reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dzieki kobitki za odpowiedz. Za miesiac wszystko sie wyjasni. Mam nadzieje, ze to nic powaznego.

Nektarynka, chyba tez gdzies czytalam, ze przy braku owulki wystepuja plamienia srodcykliczne. Tylko 2 "puste" cykle pod rzad to juz chyba przegiecie dla kazdej starajacej sie... :p

Witaj Helka :) Milego forumowania !
 
hej witam obiadową porą...

WITAM !! WSZYSTKIE STARACZKI.Jestem na tym forum nowa trafiłam tutaj przez przypadek jak coś czytałam na temat ciąży.Starania mam już za sobą a teraz czekam na wyniki :) mam nadzieję ,że będą owocne.Pozdrawiam.

Witajcie!
Pozwólcie, że się dołączę do Waszych staranek.
Jestem Ilona, mam 28 lat, 14-to miesięcznego synka Kubusia i właśnie zaczęliśmy się starać o drugą fasolkę (po cichu liczymy na Tosię ;-))
a jestem spod Warszawy

Witam mam 24 lata i jestem ze szczecina od grudnia razem z moim robakiem staramy sie o malenstwo jak narazie bez rezultatu ale mamy nadzieje ze szybko uda nam sie zasiac malenka fasolinke czego nam i wam bardzo zyczymy i pozdrawiamy goraco

Witajcie wśród nas..nie ma to jak wsparcie osób, które sa w podobnej do naszej sytuacji więc pewnie znajdziecie tu mnóstwo zrozumienia :tak: powodzenia i owocnych starań :tak:

U nas ok, wczoraj cały dzień w Gdańsku..ale było super!
Staranka cały czas trwają, teraz jest decydujący tydzień. Zakupiłam sobie w H&M seksowną bieliznę więc wiecie...:cool2::-p

Pozdrawiam i życzę owocnych starań oraz pozytywnego testowania:tak:

Kinga no no..widze że właczyłaś do akcji nowe posiłki w postaci sexi bielizny! Tak trzymać;-)

Hej dziewczyny- wlasnie dzwonilam do lekarza i moich wyników jeszcze nie ma grrr- witam nowe staraczki- pozdrowionka

hej Oleńko..spokojnie..czasem tak bywa..ale pewnie wszystko jest dobrze..cierpliwości

Maggie_f ja jestem teraz jakoś cały czas zmęczona,porobiłam wyniki ale ich nie dostałam bo są wysłane do lekarki do której ide.A wizyte mam dopiero 6 lutego. Musze już być do końca na zwolnieniu bo jak to szef powiedział"nie ma dla mnie pracy po 8 godzin"

a to ciekawe stwierdzenie szefa..:szok: pozdrawiam i korzystaj z możliwości odpoczynku..

Dziewczyny jak myslicie , moj m w trakcie przytulanek w dniach plodnych byl przeziebiony, moze to miec wplyw na jakos plemniczkow?

Na dodatek chyba mnie zarazil, teraz ja czuje ze zatoki mnie biora i gardlo :(

nie wydaje mi się..ale ginekologiem nie jestem..


A u mnie po staremu..wróciłam właśnie od lekarza i mam przedłuzone L4..z obietnica, że będę mogła wrócic do pracy za dwa tygodnie..dla niewtajemniczonych..dostałam zapalenia skóry w zwiazku - podobno, bo tego na 100% nigdy nie wiadomo, z nerwami w pracy..i tak siedzę na L4 od 24 listopada..i dostaję szału...
 
Dziewczyny załamka!
W czwartek byłam u lekarza. Pani zrobiła mi usg i powiedziała,że jest tam coś co ma 1mm. Akurat ciąża w 4 tygodniu ma taki rozmiar. Prosiła żebym się nie nastawiała bo może to być maleńka torbielka. Kazała mi zrobić test rano i się wyjaśni. Zrobiłam wczoraj test. Moje oczy zrobiły się ogromne bo był POZYTYWNY!!! Starałam się jeszcze nie cieszyć,ale te dwie II.... Pojechałam od razu na betę. Jaki był mój szok dzisiaj kiedy okazało się,że wynik to 0,1!!! Ciąży brak! Jak to się stało? Dlaczego test był pozytywny! Jestem załamana!

Bardzo to dziwne:nerd::confused::nerd:

Dziekuje za odpowiedź, a tym moim raczkowaniem po forum to mało powiedziane, proszę o wyrozumiałość :), właśnie sie dowiedziałam że moja kuzynka jest w ciąży- co mnie juz wogóle dobiło :(. Mam nadzieję, że te bóle to wzmożona praca jajników z jajeczkami :), wiem, że muszę byc cierpliwa- ale jesteśmy juz prawie 2 lata po ślubie a prawie 10 razem i mój mąż też juz bardzo chce być tatą- dlatego czuję presję, ale raczej pozytywną, dzięki Wam, wiem że nie jestem sama, pozdrófki
Acha zapomnialam dodać, brałam Yasmin przez 4 lata, więc trochę długo, mam nadzieję że organizm wróci do normy- dwa testy czekają na uzycie, no ale trzeba poczekać :)

Ja brałam anty 5 lat i hormony mam w porządku. To nie powinno mieć wpływu.

no hej..hmm ja używam tamponów :unsure: ale czy to może mieć jakiś wpływ :nerd: nie mam pojęcia...a słyszałaś coś?

