reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam wtorkowo z rana- u mnie dalej wielkie wyczekiwanie na @, miala byc wczoraj. Na koniec tygodnia robie tescik, no chyba ze sie poleje :(:(:(. Dzisiaj ta moja wizyta, kurde szkoda ze tak pozno, caly dzien siedzenia w domu i czekania. Pozdrawiam nowe staraczki
 
reklama
Kobietki własnie odebrałam wyniki badania hormonów prolaktyny i progesteronu , robiłam je w 23 dc oto moje wyniki:

Prolaktyna

26.85 ng/ml

N: 4.79-23.3

Progesteron

54.19 ng/ml

N: Faza folikularna: 0.2 -1.5
Srodek cyklu : 0.8 - 3.0
Faza lutealna: 1.7 -27.0
I trymestr ciązy: 16.4-49.0
II trymestr ciązy: 19.7-52.0
III trymestr ciązy: 25.3-93.0

Bardzo dziwne bo mam poziom progesteronu jak kobieta w ciąz w III symestrze :)

Znacie sie na tym? Jakie wy macie wyniki progesteronu i prolaktyny??
 
No to będzie mega owulka na forum :-D:-D:-D
:) wczoraj bylo i chyba przez kilka dni nie odpuszcze meżowi:)

Kobietki własnie odebrałam wyniki badania hormonów prolaktyny i progesteronu , robiłam je w 23 dc oto moje wyniki:

Prolaktyna

26.85 ng/ml

N: 4.79-23.3

Progesteron

54.19 ng/ml

N: Faza folikularna: 0.2 -1.5
Srodek cyklu : 0.8 - 3.0
Faza lutealna: 1.7 -27.0
I trymestr ciązy: 16.4-49.0
II trymestr ciązy: 19.7-52.0
III trymestr ciązy: 25.3-93.0

Bardzo dziwne bo mam poziom progesteronu jak kobieta w ciąz w III symestrze :)

Znacie sie na tym? Jakie wy macie wyniki progesteronu i prolaktyny??
może jeszcze nie widać :)
a teraz na poważnie, wyczytalam to:

Czasami podwyższone stężenia progesteronu obserwuje się w przypadku lutealnych torbieli jajników, ciąży powikłanej zaśniadem groniastym oraz rzadkich przypadkach raka jajnika.
Sporadycznie przyczyną podwyższonego stężenia progesteronu jest nadmierna produkcja progesteronu przez nadnercza.
W późnej ciąży, niskie stężenia progesteronu mogą być związane z zatruciem ciążowym i stanem przedrzucawkowym.
na stronie
Progesteron - Lab Tests Online - Tests
oczywiscie to nie musi byc taka przyczyna.. lepiej umow sie na wizyte z lekarzem



PS co jest z moim suwaczkiem z owu, że jest taki sam jak wczoraj a sie nie zmienia..
 
Witam
Rano byłam z mała na bilansie dwulatka:-) U mnie też @ się spóźnia już 3 dzień, ale ostatnio było i 10 więc się nie nakręcam. Ola85 trzymam kciuki za wizytę. A u reszty dziewczyn za owocne staranka. A ja wracam do obowiązków:-(masa prasowania póki mała śpi. Odezwę się wieczorkiem. Miłego dnia!
 
Nektarynka no tez doczytałam tez o mozliosci guza .. wystraszylam sie teraz, napewno pokaze te wyniki lekarzowi...

Dziwi mnie tylko to : podobno zbyt wysoki poziom prolaktyny obniza poziom progesteronu, a w moim przypadku oba te hormony mam za wyzone..

Ojejku zaczynam sie martwiśc ;(
 
:):-)Ja również zaopatrzyłam sie w testy owulacyjne, mam 23 lata i jestem z Gdańska:)
Moj mężczyzna jest zmuszony :tak: połykać cynk oraz witaminki,żeby usprawnić swoich chłopców:) Zakupiłam równiez Oreapol. Martwi mnie tylko jedna rzecz w ostatnim cyklu owulacja przesunęła mi się o całe 3 dni i nie wiem kiedy najlepiej teraz zacząc staranka :) czy od razu po ukazaniu 2 kreseczek na teście owulacyjnym ( bo miałam je bardzo widoczne 4 dni) czy może dopiero dzień później i przez kilka dni.
Pomóżcie kochane

Pozdrawiam serdecznie!!!:)
 
Witam
Rano byłam z mała na bilansie dwulatka:-) U mnie też @ się spóźnia już 3 dzień, ale ostatnio było i 10 więc się nie nakręcam. Ola85 trzymam kciuki za wizytę. A u reszty dziewczyn za owocne staranka. A ja wracam do obowiązków:-(masa prasowania póki mała śpi. Odezwę się wieczorkiem. Miłego dnia!

Dzieki :) jak narazie @ nie widac, nie chce sie nakrecac ale kto wie, trzeba byc dobrej mysli, najbardziej mnie denerwuje to ze nie wiem czy sie udalo, bo staranka byly codziennie jak tylko skonczyla sie @, ale to byla ta z odstawienia wiec nie wiem czy ruszyla owulka o wlasnych silach w pierwszym cyklu- odezwe sie pod wieczór po wizycie- buziolki
 
:):-)Ja również zaopatrzyłam sie w testy owulacyjne, mam 23 lata i jestem z Gdańska:)
Moj mężczyzna jest zmuszony :tak: połykać cynk oraz witaminki,żeby usprawnić swoich chłopców:) Zakupiłam równiez Oreapol. Martwi mnie tylko jedna rzecz w ostatnim cyklu owulacja przesunęła mi się o całe 3 dni i nie wiem kiedy najlepiej teraz zacząc staranka :) czy od razu po ukazaniu 2 kreseczek na teście owulacyjnym ( bo miałam je bardzo widoczne 4 dni) czy może dopiero dzień później i przez kilka dni.
Pomóżcie kochane

Pozdrawiam serdecznie!!!:)

Hejka- ja jeszcze nie korzystalam z testów owulacyjnych, jak tylko skonczyl sie okres to staranka sie zaczely codziennie- stwierdzilam nie ma co liczyc, testowac- tylko korzystac z przyjemnosci- jak narazie takie jest moje zdanie- to dopiero pierwszy cykl staran- zobaczymy na przyszlosc moze sie skusze na testy- na szczescie moj M jest bardzo zadowolony z codziennego seksu- wiec nic tylko do dziela- pozdrawiam
 
:)ja w sumie dlatego kupiłam te testy , bo słyszałam ,że codzienne współżycie osłabia plemniczki i lepiej podobno co 2 dni:), pozdrawiam!;-)
 
reklama
:)ja w sumie dlatego kupiłam te testy , bo słyszałam ,że codzienne współżycie osłabia plemniczki i lepiej podobno co 2 dni:), pozdrawiam!;-)

Troszke zle to napisalam- w pierwszych dwoch tygodniach po okresie staranka byly na zmiane codziennie albo co dwa dni- roznie jakos to bylo- :)- jesli sie nie udalo- sprawdzimy chlopaków meza i bedzie cos dzialac dalej- roznie bywa u kazdego jest inaczej- buzka
 
Do góry