reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dzięki Kilolek już prowadzę poszukiwania Polskiego gina w Szkocji nie ma albo dobrze się ukrywa. Ja słyszałam o polecanej klinice w Londynie ale na początku ciąży nie można latać.
A ta kolecia z 8-raczkami wow państwo pomoże...:sorry2:
 
reklama
Witajcie moje Kochane Dziewczynki!

Troszkę mnie nie było i tak raczej zostanie. Zaglądam do Was,ale już rzadziej niż wcześniej. Wiecie.... nakręcam się i w ogóle. ;-)Wyluzowałam się w końcu i @ sama się pojawiła. Ostatnia była 23.12.08. A już miałam wywoływać. W sobotę idę zrobić badania hormonów. Prosto z laboratorium jedziemy z mężulkiem w góry żeby odpocząć od tego wszystkiego. Po powrocie zaczynam monitoring bo coś mi się zdaje,że nie mam w ogóle owulacji. :-(
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie ściskam gorąco i trzymam kciuki!

PS. Ninonka kochanie jak tam u Ciebie?
Trzym sie cieplutko w tych górach.. znajomi mi opowiadali jak to do Krakowa pojechali by sie wyluzowac i wrocili zafasolkowani:)
takze powodzenia
Witam Kochane staraczki po długiej przerwie!! Niektóre mnie może pamiętają, widzę wiele nowych staraczek i wieeeele nowych stroniczek niestety nie jestem w stanie nadrobić zaległości :-(

Niektóre wiedzą że ja jestem zafasolkowaną, ale zanim to nastąpiło to tutaj u Was szukałam wsparcia i je znalazłam za co jeszcze raz dziękuję!!

Jestem teraz w 8 tyg i bardzo się martwię opinię na temat ciąża na Wyspach ( ja mieszkam w Szkocji ) są podzielone. Ja niestety już odkryłam złe doświadczenia :-( i nie wiem jak to się skończy dla mojej dzidzi. Wszystko to dla nich Infekcja układu moczowego niezależnie od objawów. Lekarz ogólny wcześniej wyjdzie z siebie i stanie obok niż wyśle Cię do specjalisty. Lekarz ogólny to Bóg zajmuję się wszystkim dziećmi dorosłymi ciążami problemi z nerkami i oczami. Jestem załamana :-( Na pierwsze USG muszę czekać do 12 tyg bo do tego czasu jak to oni mówią może się wiele wydarzyć czyli co możesz poronić. Dla nich to zjawisko naturalne i traktują je bez emocji jako fakt ich statystyki mówią 1 na 5-4 ciąż zostanie poroniona i tyle. Nie ma czegoś takiego jak podtrzymywanie ciąż wczesnych nie istnieje podawanie Luteiny w pierwszym trumestrze w tym czasie właściwie nie robią nic. Mówią żeby czekać nawet jak czujesz się beznadziejnie i wiesz że coś jest nie tak :-( Porażka porażka porażka. W Polsce naprawdę jest lepiej pod tym względem nie ma porównania. Jest mi ciążko bo sie boję wiem że coś jest nie w porządku mam krew w moczu ale mogę sie tylko modlić.
Trochę się wygadałam.

Mam nadzieje że te co zaciężyły z naszego grona nie mają problemów z utrzymaniem ciąży a te które się starają dopinguję mimo że nie bywałam ostatnio u was w ogóle.
Pozdrawiam cieplutko.


z tego co sie owientuje a mieszkalam w anglii (Preston) to kobitki latały do Polski bo w całej anglii tak podchodzą do ciąży.. nie za dobrze.. i najgorsze jest to, że wszystko tylko z położna, a jedna znajoma opowiadaa, że po porodzie dobrze jej nie wyczyścili i musiala do Polski leciec, ale dokladnie nie wiem o co biegało nie zagłębiałam sie w temat bo był dośc przykry
 
Ola85 wszystkiego naj Kochana w dniu urodzin przede wszystkim szybkiej fasolki:tak:

U mnie bez zmian @ nie ma.