Ponoć tampony mogą powodować stany zapalnie itp co może ograniczać zaciążenie:dry:

Hej witam nowe starające się kobietki;-)
U nas ok, wczoraj cały dzień w Gdańsku..ale było super!
Staranka cały czas trwają, teraz jest decydujący tydzień. Zakupiłam sobie w H&M seksowną bieliznę więc wiecie...:cool2::-p
Pozdrawiam i życzę owocnych starań oraz pozytywnego testowania:tak:

Bielizna, no no no.:-)

Witajcie!
Pozwólcie, że się dołączę do Waszych staranek.
Jestem Ilona, mam 28 lat, 14-to miesięcznego synka Kubusia i właśnie zaczęliśmy się starać o drugą fasolkę (po cichu liczymy na Tosię ;-))
a jestem spod Warszawy

Witaj;-)

Siema,
Dziekuje dziewczynom, ktore odpisaly mi na poprzednie pytanie. Tyle, ze chyba je zle sformuowalam. Chodzilo mi o to, ze moze ktoras z Was miala podobnie (czyli plamienia przed @ i bardzo krotka @ - jedno i poldniowa), to juz drugi moj taki cykl i zastanawiam sie, czego to moga byc objawy. :-:)-(
Pozdrawiam
Ooops, chyba moj poprzedni post napisalam na innym watku :p No coz, moze ktoras z Was bedzie mogla mi pomoc jednak..
Dzieki Kilolku :)
Chyba ciaze moge wykluczyc. W tamtym cyklu zrobilam tescik i wyszedl negatywny. Dlatego sie zastanawiam co to moze byc :(

Ja raz miałam @ 2 dni. Przyszła przed terminem wkórzyłam się bo za trzy dni mieliśmy jechać na wakacje.
Nad wodą zniknęła @.
Niezbadane są możliwości naszego umysłu.
Bardziej wyluzuj.

Witam mam 24 lata i jestem ze szczecina od grudnia razem z moim robakiem staramy sie o malenstwo jak narazie bez rezultatu ale mamy nadzieje ze szybko uda nam sie zasiac malenka fasolinke czego nam i wam bardzo zyczymy i pozdrawiamy goraco

Witaj:-)
 
A tak w ogóle to przerywamy starania ze względu na leki.......
Kuracja na alergie i gratisowo dostałam stan zapalny węzłów chłonnych (coś w tym stylu)
:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:
 
Niunia27, chyba nie bylam bardziej wyluzowana ( pod wzgledem myslenia o fasoli) niz w tym cyklu, juz przez bardzo dlugi czas. Teraz mialam sesje i nie mialam sie czasu podrapac za uchem :p Przez to, tylko raz z mezem serduchowalismy, wiec tym razem to nie sa juz tylko moje urojenia. Mysle, ze cos sie niedobrego dzieje i wizyta u gina tym razem mnie nie ominie ( a probuje unikac za wszelka cenie :p )
 
Niunia27, chyba nie bylam bardziej wyluzowana ( pod wzgledem myslenia o fasoli) niz w tym cyklu, juz przez bardzo dlugi czas. Teraz mialam sesje i nie mialam sie czasu podrapac za uchem :p Przez to, tylko raz z mezem serduchowalismy, wiec tym razem to nie sa juz tylko moje urojenia. Mysle, ze cos sie niedobrego dzieje i wizyta u gina tym razem mnie nie ominie ( a probuje unikac za wszelka cenie :p )

Spokojnie.
Może to stres.
A lekarz, po to jest by z niego korzystać!
 
Niunia..a na co masz alergię? ja aktualnie przechodze Atopowe zapaleniue skóry..oraz katar z dusznosciami..cały czas biorę singulair i loratadynę..

Nie robiłam testów, ale z samoobserwacji wyszły pleśnie wszelkiego rodzaju pylenia drzew (teraz wierzba-orzech laskowy) pokrzywa i E-... konserwanty te z gotowych dań, zupek, wszelkiego rodzaju dań torebkowych typu zalej gorącą wodą.

Ale jadę tylko na zyrtec-u nie zalecany podczas ciąży ale teraz stany zapalne węzłów.....
 
shenkoka a gdzie ta twoja wypowiedź co cytowałam?
Zjadło......?
Napisał shenkoka
Niunia..a na co masz alergię? ja aktualnie przechodze Atopowe zapaleniue skóry..oraz katar z dusznosciami..cały czas biorę singulair i loratadynę..
 
reklama
chyba zjadło :-(
a co do alergii..no własnie moich lekarstw tez nie wolno w ciązy..:-( ale jesli mam wybierać to wszystko dla dzidzi..tyle, że narazie musze brać, żeby dostać zdolność do pracy grrr...
 
Do góry