reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

maggie_f ci faceci zazdroszczę im że tak wszystko łatwo przyjmują. mój też dziś do mnie "nie czekaj na mnie bo muszę popracować wieczorem" nawet nie przytuli nie spyta czemu mi smutno:wściekła/y:
Idę spać bo inaczej będę ryczeć.
maggie_f zróbcie badania może się coś wyjaśni a co lekarz powiedział o tej macicy? Nic szczególnego pisałaś to może to takie straszne nie jest? Całuje Kochana.
 
reklama
Sylwijka - on mnie chyba straszyć nie chciał. Powiedział tylko że z zajściem problemów nie będzie ale potem lub nie powinno... coś tam mówił o szyjce i rysował mi to wszystko ale byłam zbyt zdenerwowana żeby spamiętać. Ale nigdy nie zapomne jego miny jak powiedziałam że my 3,5 roku bez zabezpieczeń, na zasadzie będzie co ma być i niiiiic. Od razu zaczął wypisywać badania, potem mówić o inseminacji, in vitro, wrogim śluzie a i o monitoringu. Mam do niego iść w 11dc z wynikami i zobaczymy co będzie. :-(

Widze że Twój M. to taki jak mój - ja jak nie hukne i nie powiem wprost to nic się nie domyśli.
 
dziewczynki :D jutro powinnam dostać okres... zrobiłam test :D II KRESECZKI!!!!! nie wierzę :D

jej gratulacje.. jak fajnie.. jeszcze raz graruluje..


ja mam 17dc tempa nie skoczyla dzis mialam 36,2 ale poltora godziny wczesniej mierzylam nizeli w poprzednich dniach ogolnie tempa z ostatnich dni to miedzy 36,15 a 36,35 ze wskazaniem na 36,25.. takze sama nie wiem czykle mialam po 29/30 dni a ostatni byl 35... a teraz mnie kloje prawy jajnik... padam jestem wlasnie w Anglii dzis przylecialam a w srode wracam:-)
 
Maggie_f wszystko będzie dobrze. Widzisz ty też wcześniej trafiłaś na jakąś walniętą lekarke,to tak jak ja.Ciesze sie że już do niej nie pójde,dobrze że ty też zmieniłaś. Trzymam kciuki żeby wyniki były dobre :)
 
Ja o 7 rano lece do internisty,musze zrobić ekg i coś mam z pulsem nie tak:( Chciałam dostać sie do ortopedy,ale oczywiście dopiero jest w miejsce w marcu,więc musze iść prywatnie :(
 
Witajcie Dziewczynki..
Maggie - kochana, jak potrzebujesz wspoarcia do doła - a raczej towarzysza.. - chętnie służę....
Długo mnie nie było - więc GRATULUJĘ Tym z Nas którym się udało...:tak:
Nie odzywałam się jakiś czas, bo uznałam, że nie będę już nic mówić, zeby nie zapeszyć znowu i znów nic...
Jestem po spr.drożności - staranka na maxa, radość, nowa nadzieja i klapa....teraz wszystko mnie boli - jestem w trakcie @ i mam takie do Was pytanie - Czy któraś z Was miała spr. dr. i potem jakieś dziwne objawy? Mam strasznie dokuczliwy ból w pachwinie i jajniku - od momentu tego zbiegu, nasilony teraz w trakcie @ do tego stopnia, ze trudno jest mi chodzić... Nie wiem co robić, czy mam dzwonić do gin? Mam umówioną wizytę u Nowego Lekarza w niedzielę i nie wiem czy czekać - ja tak wolę, ale mój M. karze mi dzwonić... Czuje sie naprawdę żle.. A psycha - szkoda gadać....
Teraz podobno będziemy przygotowywani do inseminacji....
A tak bardzo bardzo chciałam naturalnie.....
Jakie to wszystko jest strasznie smutne.....
 
Maggie_f wszystko będzie dobrze. Widzisz ty też wcześniej trafiłaś na jakąś walniętą lekarke,to tak jak ja.Ciesze sie że już do niej nie pójde,dobrze że ty też zmieniłaś. Trzymam kciuki żeby wyniki były dobre :)

Dzięki Kochana, naprawde. Miło wiedzieć że jest ktoś kto Cie wspiera. :tak:


Ja o 7 rano lece do internisty,musze zrobić ekg i coś mam z pulsem nie tak:( Chciałam dostać sie do ortopedy,ale oczywiście dopiero jest w miejsce w marcu,więc musze iść prywatnie :(

Daj Słoneczko znać, trzymam kciuki. Musi być dobrze. Buziole

Smartka, no to dołkujemy razem. Moj nowy gin też już mi mówił o sprawdzeniu drożności, wytłumaczył co i jak. Ale nie wiem co i jak że Cie tak boli. Twój M. ma chyba rację - jak boli to coś nie tak. Rozumiem że miałaś sprawdzaną drożność przez wlanie tam czegoś. I były drożne? Więc to chyba nie przez to ból. Chyba że miałaś udrażniane???
 
Ostatnia edycja:
Wiesz, właśnie na początku okazało się, ze coś nie halo, bo pani gin wlewała ten kontrast czy sól(nie wiem już) i nie było go w ogóle widać - co wskazywać by mogło, ze są nie drożne, ale póżniej "zwiększyła" chyba ciśnienie z jakim wpuszczała go dalej, kazała mi na chwilę wstać i potem okazało się, ze sa drożne. Płyn się pojawił. Z ty, że wg. mnie mogła mi w ten sposób usunąć jakiś mały zrost , który na bank miałam po lewej str. - od pół roku mnie pobolewało... Gin uznała,że to wygląda jak endometrioza... Zresztą ja już nie wiem nic. Głupia jestem. Za głupia na to wszystko...
Ja hcę PO PROSTU zajść w ciaże....
 
Potwierdzeniem wyżej wymienionej "uwagi" co do głupoty - może być sposób w jaki napisałam wyraz "HCĘ"...
bravo!
Zjadłam połowę liter. przepraszam Was za błędy...
 
reklama
Dziewczynki- ja tak chwilke- maz na nocce w pracy a ja siedze sama w domq i sie nudze. Jakos dziwnie sie czuje- jakby mnie mialo rozerwac od srodka, ale nie boli- nie wiem nigdy tak sie nie czulam. Wy to macie chociaz o tyle dobrze, ze was wyslali na badania, a ja musze czekac pare dobrych miesiecy i jak sie nie uda to mam przyjsc do lekarki- nawet profilaktycznie nie chce mi malpa zrobic zadnych badan- grrr
 
Do góry