reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam wszystkie dziewczynki! Chciałabym dołączyć do grona staraczek 2009. Już niedługo ( za 4 dni) zaczynamy staranka pełną parą i mam nadzieję, że się uda. Okaże się 02.03.09 (będzie testowanko, no chyba, że @ wredna przyjdzie). Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w Waszych starankach:-)
 
reklama
Witam wszystkie dziewczynki! Chciałabym dołączyć do grona staraczek 2009. Już niedługo ( za 4 dni) zaczynamy staranka pełną parą i mam nadzieję, że się uda. Okaże się 02.03.09 (będzie testowanko, no chyba, że @ wredna przyjdzie). Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w Waszych starankach:-)
Witaj! Ja też za parę dni zaczynam staranka,tylko że to będzie już 4 miesiąc starań. :-( Ale jestem dobrej myśli :-)
 
Witam nowe dziewczyny.
maggie_f ja myślę że bardzo dobrze, że lekarz skierował Was na badania przynajmniej będzie wiadomo co się dzieje. A ja trzymam za nas wszystkie kciuki żeby po kolei nam się udawało. Widzę że dzis już ciut lepsze nastroje:-)
Ja wczoraj poszłam o 22 spać a co siedzieć i ryczeć M mnie z kompa przegonił:wściekła/y:bo musiał pracować. @ nadal trwa już sie końca nie moge doczekać i staranek oczywiście:-D
Fajnie że Ola85 wróciłaś.
smartka głowa do góry nie pozwalamy się smucić.

 
Hej Dziewczyny,

Mysia! - super historia, życzę spokojnej końcóweczki ciąży.

iza30 - witaj w naszym gronie. :-) Czekamy więc do 2 marca. Trzymam kciuki :tak:

Sylwijka - też tak myślę, badanka powinny wiele wyjaśnić. :tak:

Smartka - jak tam dzisiaj humorek. Ja się oswajam z macicą - jakokolwiek to brzmi ;-)
 
Witam nowe dziewczyny.
maggie_f ja myślę że bardzo dobrze, że lekarz skierował Was na badania przynajmniej będzie wiadomo co się dzieje. A ja trzymam za nas wszystkie kciuki żeby po kolei nam się udawało. Widzę że dzis już ciut lepsze nastroje:-)
Ja wczoraj poszłam o 22 spać a co siedzieć i ryczeć M mnie z kompa przegonił:wściekła/y:bo musiał pracować. @ nadal trwa już sie końca nie moge doczekać i staranek oczywiście:-D
Fajnie że Ola85 wróciłaś.
smartka głowa do góry nie pozwalamy się smucić.

Witam witam ;-)

Witam wszystkie dziewczynki! Chciałabym dołączyć do grona staraczek 2009. Już niedługo ( za 4 dni) zaczynamy staranka pełną parą i mam nadzieję, że się uda. Okaże się 02.03.09 (będzie testowanko, no chyba, że @ wredna przyjdzie). Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w Waszych starankach:-)

Witamy w gronie i 3mamy kciukasy- ale nas juz duzo :)
 
Ja się oswajam z macicą - jakokolwiek to brzmi ;-)

maggie_f i o to chodzi:tak:
Z drugiej strony bardzo fajnie że znalazłaś lepszego lekarza, bo zawsze zleci badania.
Ja jak
Was czytam to zaczynam wątpić w swojego. Fakt w ciąży z córka mogłam zawsze na niego liczyć, zawsze dzwonić, pracuje u nas w szpitalu.
Ale nigdy żadnych badań nie zalecił:szok:
Kazał brać mi zanim zaszłam w ciążę Luteinę od 16-25dc ale bez żadnych badań tylko dlatego że wcześniej poroniłam. W ciąży mimo luteiny i kaprogestu plamiłam 3 razy więc czy to wynikało z braku progesteronu chyba nie skoro go brałam.
Boję się że sytuacja może się powtórzyć.
Chyba poszukam nowego lekarza i zrobię badania:tak:to będzie najlepsze wyjście.
Miłego dnia.
 
Dziewczyny u nas tragedia z pogodą.
M od jutra urlop więc wątpię, żebym tu mogła przy nim zaglądać, gotów, wyłączyć prąd bym nie plotkowała w wami.
Och tragedia z tymi facetami.
 
Dziewczyny bierzecie folki? Jej ja sobie dopiero przypomniałam że trzeba :zawstydzona/y: muszę sobie kupić przed ciążą z córką brałam 4 miesiące a M salfazin:tak:
Niunia27 może mąż pozwoli choć na chwilkę do nas zajrzeć??
Mój też mnie goni jak widzi, dlatego piszę z reguły jak go nie ma.
 
Hej, piszę żeby dodać Wam wiary. Już zaczynałam się bać że nie będzie to takie proste. Staraliśmy się od tamtego roku od czerwca. W tym roku w styczniu ginekolog robił mi monitorowanie cyklu plus nogi do góry 15 minut po stosunku i na teście wyszły 2 kreski. Jeszcze jestem skołowana bo nie mogę w to uwierzyć. To uczucie nie do opisania. Mam 32 lata i nie mam jeszcze dzieci. Chce mi się płakać i tańczyć...
Trzymam kciuki...za wszystkie które pragną zostać mamą.........
 
reklama
eli32-Serdeczne gratulacje napewno dodalas otuchy wielu osobom
glitteryourway-2b0a47eb.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry