reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

cześć Dziewczyny!
dołączam do Was... staramy sie juz przeszło rok :( i nic ... co miesiąc płacz w poduche, ale ciągle mam nadzieje :-) ... nowy cykl ... nowa nadzieja! trzymajcie kciuki, ja trzymam za Was :tak:
 
reklama
Dziewczyny znalazłam takie zdanie w necie :

Badania hormonów a wczesna ciąża

- zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu


Teraz sie na maxa nakręciłam, ze jestem w ciązy...
 
;-)zyczę powodzenia wszystkim starającym!!!!!!!!!

Olu 85 napisz koniecznie czy Ci się udało!! :)
Musimy trzymać sie wszystkie razm a na pewno się uda!

:)
 
Dziewczyny znalazłam takie zdanie w necie :

Badania hormonów a wczesna ciąża

- zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu


Teraz sie na maxa nakręciłam, ze jestem w ciązy...

Hehe dlatego nic nie chcialam pisac by Cie nie nakrecac bo tez o tym slyszalam ze najwyzszy poziom progesteronu jest ok 7-8 dni po owu i czesto jesli w gornych granicach moze oznaczac wczesna ciaze...Ja tez mialam sobie zrobic ale nie poszlam z innych wzgledow i dobrze bo by wyszedl wysoki gdyz juz bylam w ciazy i tez pewnie bym znosila jajo :)) Ale nie nakrecaj sie kochana, poczekaj do dnia @, zawsze wyzszy lepiej niz nizszy
 
Dziewczyny znalazłam takie zdanie w necie :

Badania hormonów a wczesna ciąża

- zazwyczaj jeżeli robimy badania 7 dni po owulacji wyniki wyglądają dziwnie poziom progesteronu jest w górnej granicy, zaś poziom prolaktyny często przekracza normę, dlatego z leczeniem np. hiperprolaktynemii zawsze należy się wstrzymać do nowego cyklu


Teraz sie na maxa nakręciłam, ze jestem w ciązy...
Nakręciłam się i ja:tak:
Owulkę miałam 31.01 tak mi się wydaje ponieważ test LH 30.01 wykazał dwie grube kreski.
Więc może iśc na te badanie czy zaczekać jeszcze te 10 dni?
ach głupotki mam w głowie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Karola poczekaj :)

Ja nie wytrzymam i zrobi jutro test ciązowy, jestem dopiero 4 dni przed spodziewana @ ... ale sie nakręciłam
 
reklama
Ja robiłam teścior wczoraj rano ale wyszedł negatywny. Teraz poczekam do piątku i zrobię następny. Choć pamietam że w pierwszej ciąży wyszedl mi chyba 1 tydz po planowanej@. Kroptusia myślę że jesteś szczęsciarą że tak wcześnie ci wyszedł niejedna z nas by tak chciala:tak:
 
Do góry