona swoje. Więc ją przytuliłam i powiedziałam że będzie ok i będzie miała wnuki. Chociaż tak naprawde to ja bym chciała to usłyszeć od niej. Ech ....

Witam

Też mam tyłozgięcie:-D i też lubię od tyłu lub z nóżkami w górze:tak:
elfa75 jednak ta @ przyszła do Ciebie a już myślałam.
kilolek całkowicie się z Tobą zgadzam trzeba wtedy kiedy się ma ochotę my tak zawsze, zresztą mężczyźni mają troszkę inne potrzeby od nas:-D
amel81 mi też się @ na dobre skończyła, ale kiedy mam owu to nie mam pojęcia, bo ostatnio cykle całkowicie rozregulowane 32, 38, 42 dni. Chyba kupię sobie testy owu:-)
Ola85 jak się chce codziennie to do dzieła:tak: starania przyjemne też muszą być.
Ostatnio mój M stwierdził że on wolałby się trochę postarać:-D niż tak od razu bo pewnie znowu w ciąży nici z tego u nas:-(
Zawsze mam zakaz całe 9 miesięcy. Więc w sumie trochę ma rację przynajmniej przyjemnie jest:-D
Pozdrawiam Was wszystkie

Ty to masz z tym mężulkiem :-) Ja też pewnie 9 miesięcy będę musiała poczekać i nie wiem jak mój to wytrzyma - będziemy eksperymentować ;-)

ja to się raczej opieram na obserwacji szyjki jak otwarta znaczy dni płodne więc jest szansa. Testów owu nie będę stosować, bo ja nie umiem pod przymusem i na bank jakby mi wyszły 2 kreski to by mi się nie chciało :sorry2:
A mój mąż wrócił dziś od dentysty. 2 zęby musiał usunąć, dostał antybiotyk i jest nie do życia. Więc chyba jak się nie udało do tej pory to cykl możemy uznać za stracony.:-(
OjOj biedny ten Twój mężulek. Podziwiam Cie że ogarniasz szyjkę - ja za nic nie wiem co z nią, kiedy jaka :dry:

Dobranoc Kochane, spokojnej nocki. Ja jutro robie badanka - tzn. progesteron i profilaktycznie morfologie i żelazo. Mam nadzieję, że nie zemdleje. :-D
 
reklama
maggie_f już myślałam że uciekłaś;-) Szkoda mi i Ciebie i Twojej mamy to na pewno nie jest Wasza wina, tak po prostu miało być:-(
Musisz przecież wierzyć że się uda skoro nawet dziewczyny pisały że znają szczęśliwe matki z taką macicą, a że czasem może być trudniej od innych na to nie mamy wpływu. Każdy z nas ma mniejsze lub większe problemy takie jest to nasze życie.
A teraz na weselej;-)
Wcale nie jest łatwo wytrzymać bez seksu 9 miesięcy+ 6 tygodni połogu więc jakby nie było 11 miesięcy, dlatego mój tak gada.
On by się chciał mocniej postarać o te starania mu chodzi:-D No ale mu się nie dziwię i tak biedak dzielnie wytrzymał rok abstynencji:-D
kilolek ja na szyjce też się kompletnie nie znam!
Kolorowych snów
 
Hej, mam 26 lat i tez chciałabym postarac sie o siostrę dla mojego synka. Chciałam zacząć od kwietnia ale coś mi sie wydaje że maleństwo sie pośpieszyło. Zobaczymy
 
Hej dziewczyny,
ja dziś mam 2 dzień z podwójnymi grubymi krechami na teście owulacyjnym.no i trzeci dzień starań. nie wiem czy to dobrze tak codziennie bo chyba nasienie nie jest 100% dobre. No ale się zobaczy. trochę się martwię bo w ciągu tych 3 dni duzo podrózujemy i praktycznie jesteśmy ciągle w samochodzie i boję się, że to moe wpłynąć negatywnie np. na zagnieżdżenie się jajeczkaczy albo na sama owulację. co wy na to?:confused:
 
Hej dziewczyny,
ja dziś mam 2 dzień z podwójnymi grubymi krechami na teście owulacyjnym.no i trzeci dzień starań. nie wiem czy to dobrze tak codziennie bo chyba nasienie nie jest 100% dobre. No ale się zobaczy. trochę się martwię bo w ciągu tych 3 dni duzo podrózujemy i praktycznie jesteśmy ciągle w samochodzie i boję się, że to moe wpłynąć negatywnie np. na zagnieżdżenie się jajeczkaczy albo na sama owulację. co wy na to?:confused:
witaj
Z tego co słyszałam to sporo koleżanek zaszło właśnie w czasie wyjazdów więc do roboty skoro II na teście owu:-)
 
Hej dziewczyny,
ja dziś mam 2 dzień z podwójnymi grubymi krechami na teście owulacyjnym.no i trzeci dzień starań. nie wiem czy to dobrze tak codziennie bo chyba nasienie nie jest 100% dobre. No ale się zobaczy. trochę się martwię bo w ciągu tych 3 dni duzo podrózujemy i praktycznie jesteśmy ciągle w samochodzie i boję się, że to moe wpłynąć negatywnie np. na zagnieżdżenie się jajeczkaczy albo na sama owulację. co wy na to?:confused:
mi też się nie wydaje żeby to miało znaczenie.

maggie_f a co to właściwie znaczy, że macica jest dwurożna? :confused:

Dziewczyny z tą szyjką to jest na prawdę prosta sprawa. Pomijając twardośc i miękkość wystarczy dotknąć wejścia do szyjki jeśli da się włożyć koniuszek palca tzn że jest otwarta i to są te dni (jeśli to jest środek cyklu, bo pod koniec też się otwiera przed @ tylko mniej)
 
mi też się nie wydaje żeby to miało znaczenie.

maggie_f a co to właściwie znaczy, że macica jest dwurożna? :confused:

Dziewczyny z tą szyjką to jest na prawdę prosta sprawa. Pomijając twardośc i miękkość wystarczy dotknąć wejścia do szyjki jeśli da się włożyć koniuszek palca tzn że jest otwarta i to są te dni (jeśli to jest środek cyklu, bo pod koniec też się otwiera przed @ tylko mniej)
no to spróbuję z tym badaniem szyjki może faktycznie nie jest to trudne. Idę spać bo moja panna o 6.30 robi pobudkę:wściekła/y:
 
reklama
a ja sie boje dotykac swojej szyjki macicy :(
Czemu? Boli Cię?
W ciązy to faktycznie nie wskazane takie częste kontrole ale w normalnym cyklu nie ma przeciwwskazań zwłaszcza jak się nie robi nic na siłę.

Ja za to za Chiny Ludowe nie umiem odróżniać śluzu. Tzn widzę, ze się zmienia ale dla mnie to on się zmienia z 15 razy w ciągu cyklu i ja nie wiem który to niby odpowiedni :sorry2:
 
Do góry