reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ja robiłam teścior wczoraj rano ale wyszedł negatywny. Teraz poczekam do piątku i zrobię następny. Choć pamietam że w pierwszej ciąży wyszedl mi chyba 1 tydz po planowanej@. Kroptusia myślę że jesteś szczęsciarą że tak wcześnie ci wyszedł niejedna z nas by tak chciala:tak:

Kochana nie zycze nikomu czekac na te II kreseczki 3 lata nawet jakby mial wyjsc wczesniej :)) A wyszedl przez pomylke poprostu to byl cykl skreslony (pisalam w swojej historii pare stron wczesniej) i zrobilam go dla jaj bo lezal w szufladzie, nawet 3 min nie czekalam, tylko nasiusialam wyszlam kontrolna krecha I i poszlam wywalic i wywalajac patrze a tam cien II..Wiec zbladlam, bo jak mowie byl od tak by nie kusic, zrobiony z usmiechem na ustach i nawet ta I krecha go nie zmazala bo na nic nie liczylam...I nie zycze nikomu tak wczesnie bo potem mialam gehenne do dnia @ czy dostane czy nie :)
 
Coś czuje że ktoś zafasolkował:tak: dajcie znać dziewczyny! Koniecznie. Ja z kolei wcale się nie nastawiam mimo że @ nie ma, ale starania były marne. Moja mała mnie wzywa.
 
Witam z wieczorka,

Ja w sumie na chwilkę bo dopiero wróciłam z pracy a jutro mam na 7:15 i muszę się jeszcze przygotować. Buuuuuuuu

:):-)Ja również zaopatrzyłam sie w testy owulacyjne, mam 23 lata i jestem z Gdańska:)
Moj mężczyzna jest zmuszony :tak: połykać cynk oraz witaminki,żeby usprawnić swoich chłopców:) Zakupiłam równiez Oreapol. Martwi mnie tylko jedna rzecz w ostatnim cyklu owulacja przesunęła mi się o całe 3 dni i nie wiem kiedy najlepiej teraz zacząc staranka :) czy od razu po ukazaniu 2 kreseczek na teście owulacyjnym ( bo miałam je bardzo widoczne 4 dni) czy może dopiero dzień później i przez kilka dni.
Pomóżcie kochane

Pozdrawiam serdecznie!!!:)

Witaj Kochana, widze że stajesz dobrze przygotowana do walki o dzidzię :-D:tak:. Z tymi testami to jest tak, że obie kreski muszą być w tym samym kolorze lub testowa nawet ciemniejsza. Ja w tym cyklu zaczęłam robić już w 7dc i wychodzą mi dwie ale ta testowa jest nadal jaśniejsza więc to jeszcze nie to.

cześć Dziewczyny!
dołączam do Was... staramy sie juz przeszło rok :( i nic ... co miesiąc płacz w poduche, ale ciągle mam nadzieje :-) ... nowy cykl ... nowa nadzieja! trzymajcie kciuki, ja trzymam za Was :tak:

Witaj Klaudyna. robiłaś jakieś badanka, masz dobrego gina? Idź, porozmawiaj. Na bank będzie fasoleczka tylko może trzeba jej troszeczke pomóc :-):tak:

Dziewczyny znalazłam takie zdanie w necie :

Badania hormonów a wczesna ciąża

- zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu


Teraz sie na maxa nakręciłam, ze jestem w ciązy...

Karola poczekaj :)

Ja nie wytrzymam i zrobi jutro test ciązowy, jestem dopiero 4 dni przed spodziewana @ ... ale sie nakręciłam

Elfa - trzymam baaaardzo mocno kciuki. Daj znać Kochana :-):tak:
 
Jakoś teraz pustki, widzę, że wiele dziewczyn się pochowało. Tak forum uzależnia może niektóre dziewczyny nakręca:-(
Widzę nowe dziewczyny:-) Witam:-)
No i zmykam:-) Pa dziewczynki :-) Powodzenia:-)
U mnie bez zmian:nerd:
Może coś opiszę jak zapali sie światełko w moim tunelu;-)
 
Kobietki własnie odebrałam wyniki badania hormonów prolaktyny i progesteronu , robiłam je w 23 dc oto moje wyniki:

Prolaktyna

26.85 ng/ml

N: 4.79-23.3

Progesteron

54.19 ng/ml

N: Faza folikularna: 0.2 -1.5
Srodek cyklu : 0.8 - 3.0
Faza lutealna: 1.7 -27.0
I trymestr ciązy: 16.4-49.0
II trymestr ciązy: 19.7-52.0
III trymestr ciązy: 25.3-93.0

Bardzo dziwne bo mam poziom progesteronu jak kobieta w ciąz w III symestrze :)

Znacie sie na tym? Jakie wy macie wyniki progesteronu i prolaktyny??
ja pojęcia nie mam, właśnie miałam zapytać o co chodzi.....

:):-)Ja również zaopatrzyłam sie w testy owulacyjne, mam 23 lata i jestem z Gdańska:)
Moj mężczyzna jest zmuszony :tak: połykać cynk oraz witaminki,żeby usprawnić swoich chłopców:) Zakupiłam równiez Oreapol. Martwi mnie tylko jedna rzecz w ostatnim cyklu owulacja przesunęła mi się o całe 3 dni i nie wiem kiedy najlepiej teraz zacząc staranka :) czy od razu po ukazaniu 2 kreseczek na teście owulacyjnym ( bo miałam je bardzo widoczne 4 dni) czy może dopiero dzień później i przez kilka dni.
Pomóżcie kochane

Pozdrawiam serdecznie!!!:)
ja radzę sttarać się zawsze, nizaleznie od testów
:)ja w sumie dlatego kupiłam te testy , bo słyszałam ,że codzienne współżycie osłabia plemniczki i lepiej podobno co 2 dni:), pozdrawiam!;-)
my się staraliśmy codziennie i się udało (z Kubusiem)

Dziewczyny znalazłam takie zdanie w necie :

Badania hormonów a wczesna ciąża

- zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu


Teraz sie na maxa nakręciłam, ze jestem w ciązy...
hihihi, nakręcam się i ja z tobą :-)
Nakręciłam się i ja:tak:
Owulkę miałam 31.01 tak mi się wydaje ponieważ test LH 30.01 wykazał dwie grube kreski.
Więc może iśc na te badanie czy zaczekać jeszcze te 10 dni?
ach głupotki mam w głowie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
karola, lepiej poczekaj, czasem nawet z krwi tak wczesnie nie pokazuje. Ja robiłam w 6 tc z krwi i mi wyszedł negatywny :sorry2:

a ja jeste zla na maxa!!!!!! :wściekła/y: @ się skończyła. Lece do domu, po drodze tylko bita śmietanę kupiła ;-)a mojego męża nie ma! Polazł sobie do baru :wściekła/y:i nawet mnie nie zawiadomił :wściekła/y:własciwie to jeszcze z pracy nie wrócił:wściekła/y:
 
kilolek;)Ja też chcę takiego ślicznego Kubusia:), to postaram się wdro żyć radę i będę się starała jak najczęściej będę mogła:)))))))Pozdrawiam serdecznie
 
Mon itoring polega na tym...w moim przypadku w 2dc ide na monitoring w 3dc biore Clostilbegyt na pobudzenie owulacji po 5 dniach ponowna wizyta , kontrola jajników wielkośc pęcherzyków na ogół 13-14dc ide na ponowna kontrole jajników jezeli sa w wystarczajace duze dostaje zastrzyk( sorki niepamietam nazwy) po czym zarzywam Dupahston... i czekam na wyniki!
 
reklama
Do góry