reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Haj dziewczynki. Dziękuję za miłe słowa ale jakoś nie wydaje mi się, że odłożenie w czasie tej decyzji coś zmieni. Ten strach już pozostanie. Postanowiliśmy z M, że spróbujemy jeszcze ten jeden raz a jak się nie uda to będziemy adoptowali jakiegoś bobaska.

Kinia ja też tulam kochana i trzymam kciuki za Ciebie i za każdą starającą się.

Gorące buziaki dla chorych bzdylków i dla tych zdrowych też.
Kasiu kochana ja wierze że Wam sie uda i że będzie wszystko dobrze. Rozumiem że sie boisz

A my dzisiaj byliśmy na usg główki i muszę się pochwalić, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Po porodzie został tylko niewielki ślad, wielkości 1 mm ale najprawdopodobniej się wchłonie i dr w szpitalu powiedział, że jest bardzo dobrze a tym śladem mam się nie przejmować. Cieszę się bardzo, że z główką jest wszystko ok
Jeszcze jutro pediatra nam został...

Buziaki :*
Super :-):-)
Witam sie z rana:)nareszcie u mnie pogoda moze sie wybiore na jakis spacerek,Oliwierek juz nie kaszle nocke przespal w miare dobrze i obudzil sie z dobrym humorkiem oczywiscie tatusia musial odprowadzic do pracy;)tak sie budzil kolo 8-9,a teraz o 6:)
napil sie mleczka i śpika,a ja sie ciesze bo bede miec wolna ''chate''do niedzieli:)))troche od tych tesciow odpoczne!
agadaria u nas opinie o malym sa podzielone do kogo podobny ale raczej wygrywa tata:)lub mowia ze do nas dwoch
nawet nie wiecie jaki moj M dumny,ze do niego podobny,czasem to jest nawet smieszne:)hihi
agapasku super,ze z Wojtusiem wszystko dobrze:)!
Milego dnia
Ciesz sie wolną chatą ;-)
Mój od wczoraj znowu wstaje o 6
:baffled:
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Haj dziewczynki. Dziękuję za miłe słowa ale jakoś nie wydaje mi się, że odłożenie w czasie tej decyzji coś zmieni. Ten strach już pozostanie. Postanowiliśmy z M, że spróbujemy jeszcze ten jeden raz a jak się nie uda to będziemy adoptowali jakiegoś bobaska.

Kinia ja też tulam kochana i trzymam kciuki za Ciebie i za każdą starającą się.

Gorące buziaki dla chorych bzdylków i dla tych zdrowych też.
kciuki za staranka a jak piszesz się nie uda to zaadoptujecie jest tyle dzieciątek które chcą tej miłości:tak:
A my dzisiaj byliśmy na usg główki i muszę się pochwalić, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Po porodzie został tylko niewielki ślad, wielkości 1 mm ale najprawdopodobniej się wchłonie i dr w szpitalu powiedział, że jest bardzo dobrze a tym śladem mam się nie przejmować. Cieszę się bardzo, że z główką jest wszystko ok
Jeszcze jutro pediatra nam został...

Buziaki :*
super że wszysktyo dobrze:-)

AGADARIA JUSTYŚ super ze dzieciaczki zdrowieją:-)
 
A my dzisiaj byliśmy na usg główki i muszę się pochwalić, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Po porodzie został tylko niewielki ślad, wielkości 1 mm ale najprawdopodobniej się wchłonie i dr w szpitalu powiedział, że jest bardzo dobrze a tym śladem mam się nie przejmować. Cieszę się bardzo, że z główką jest wszystko ok
Jeszcze jutro pediatra nam został...

Buziaki :*

Super wieści Agapasku. Maluszek rośnie jak na drożdżach.

