reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witajcie dziewczynki!!!!

Kinga85,tule slonce!!!!!

w piatek moja kolezanka z pracy przyszla z radosna nowina,ze spodziewa sie dzidziusia...ma 33 lata i chyba od 8 lata sie staraja o dziecko,ostatnie poronila 3 miesiace temu...tylko teraz jak byla u lekarza,to od razu jej powiedzial,ze jest baaardzo duza szansa ze nie poroni i ze donosi.Poszla od razu na zwolnienie ma lezec i dbac o siebie...

Justys,zdrowka dla Oliwierka!!!!
Ola85,ja tez juz odliczam dni do urlopu...
Patrysia 86 Tobie rowniez milej niedzielki:)

A moja niunia wstala taka jakby podpuchnieta,w nocy mi kaszlala,dalam jej syropek i zobaczymy ....
Nienawidze jak ona jest chora...to takie niesprawiedliwe jak dzieciaczki choruja....oby tylko nic groznego sie nie wyklulo...

pozraiwma dziewczynki cieplutko!!!!
 
Cześć dziewczynki.
Mo brat z żoną już pojechali do domu. Szkoda bo tak rzadko wpadają do nas a niestety mieszkamy kawałek drogi od siebie.
Byliśmy z M na Dniach Radomska ale zimno jest i nic ciekawego nie było więc szybko wróciliśmy.
Wiecie dziewczynki my z M niby się staramy ale ja to czuję, że mam blokadę psychiczną. Z jednej strony bym chciała ale z drugiej tak panicznie się boję, ze znów coś będzie nie tak, że nie wiem czy szybko nam się uda znów zaciążyc.
 
DZIEŃ DOBRY:-)
KROCZEK bidulko nasz ja się tobie nie dziwie:-(może przeczekajcie z tymi starankami jeszcze abyś mogła się uspokoić wewnętrznie nabrać większej wiary...ja nadal będe trzymała kciuki:tak:
 
Witam sie i ja!!!!
Kroczek_k,chyba faktycznie lepiej odczekac i sie uspokoic,bedzie dobrze,trzymam kciuki
patrysia86,no ja tez trzymam kciuki za kolezanke,bardzo przezywala kazde poronienie,a teraz lekarz jej wyskoczyl z taka wiadomoscia,ze ciaza "mocna"i ze jest duuuuze prawodpodobienstwo ze nie poroni....

A my bylismy u lekarza,wzielam dzis urlop na zadanie,niestety ostre zapalenie gardla,goraczka prawie 39'C i antybiotyk...Reszte tygodnia ciocia sie niunia zajmie,bo ja musze byc w pracy(bylam 8 dni na swoim zwolnieniu jak mialam zapalenie pluc i mamy koniec polrocza w pracy...)Ale nic,teraz mi spi bo w nocy nie wiem czy spalysmy ze dwie godzinki...ja tez sie zaraz poloze bo ledwo na oczy patrze;)Dobrze ze choroba zdiagnozowana to juz bedzie tylko lepiej...I tak to dopiero drugi antybiotyk w tym roku szkolnym,bo jak byla malutka to dochodzilismy nawet do 9 w ciagu roku....gdzies w glebi serca czulam ze ta bakteria tak szybko nie opusci naszej rodzinki i ze ze mnie przejdzie na mala...no nic,glowa do gory i do przodu;)

pozdrawiam was mocno!!!
 
Czesc dziewczyny u nas juz lepiej bylam z Oliwkiem na kontroli i jest dobrze:-)ciesze sie bardzo:tak:ze mna juz tez lepiej tylko M sie rozchorowal:-(

Kasiu trzymam kciuki choc wyobrazam sobie jak ci ciezko ale trzeba wierzyc,ze sie uda i bedzie dobrze:tak:glowka do gory:happy:

pozdrawiam was serdecznie
 
Witam sie i ja!!!!
Kroczek_k,chyba faktycznie lepiej odczekac i sie uspokoic,bedzie dobrze,trzymam kciuki
patrysia86,no ja tez trzymam kciuki za kolezanke,bardzo przezywala kazde poronienie,a teraz lekarz jej wyskoczyl z taka wiadomoscia,ze ciaza "mocna"i ze jest duuuuze prawodpodobienstwo ze nie poroni....

