reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziękuje Maggie_f :) Byłam wczoraj u mojej lekarki,po wizycie u niej zdecydowałam się zmienić lekarza.No i zmieniłam :) Tamta lekarka źle obliczyła mi termin i wogóle była jakaś taka markotna i trzeba było ją ciągnąc za język.Byłam wczoraj cały dzień na nogach,ale teraz mam bardzo fajnego lekarza :)
 
reklama
To kiedy masz teraz termin?? Jak wogóle dzidzia? Widziałaś ją/jego?

Grunt to wlaśnie mieć dobrego lekarza. Ja właśnie jestem w trakcie zmieniania. W poniedziałek na 18 zapisałam się do nowego i mam nadzieję że będzie ok. :tak::-)
U mnie dziś takie piękne słoneczko świeci a ja zalegam w domu i pisze magisterkę. Postanowiłam dziś ją praktycznie skończyć - trzymaj kciuki :)
 
Hej Dziewczyny,

Witam się weekendowo :-) I zapraszam na herbatkę :-D

Nektarynka - ja też już zupełnie zgłupiałam co i jak z owu, tempką itp.

Dziewczyny, czy któraś z Was która się na tym zna może dokładnie napisać jak to jest z tą tempką w czasie cyklu i jakie są objawy owu (kiedy te jajniki mogą boleć, przed, w trakcie???). Szperałam w necie ale im więcej czytam to mniej wiem. Więc jak któraś może to please, napiszcie ..................

Niunia - ciasto będę robiła w poniedziałek. :-):tak: Dam znać jak wyszło :-)

Powiem szczerze, ze ostatnio umie okreslic dokladny dzien owulacji tylko dzieki :
monitoringowi na USG, np. gdy bylam w 14 dc to lekarz sam mi powiedzial ze na nastepny dzien bede miala owulacje, sprawdzilam to testem owulacyjnym i faktycznie byl pozytywny , gdy bylam w 11 dc lekarze mi mowi ze sa pecherzyki (mam ich kilka a nawet w obu jajnikach po clostylbegyt) i ze pekną oko 14 - 15 dnia cyklu jak zwykle .. dla pewnosci by ustalic dokladny dzien owulacji , robie testy owulacyjne i nimi sie kieruje , zaznaczam ze u mnie test owulacyjny jest miarodajny gdy kreska kontrolna jest bardzo ciemna, ciemniejsza od testowej.

Wczesniej gdy opieralam sie jedynie na sluzie i tempce nie bylo mi łatwo , miedzy innym tez dlatego ze nie które cykle mialam bezowulacyjne.
Mysle ze nie wylapalabym wczesniej owulacji nawet przy pomocy testow LH bo tez bywaja zawodne, teraz moze byłoby mi łatwiej bo wiem, ze mam owulacje po clo i mam ja w okolicy 15 dc.
 
Meggie_f termin mam na 7 sierpnia:) Widziałam wczoraj z mężem naszego dzidziusia,fajnie ruszał nóżkami,cudne uczucie to zobaczyć. Pewnie że będe trzymać kciuki mocno mocno ;)
 
ja właśnie stwierdziłam,że Oreapol jest super! normalnie działa jak powinien:)) i to od pierwszego cyklu, wię jesli chcecie poprawic sobie płodny sluz to smiało polecam!

Pozdrawiam Kochane:-)
 
a jakie dokładnie działanie ma ten oreapol?

Wstyd się przyznać dziewczyny ale ja mam straszne problemy z libido :zawstydzona/y:no normalnie zanik :wściekła/y:teraz dokładnie wiem jakiej frustracji doświadczają mężczyźni przy problemach z potencją :dry:uch :-(
 
reklama
A tak w ogóle witam Was Moje Drogie w ten sobotni wieczór.
Byłam ostatnio u mojej ginekolog i powiedziałam ,ze chcemy zaczac starac się o dziudziusia w sumie nic mi wiecej nie powiedziala poza tym co wyczytałam u nas na forum:))) a jeżeli chodzi o cykle beowulacyjne to poleca Castagnus (14 zł) .
Uciekam musze nakarmić zółwia bo całkiem o nim zapomnialam :) \
pozdrawiam !!!!!!!!:tak:
 
Do góry