Witajcie!!!1
Agapas,to wspaniale wiesci!!!!!Super!!
kroczek_k,decyzja godna pochwaly,ale jakpisze agapasek,ludzie adoptujacy baaaardzo szybko doczekuja sie wlasnego potomstwa;)To ta blokada psychiczna,ten strach o maluszka powoduje takie a nie inne sytuacje!!!Tzymam kciuki,zeby wszystko bylo dobrze:)
Patrysia86,moja corcia tez nie miala zadnych atrakcji poszczepiennych,jak byly te szczepienie z trzema wkluciami to przy ktoryms nie plakala w ogole,a jak juz sie rozplakala to sekund i bylo po wszystkim;) A ja osobiscie wiem,ze skojarzonych nie kupie juz nigdy...Po prostu sie boje...
Justys84,dla mnie Oliwierek to czysty tatus,ja zaglosowalam na tatusia;)A na to przeziebienie sprobuj wziac np.na noc duza dawke wit.C(tak z 1 g)jednorazowo...jak jest male przeziebienie,takie co dopiero sie wykluwa,powinno postawic Cie na nogi;)
Kinga85 slonce,Ty rowniez zaciazysz,zobaczysz ze bedzie tak jak na Twoim suwaczku,bo wierzysz!!!!!Tule slonce mocno!!!!I buziaki dla Filipka.Tak na margnesie,rosnie Ci maly przystojniak...

A u nas lepiej,kaszel jeszcze jest,ale tempka zbita,nie wraca,dziecko mi je normalnie,jest tylko spokojniejsza po tym antybiotyku,bo zawsze to maly chochlik wcielony...Ja lece do pracy zaraz.Aha!!!!Wczoraj juz zlozylysmy zamowienie do szkoly na mundurki,bo nie wiem czy sie chwalilam,ale od wrzesnia bede miala pierwszoklasistke.....
Dziewczynki trzymam kciuki za Was,naprawde z calego serca zycze wszystkiego dobrego!!!!

To widzę, że mama dumna! A jak córeczka się zapatruje na pójście do szkoły?

Witam sie z rana:)nareszcie u mnie pogoda moze sie wybiore na jakis spacerek,Oliwierek juz nie kaszle nocke przespal w miare dobrze i obudzil sie z dobrym humorkiem oczywiscie tatusia musial odprowadzic do pracy;)tak sie budzil kolo 8-9,a teraz o 6:)
napil sie mleczka i śpika,a ja sie ciesze bo bede miec wolna ''chate''do niedzieli:)))troche od tych tesciow odpoczne!
agadaria u nas opinie o malym sa podzielone do kogo podobny ale raczej wygrywa tata:)lub mowia ze do nas dwoch
nawet nie wiecie jaki moj M dumny,ze do niego podobny,czasem to jest nawet smieszne:)hihi
agapasku super,ze z Wojtusiem wszystko dobrze:)!
Milego dnia

Justyś ciesz się wolną chatą i życzonka zdrówka dla Oliwierka

Kasiu kochana ja wierze że Wam sie uda i że będzie wszystko dobrze. Rozumiem że sie boisz


Super :-):-)

Ciesz sie wolną chatą ;-)
Mój od wczoraj znowu wstaje o 6
:baffled:

Madziu kaska wysłana dziś

DZIEŃ DOBRY:-)

kciuki za staranka a jak piszesz się nie uda to zaadoptujecie jest tyle dzieciątek które chcą tej miłości:tak:

super że wszysktyo dobrze:-)

AGADARIA JUSTYŚ super ze dzieciaczki zdrowieją:-)

Dziękuję Wam babeczki. Zobaczymy co będzie. Już wcześniej podjęliśmy z M taką decyzję i bardzo się cieszę, że w razie czego mamy opcję. Myślę, że dalibyśmy radę bo w końcu dziecko to dziecko nie ważne kto je urodził ale ważne kto i jak wychowuje.
 
