reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witaj Klaudyna. robiłaś jakieś badanka, masz dobrego gina? Idź, porozmawiaj. Na bank będzie fasoleczka tylko może trzeba jej troszeczke pomóc :-):tak:

Badania narazie robił mąż - na szczęście wszystko oki :) w przyszłym tygodniu ide do nowego gina. A zeszły rok spędziłam prawie cały u lekarza :-D zaczęło sie od III na cytologii, potem maleńka nadżerka, a na koniec zapalenie jajników, wiec w sumie to tylko 6 miesięcy starania o Maleństwo ... mierzę temperaturkę, tylko martwią mnie krótkie cykle - 26 dni, a czasem naet 24 ... poczekam do przyszłego tygodnia i zobacze co na to lekarz :)
 
reklama
cześć dziewczyny,

witam nowe i trzymam kciuki:)

u mnie bez zmian...ciąłge staranka:) my tam z M codziennie..a co....:-):-)
tak myślę,że może dopiero teraz mam owu...bo od 2 dniu testy owu wychodzą takie ładne II kreski...dziś mój 19 dc...ale ostatni cykl miał 36 dni...więc może faktycznie teraz...staram się nie nakręcać i tak sobie myślę, że fajnie by było ale jak się nie uda to zaczynamy od nowa...:) zawsze trzeba mieć nadzieję.
 
....a i jeszcze jedno pytanie , ale codziennie się starać po dniu ostatniego krwawienia czy moze blizej owulacji?:) pozdrawiam !:-)
my tam codziennie szalejemy :-) sama decyzja robienia dzidziusia tak nas nastraja :-)

Dziewczynki, trzeba się wziąć w garść i teraz zafasolkować. W następnym cyklu odpada :no: nie chcę na święta wylądować w szpitalu, a znając moje szczęście to własnie tak będzie.
 
Witajcie moje Kochane Dziewczynki!

Troszkę mnie nie było i tak raczej zostanie. Zaglądam do Was,ale już rzadziej niż wcześniej. Wiecie.... nakręcam się i w ogóle. ;-)Wyluzowałam się w końcu i @ sama się pojawiła. Ostatnia była 23.12.08. A już miałam wywoływać. W sobotę idę zrobić badania hormonów. Prosto z laboratorium jedziemy z mężulkiem w góry żeby odpocząć od tego wszystkiego. Po powrocie zaczynam monitoring bo coś mi się zdaje,że nie mam w ogóle owulacji. :-(
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie ściskam gorąco i trzymam kciuki!

PS. Ninonka kochanie jak tam u Ciebie?
 
Hej Dziewczyny,

Ja padam na pyszczek, cały dzień biegania plus dostałam temperatury więc oczy się kleją.

no i wykrakałam 1 krecha :( ;(((((((((((((

Wrrrrrrrrr, nie będę Ci pisać że za wcześnie na test itp. Może tak a może nie, niestety trzeba poczekać na @. I się okaże, albo fasolka albo staranka. Ale główka do góry, myślimy pozytywnie. :-) Nie teraz to za chwilę. :tak:

Ojej jak mi przykro bo na dodatek dzisiaj moje urodziny i myslalam ze sobie taki piekny prezent sprawimy- ale coz trza sie wziac w garsc i do dziela- buziolki dla Was- musi byc wysyp fasolek w 2009- 3mam kciuczki za reszte gangu

Sto lat, Sto lat, niech żyje nam OLA - Wszystkiego Naj Naj Naj - Zdrówka i Maleństwa życzę :-):tak:

Badania narazie robił mąż - na szczęście wszystko oki :) w przyszłym tygodniu ide do nowego gina. A zeszły rok spędziłam prawie cały u lekarza :-D zaczęło sie od III na cytologii, potem maleńka nadżerka, a na koniec zapalenie jajników, wiec w sumie to tylko 6 miesięcy starania o Maleństwo ... mierzę temperaturkę, tylko martwią mnie krótkie cykle - 26 dni, a czasem naet 24 ... poczekam do przyszłego tygodnia i zobacze co na to lekarz :)

Klaudyna - mój jeszcze badań nie robił ale powiedział że nie ma problemu. Spytał tylko czy pójdę z nim i mu pomogę ;-) :-D:-D:-D Świntuch.
Ja podobnie, w przyszłym tygodniu idę do nowego gina - w poniedziałek - juuuuż się boję :-(

Witajcie. Może dołączę do Was.