Wszystkiego najlepszego Olu:):-)

Olu, duzo zdrów i wielu radości z okazji urodzinek (troszke spóxnione :zawstydzona/y:)

Katerinka, u nas tez pierwsze usg jest dopiero po 12 tc, chyba, ze prywatnie.
Jak sie martwisz to rozejrzyj się za polskim ginem, troszke ich tam jest.

Dziewczyny, słyszałyście o tych 8-raczkach? Właśnie słyszałam w tvn24, że to było zapłodnienie in vitro. Świadomie wszczepiono 8 zarodków matka nie chciała żeby się zmarnowały, bo zostały jej z poprzedniej ciąży, w wyniku której urodziła 6-raczki razem 14 Mało tego! Jest samotnna, bez pracy i mieszka z rodzicami na moje to lekko szurnięta baba :dry:

Hej dziewczynki- dzieki za zyczonka- bardzo mi milo, u mnie @ na calego- wiec lekka zaloba w domq ale nie tracimy nadziei :)- pozdrawiam nowe i zafasolkowane- mykam spac
 
maggie_f - my próbke do badania pobralismy w domu ;-), bo na szczescie laboratorium mamy blisko ... tylko najgorzej ta abstynencja przed ... zero sexu, zero alkoholu itp. przez kilka dni

A co do kochania każdy dzień - słyszłam, ze lepiej co 2,3 dni ... ale jak tu czaem wytrzymać?! hehe
 
Hej:)ja widzę ,ze mamy podobnie z tymi długimi cykłami , ostatnio przesunęła mi owulacja o 3 dni:) i tez miała 36 - a od którego dnia wychodza Ci II kreseczki?:)
Pozdrawiam serdecznie!
 
czesc dziewczyny,dawno mnie nie bylo ale mialam problem z netem,potem z M nie umialam sie dogadac ale na szczescie juz jest ok choc myslalam o najgorszym juz rozwiazaniu:-(widze,ze nas sporo przybylo:)ja mam problem,moja ostatnia @ spoznila sie o trzy tygodnie tak mialam cykle 35 dniowe,granica normy ale od zawsze tak mam:sorry2:dlatego nie wiem jak teraz mam wszystko poobliczac po tym dlugim opoznieniu moze mi cos doradzicie ?

NINONKA JAK SIE CZUJESZ ??
KINGA85 CO U CIEBIE ??
KASIULEK JAK TAM ?
pozdrawiam was wszystkie;-)
 
Dziewczyny! Pozdrawiam! Dziękuję, że byłyście i jesteście! beta pozytywna! zatem..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
i obym zobaczyła Was na październikóweczkach, listopadóweczkach lub grudnióweczkach..TEGO WAM ŻYCZĘ
 
CZESC DZIEWCZYNY!! uff chwila wytchnienia.. właśnie sie zastanawiam nad tymi coziennymi staraniami? bo my z M tak co miesiac i nic z tego i w tym miesiacu próbujemy na spokojnie i z uśmiechem, co 2 dzień może to zadziała.
Młodsza córka to strraszny przemadrzalec i ma etap na kłamanie, nieposłuszeństwo w szkole (ale uczy sie b.dobrze) uff ale daje popalic!! Może dla wyrównania drugie spokojniejsze by było??
POZDRAWIAM Z ZAKOPANEGO WSZYSTKIE STARACZKI NOWE I STARE--tzn.zadomowione;-)
 
reklama
Dziewczyny! Pozdrawiam! Dziękuję, że byłyście i jesteście! beta pozytywna! zatem..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
i obym zobaczyła Was na październikóweczkach, listopadóweczkach lub grudnióweczkach..TEGO WAM ŻYCZĘ
gratulacje!!!!!!!
 
Do góry