reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej dziewczyny,
u mnie dopiero początek cyklu. Kupiłam sobie testy owulacyjne na wszelki wypadek i czekam do 11dc.:-)
Na razie żyję w potwornym stresie bo w pracy napięty czas i nie mogę spać po nocach. Będzie tak jeszcze przez kilka dni. Mam nadzieję, ze do czasu owulacji wszystko się uspokoi i, że ten okres stresu nie wpłynie negatywnie na owulację.:-(
Z natury jestem strasznym nerwusem. Myślę, że to może mieć duży wpływ na płodność, niestety. Planowałam, że w lutym trochę wyluzuję ale jak na złość wszelkie problemy się nawarstwiają. Ech...:baffled:
Sylwijka1981, fajny ten bociek u ciebie na suwaku... Może akurat? Ja jestem rocznik '81 i czekam na pierwszego malucha.
Takich historii jak u twojej znajomej znam kilka. Chociażby moja kuzynka....Historia sprzed 3 lat:
Jej mama jest emerytowaną pielęgniarką i zajmuje się swoim wnusiem. Moja kuzynka nie musi się martwić o dziecko, pracuje ostro, rozwija karierę...Ani myśli o drugim dziecku. Bierze jakieś leki na tarczycę i ma nieregularne miesiączki wiec się nie przejmuje jak się okres opóźnia.... Przy okazji chce sobie zrobić w końcu operację na tarczycę, którą odkładała od lat. Idzie do ginekologa (po jakieś skierowanie na badania) a ta jej mówi, że musi operację przełożyć bo jest w 3 miesiącu. Dziewczyna w szoku wraca do domu i mówi o wszystkim mamie pielęgniarce, na co ona do niej:
"Już jakiś czas temu, tak patrzę na ciebie, akurat wyszłaś z łazienki w bieliźnie, no i widzę, ze jesteś w ciąży i sobie myślę: Iga jest w ciąży, dlaczego nic nie mówi? Przy Pawełku od razu się pochwaliła... a teraz trzyma w tajemnicy.Dziwne."
Okazało się, że wiekowa pielęgniarka poznała na pierwszy rzut oka, że jej córka jest w ciąży, a ona sama bidula długo jeszcze nic nie podejrzewała!
Babcia wiedziała o wnuku wcześniej niż mama o synu! Która babcia może się tym pochwalić?!
 
Ostatnia edycja:
Żurawiejka ja też rocznik 81 zresztą łatwo się domyślić.Tylko my mamy w planach drugą dzidzię jesteśmy już 4 lata po ślubie. A często jest tak że te co nie chcą szybko zachodzą:blink: U mnie to będzie ciężko z drugim bo córcia tylko mamusię i tatę uznaje. Rodziców nam daleko a teście mieszkają z nami ale wnusią się nie interesują zbytnio. 5 min dziennie:wściekła/y:
 
Witam w poniedziałek!
Widzę, że są nowe dziewczyny (ja w sumie do doświadczonych na forum też nie należę - widac po dacie zalogowania:-) życzę miłego fasolkowania z BB.
Kochane ja też chciałabym by to forum było raczej grupą wsparcia - przynajmniej dla mnie:tak:
pozdrawiam gorąco
 
Sylwijka 1981, my też 4 lata po ślubie. Jak na razie czekamy na to pierwsze, upragnione. Mieszkamy w Krakowie, z dala od rodzinnego domu i nie będziemy mogli liczyć na wsparcie dziadków. Trochę mnie to przeraża... Ale z drugiej strony nikt się nie będzie wtrącał do wychowywania dziecka. Mój ojciec na przykład nie brał udziału w obowiązkach przy dziecku (kąpanie, przewijanie, karmienie) bo wokół była rodzina mamy, w tym 2 pielęgniarki, które ciągle go wyręczały. Podobno do tego stopnia, ze jak brał mnie na ręce ( a mój ojciec jest bardzo wysoki) to od razu mnie zabierały bo bały się, że mnie upuści...
Źle się to skończyło, bo tak naprawdę nigdy nie zawiązała się między nami bliska więź, brak rozmów od serca, pewien dystans. Myślę, że tamte błędy mogły się do tego przyczynić.

Andzia_S, jesteśmy tu razem i wszystkie chyba życzymy sobie nawzajem szczęścia w staraniach. A jak tam u ciebie? Zrób sobie suwaczek z cyklu to będziemy wiedzieć kiedy się dopytywać u ciebie o 2 kreski na teście :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,super że staraczek jest już sporo w nowym roku:tak:
Ja jestem nowa,staramy się drugi miesiąc a teraz jestem po okresie i czas zabrac się do roboty:-))
Witam rocznik 81:-):-):-D:-D
 
Andzia_S, jesteśmy tu razem i wszystkie chyba życzymy sobie nawzajem szczęścia w staraniach. A jak tam u ciebie? Zrób sobie suwaczek z cyklu to będziemy wiedzieć kiedy się dopytywać u ciebie o 2 kreski na teście :)

Żurawiejko - zaraz popracuję nad suwaczkiem - póki go nie ma to spodziewam się @ w okolicy 11.02. Co do objawów ewentualnej ciąży to nic nie piszę, bo teraz mam pzrepisany duphaston na zagnieżdżenie i mam typowe ulotkowe objawy jego stosowania a one są niestety podobne do ciążowych 9mdłości, zgaga itp)
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Witam się wieczorową porą. Ucieszyłam się że wkońcu coś się ruszyło na forum i było co poczytać. Oby tak dalej :tak:


Hej:)
ja tez chcę dołączyć::-) , postanowiłam sobie ,że już czas na maleństwo.
Jestem rok po ślubie .

Buziaki dla Was dziewuszki

Witaj witaj. I pisz ...... razem raźniej.

Dziewczyny oczywiście przesyłam całą masę pozytywnych fluidów i pozdrawiam poweekendowo!

Sylvietta - dzięki za fluidki, spokojnych 9 miesięcy. Dawaj znać co u Ciebie słychać :-)

Witam w poniedziałek!
Widzę, że są nowe dziewczyny (ja w sumie do doświadczonych na forum też nie należę - widac po dacie zalogowania:-) życzę miłego fasolkowania z BB.
Kochane ja też chciałabym by to forum było raczej grupą wsparcia - przynajmniej dla mnie:tak:
pozdrawiam gorąco

:tak: Andzia to pisz i będziemy się wspierać nawzajem :-) p.s. czemu Ci gin. przepisał duphaston? Miałaś jakieś badanka czy tak profilaktycznie?

Hej dziewczyny,super że staraczek jest już sporo w nowym roku:tak:
Ja jestem nowa,staramy się drugi miesiąc a teraz jestem po okresie i czas zabrac się do roboty:-))
Witam rocznik 81:-):-):-D:-D

No, Monika staraczek trochę jest i ciągle przybywa. Trzymam kciuki za lutowe staranka. Mi się powoli zbliża owu i już się przyczajam na mojego M. :-):-D
 
Do góry