A my bylismy u lekarza,wzielam dzis urlop na zadanie,niestety ostre zapalenie gardla,goraczka prawie 39'C i antybiotyk...Reszte tygodnia ciocia sie niunia zajmie,bo ja musze byc w pracy(bylam 8 dni na swoim zwolnieniu jak mialam zapalenie pluc i mamy koniec polrocza w pracy...)Ale nic,teraz mi spi bo w nocy nie wiem czy spalysmy ze dwie godzinki...ja tez sie zaraz poloze bo ledwo na oczy patrze;)Dobrze ze choroba zdiagnozowana to juz bedzie tylko lepiej...I tak to dopiero drugi antybiotyk w tym roku szkolnym,bo jak byla malutka to dochodzilismy nawet do 9 w ciagu roku....gdzies w glebi serca czulam ze ta bakteria tak szybko nie opusci naszej rodzinki i ze ze mnie przejdzie na mala...no nic,glowa do gory i do przodu;)

pozdrawiam was mocno!!!

agadaria,no to ciezka noc za wami:(duzo zdrowka dla malej!oby chorobsko szybko poszlo!
 
reklama
witam was
u mnie niestety nie ciekawie
wczoraj dostałam @ i jest smutno.
To nasz 19cykl już teraz..:(((((

pozdrawiam
buziaki!
Kinga tule mocno.....
Cześć dziewczynki.
Mo brat z żoną już pojechali do domu. Szkoda bo tak rzadko wpadają do nas a niestety mieszkamy kawałek drogi od siebie.
Byliśmy z M na Dniach Radomska ale zimno jest i nic ciekawego nie było więc szybko wróciliśmy.
Wiecie dziewczynki my z M niby się staramy ale ja to czuję, że mam blokadę psychiczną. Z jednej strony bym chciała ale z drugiej tak panicznie się boję, ze znów coś będzie nie tak, że nie wiem czy szybko nam się uda znów zaciążyc.
Kasiu trzymam kciuki kochana,będzie dobrze
Witam sie i ja!!!!
Kroczek_k,chyba faktycznie lepiej odczekac i sie uspokoic,bedzie dobrze,trzymam kciuki
patrysia86,no ja tez trzymam kciuki za kolezanke,bardzo przezywala kazde poronienie,a teraz lekarz jej wyskoczyl z taka wiadomoscia,ze ciaza "mocna"i ze jest duuuuze prawodpodobienstwo ze nie poroni....

A my bylismy u lekarza,wzielam dzis urlop na zadanie,niestety ostre zapalenie gardla,goraczka prawie 39'C i antybiotyk...Reszte tygodnia ciocia sie niunia zajmie,bo ja musze byc w pracy(bylam 8 dni na swoim zwolnieniu jak mialam zapalenie pluc i mamy koniec polrocza w pracy...)Ale nic,teraz mi spi bo w nocy nie wiem czy spalysmy ze dwie godzinki...ja tez sie zaraz poloze bo ledwo na oczy patrze;)Dobrze ze choroba zdiagnozowana to juz bedzie tylko lepiej...I tak to dopiero drugi antybiotyk w tym roku szkolnym,bo jak byla malutka to dochodzilismy nawet do 9 w ciagu roku....gdzies w glebi serca czulam ze ta bakteria tak szybko nie opusci naszej rodzinki i ze ze mnie przejdzie na mala...no nic,glowa do gory i do przodu;)

pozdrawiam was mocno!!!
Zdróweczka dla małej
Czesc dziewczyny u nas juz lepiej bylam z Oliwkiem na kontroli i jest dobrze:-)ciesze sie bardzo:tak:ze mna juz tez lepiej tylko M sie rozchorowal:-(

Kasiu trzymam kciuki choc wyobrazam sobie jak ci ciezko ale trzeba wierzyc,ze sie uda i bedzie dobrze:tak:glowka do gory:happy:

pozdrawiam was serdecznie
Dobrze że z Oliwierkiem dobrze.A dla M zdrówka
 
Do góry