Hej dziewczynki, cześć Madzia - widzę, że jesteś :-):-)

My już po pediatrze, potwierdziła, że z małym już wszystko w porządku, jest nawet bardzo dobrze, po naszym porodzie została tylko anemia, która w jego wieku również występuje u niektórych dzieciaczków, więc Wojtuś nie odbiega tym od normy. Tylko mamy się przez to wstrzymać ze szczepieniami jeszcze dwa tygodnie... Dostaliśmy żelazo i zestaw witaminek i podjadamy co dziennie te paskudztwa :-):-).
No ale stwierdziła, że ma uczulenie na mleko krowie i zmieniła nam Hippa na Bebilon Pepti. Od wczoraj wprowadzam mu nowe mleczko, które wg mnie lepiej pachnie i smakuje :) mam nadzieję, że Wojtuś je zaakceptuje, na razie jest ok :-)

Agadaria to gratulacje dla córeczki. Szkoła to już niebagatelna sprawa :))))

Justyś - to teraz porządzicie z mężusiem ?? Miłego wolnego :)))
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Wam babeczki. Zobaczymy co będzie. Już wcześniej podjęliśmy z M taką decyzję i bardzo się cieszę, że w razie czego mamy opcję. Myślę, że dalibyśmy radę bo w końcu dziecko to dziecko nie ważne kto je urodził ale ważne kto i jak wychowuje.

Racja. Będzie dobrze Kasiu, na pewno będzie dobrze :)))))
 
Hej dziewczynki, cześć Madzia - widzę, że jesteś :-):-)

My już po pediatrze, potwierdziła, że z małym już wszystko w porządku, jest nawet bardzo dobrze, po naszym porodzie została tylko anemia, która w jego wieku również występuje u niektórych dzieciaczków, więc Wojtuś nie odbiega tym od normy. Tylko mamy się przez to wstrzymać ze szczepieniami jeszcze dwa tygodnie... Dostaliśmy żelazo i zestaw witaminek i podjadamy co dziennie te paskudztwa :-):-).
No ale stwierdziła, że ma uczulenie na mleko krowie i zmieniła nam Hippa na Bebilon Pepti. Od wczoraj wprowadzam mu nowe mleczko, które wg mnie lepiej pachnie i smakuje :) mam nadzieję, że Wojtuś je zaakceptuje, na razie jest ok :-)
Jestem jestem:-)
To super że u lekarza wszystko dobrze:tak:
Mój mały też miał Bebilon Pepti,tzn ma nadal ale już mieszam ze zwykłym mlekiem:-)
 
Podobno to jest b. dobre mleczko.
Wojtuś od tej alergii ma zmiany skórne widoczne na twarzyczce, tzn. już prawie niewidoczne ale została taka szorstka skóra i ta lekarka przepisała mi taką maść na sterydach i kazała smarować buźkę 3x dziennie. Ale jak przeczytałam tą ulotkę to po prostu myślałam, że walnę - ma takie skutki uboczne, że sama sobie bałabym się ją stosować, dlatego na razie nie smaruję mu tym buźki, poczekam jaka będzie reakcja na nowe mleczko, może samo się wycofa z twarzyczki a jak nie to wtedy będę smarowała delikatnie, ale też nie trzy razy dziennie... masakra, nie wiedziałam, że maści mogą być takie szkodliwe...
 
reklama
Witajcie laseczki!!!

Justys,ja sie powtorze:dla mnie Oli to caly tatus,moja mloda to tez czysty ojciec,z wygladu,z charakteru i sposobu myslenia:)
Patrysiu,sliczne zdjecia chlopcow masz w podpisie!!!
maggie_f co u Ciebie???
Madziaas,widze po Twoim suwaczku ze jedziesz w tym samym czasie na urlop co i ja;)
kroczku,do szkoly to ja sie bardzo boje ja puscic...jestem wrecz przerazona...ale nie dam jej trzeci rok do zerowki,bo to bez sensu...
Ale ona chyba chce isc,przynajmniej tak deklaruje na razie:)
agapas,dzieki!!!!A z nowym mleczkiem bedzie ok;) a z ta macia to przesada lekka...
Kinga85,co u ciebie slonce???

A ja dzis w domku z mala,nie mam sily sprzatac po remoncie,dziewczynki nic nie ruszylam od tygodnia:(
Wczoraj mielismy zakonczenie roku w przedszkolu,ryczalam jak glupia,zal mi strasznie,Daria ma tak fantastyczna wychowawczynie...
Zal normalnie,jeszcze w sierpniu bedzie tam chodzila,ale od wrzesnia sie skonczy...
buziam i milego piatku
 
Do góry