reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witajcie, dawno mnie tu nie było, ale oczywiście nie zapomniałam o Was moje kochane.
Przez ost. tydzień miałam nonstop mdłości, nic nie chciało pomóc, naszczęście nie całowałam się ani razu z muszlą ;-)
Od 2 solidnych dni już trochę przeszło, tylko rano mnie łapie i w ciągu dnia czasem, ale jest ok.
We wtorek ide poraz 2 do mojej ginki i mam nadzieje, że już dużo dużo więcej zobaczy niżli tylko (2 tygodnie temu) pęcherzyk :-)


Witajcie:-)
Alez tu radosne nowinki!
Przepraszam za moja dluga nieobecnosc ale nie mialam internetu!
Ninonka gratuluje :-D:-D:-Dtym bardziej ze zasilisz naesze male miasteczko kolejnym slodkim skarbem!
pozdrawiam i zycze zdrowka:-):-)
Oj tak zasilę nasze miasteczko nowym mieszkancem :)
A co u Ciebie???
 
reklama
Niestety nie będę następna dziś rano @ przyszła:-( i do tego taka bolesna. A jutro przyjdą goście na urodzinki córci. Więc wzięłam tabletki przeciwbólowe i jakoś chodzę. Jakoś mi smutno mimo że się nie nastawiałam. Po @ zaczynamy porządne starania:-)
Pozdrawiam Kochane.
 
a ja jestem taka umordowana ostatnim tygodniem, że nawet mi się nie chce :-(wczoraj poszłam spać o 22.00. Chyba musze rzucić tę robotę!
 
Hej Dziewczyny,

Wpadłam się przywitać i życzyć miłego dnia.

Mam takie pytanko, może coś wiecie na ten temat: interesują mnie cykle bezowulacyjne. Wtedy nie ma pęcherzyka i nici z fasolki ale co z objawami owulki, też ich nie ma, czy są normalne?

ja mialam cykle bezowulacyjne, dowiedzialam sie o tym dopiero dzieki starankom, gdy lekarz po usg uświadomil mnie ze mam cystyczne jajniki, biore od 3 m-cy cło na wywołanie owulacji i pomaga, co do objawów, zawsze byłam pewna ze mam owulacje, pojawial sie odpowiedni sluz itp, mialam nawet skok LH przy testach owulacyjnych... czy są owulacje czy nie najlepiej sprawdzi lekarz na monitoringu USG
 
No właśnie, ja pojęcia nie mam czy mam owu. Nigdy tego nawet testem nie sprawdzałam. Ostatnio dużo się u mnie pozmieniało, przytyłam 25 kg i za nic nie moge schudnąć. Podejrzewam jakies zmiany hormonalne. No ale co, pójde do lekarza i powiem, że chyba cos jest nie tak, bo gruba jestem?! :no:
 
Niestety nie będę następna dziś rano @ przyszła:-( i do tego taka bolesna. A jutro przyjdą goście na urodzinki córci. Więc wzięłam tabletki przeciwbólowe i jakoś chodzę. Jakoś mi smutno mimo że się nie nastawiałam. Po @ zaczynamy porządne starania:-)
Pozdrawiam Kochane.

Trzymaj sie Kochana- uda sie nastepnym razem, moja @ tez przyszla bolesna- no ale nic nie da sie zrobic- trzeba byc dobrej mysli- buziaczki
 
Mam takie pytanko, może coś wiecie na ten temat: interesują mnie cykle bezowulacyjne. Wtedy nie ma pęcherzyka i nici z fasolki ale co z objawami owulki, też ich nie ma, czy są normalne?
ja takze sie zastanawiam czy w tym misiacu bed miala owu.. wczoraj pojawic sie sluz przejrzysty taki jak zazwyczaj mam przed owu ale bylo go bardzo malo.. dzis myslalam ze moze bedzie skok tempki a ona o 0,1 spadla nizeli wczoraj.. jesli chodzi o caly cykl to dzis jest jak w kilka poprzedzajacych dni.. i troszke sie niepokoje bo to juz 15dc a mam zazwyczaj 29-30 dni to juz powiniem pojawic sie jakis sluz.. a tu d... wiec ze jajeczka dojrzewaja (tzn nie ma powodu do tego by mi w ogole nie dojrzewaly pecherzyki bo lekarz mnie badal przed istatnią @ i jeszcze wczesniej (czyli przed dwoma ost @) ale wspomnial ze czasem tak moze byc..

ja mialam cykle bezowulacyjne, dowiedzialam sie o tym dopiero dzieki starankom, gdy lekarz po usg uświadomil mnie ze mam cystyczne jajniki, biore od 3 m-cy cło na wywołanie owulacji i pomaga, co do objawów, zawsze byłam pewna ze mam owulacje, pojawial sie odpowiedni sluz itp, mialam nawet skok LH przy testach owulacyjnych... czy są owulacje czy nie najlepiej sprawdzi lekarz na monitoringu USG
jesli znow porownam moje obserwacje do Twoich to juz calkiem głupieje bo ja nic nie umiem juz wypatrzec..
poza tym w poniedzialek lece do Anglii pozamykac sprawy i w srode wracam.. niestety termometra nie moge ze soba wziasc bo mam tylko podreczny wiec nie bede mierzyc tempki a tak sie ludzilam ze bede miala owu przed wyjazdem.. bu...

aa i jeszcze jedno wczoraj siedzac sobie lekko ucisnelam oba jajniki i oba mnie zabolaly.. i nie wiem czemu czy mozliwe ze oba naraz dojrzewaja? i co w koncu z tymi objawami?
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny,

Witam się weekendowo :-) I zapraszam na herbatkę :-D

Nektarynka - ja też już zupełnie zgłupiałam co i jak z owu, tempką itp.

Dziewczyny, czy któraś z Was która się na tym zna może dokładnie napisać jak to jest z tą tempką w czasie cyklu i jakie są objawy owu (kiedy te jajniki mogą boleć, przed, w trakcie???). Szperałam w necie ale im więcej czytam to mniej wiem. Więc jak któraś może to please, napiszcie ..................

Niunia - ciasto będę robiła w poniedziałek. :-):tak: Dam znać jak wyszło :-)
 
reklama
Do góry