Zapraszamy, a coś więcej o sobie napiszesz??? ;-):-)

Ola85 wszystkiego naj Kochana w dniu urodzin przede wszystkim szybkiej fasolki:tak:

U mnie bez zmian @ nie ma.

@ nie ma więc czekamy, informuj na bieżąco ;-)

Witajcie moje Kochane Dziewczynki!

Troszkę mnie nie było i tak raczej zostanie. Zaglądam do Was,ale już rzadziej niż wcześniej. Wiecie.... nakręcam się i w ogóle. ;-)Wyluzowałam się w końcu i @ sama się pojawiła. Ostatnia była 23.12.08. A już miałam wywoływać. W sobotę idę zrobić badania hormonów. Prosto z laboratorium jedziemy z mężulkiem w góry żeby odpocząć od tego wszystkiego. Po powrocie zaczynam monitoring bo coś mi się zdaje,że nie mam w ogóle owulacji. :-(
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie ściskam gorąco i trzymam kciuki!

PS. Ninonka kochanie jak tam u Ciebie?

Cześć Słońce, no wreszcie. Pisałam posty, nawoływałam a tu ciiiiiiiiiiiiiiiiisssszzzaaaaaaaaa. Super pomysł z tym wyjazdem. Badanka a potem relaksik. Odezwij się po powrocie z gór koniecznie i daj znać jak było. :tak::-) (ale Ci zazdroszcze :-D).


Słodkich snów dziewczyny, ja mykam do łóżka :-):-D:-)
 
Witam Kochane staraczki po długiej przerwie!! Niektóre mnie może pamiętają, widzę wiele nowych staraczek i wieeeele nowych stroniczek niestety nie jestem w stanie nadrobić zaległości :-(

Niektóre wiedzą że ja jestem zafasolkowaną, ale zanim to nastąpiło to tutaj u Was szukałam wsparcia i je znalazłam za co jeszcze raz dziękuję!!

Jestem teraz w 8 tyg i bardzo się martwię opinię na temat ciąża na Wyspach ( ja mieszkam w Szkocji ) są podzielone. Ja niestety już odkryłam złe doświadczenia :-( i nie wiem jak to się skończy dla mojej dzidzi. Wszystko to dla nich Infekcja układu moczowego niezależnie od objawów. Lekarz ogólny wcześniej wyjdzie z siebie i stanie obok niż wyśle Cię do specjalisty. Lekarz ogólny to Bóg zajmuję się wszystkim dziećmi dorosłymi ciążami problemi z nerkami i oczami. Jestem załamana :-( Na pierwsze USG muszę czekać do 12 tyg bo do tego czasu jak to oni mówią może się wiele wydarzyć czyli co możesz poronić. Dla nich to zjawisko naturalne i traktują je bez emocji jako fakt ich statystyki mówią 1 na 5-4 ciąż zostanie poroniona i tyle. Nie ma czegoś takiego jak podtrzymywanie ciąż wczesnych nie istnieje podawanie Luteiny w pierwszym trumestrze w tym czasie właściwie nie robią nic. Mówią żeby czekać nawet jak czujesz się beznadziejnie i wiesz że coś jest nie tak :-( Porażka porażka porażka. W Polsce naprawdę jest lepiej pod tym względem nie ma porównania. Jest mi ciążko bo sie boję wiem że coś jest nie w porządku mam krew w moczu ale mogę sie tylko modlić.
Trochę się wygadałam.

Mam nadzieje że te co zaciężyły z naszego grona nie mają problemów z utrzymaniem ciąży a te które się starają dopinguję mimo że nie bywałam ostatnio u was w ogóle.
Pozdrawiam cieplutko.

 
reklama
Olu, duzo zdrów i wielu radości z okazji urodzinek (troszke spóxnione :zawstydzona/y:)

Katerinka, u nas tez pierwsze usg jest dopiero po 12 tc, chyba, ze prywatnie.
Jak sie martwisz to rozejrzyj się za polskim ginem, troszke ich tam jest.

Dziewczyny, słyszałyście o tych 8-raczkach? Właśnie słyszałam w tvn24, że to było zapłodnienie in vitro. Świadomie wszczepiono 8 zarodków matka nie chciała żeby się zmarnowały, bo zostały jej z poprzedniej ciąży, w wyniku której urodziła 6-raczki razem 14 Mało tego! Jest samotnna, bez pracy i mieszka z rodzicami na moje to lekko szurnięta baba :dry:
 
Do góry